przetwarzanie rozproszone - boinc

FORUM BOINC

Witaj na forum poświęconemu wspieraniu nauki poprzez platformę BOINC. Pobierz i zacznij zmieniać świat od teraz
Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?
Strony: [1]

pierwsze prehistoryczne oceanarium Ochaby Park Dinozaury (Przeczytany 5752 razy)

Troll81

• Troll forumowy
  • Newsmani
  • Starszy Kalkulator
  • Owoc żywota twojego je ZUS
    Pierwszy na świecie Park (Prehistoryczne Oceanarium 3D) położony w miejscowości Ochaby (woj. śląskie) Polska

http://tech.wp.pl/kat,126394,title,AMD-Pierwsze-na-swiecie-Prehistoryczne-Oceanarium-3D-w-Polsce,wid,13633538,wiadomosc.html?src01=b1e96&ticaid=1cbc6
    edit: 05 Sierpień 2011, 09:53 - GRID

GRID

• Administrator
    • Starszy Liczydłowy
    • *
    • nauk pasja
    • Stworzony by pomagać :D
      Te oceanarium jest w Ochaby ? To nie daleko Goofyxa. Jak będę w Krakowie to muszę przy okazji podskoczyć to tego Prehistorycznego Oceanarium 3D. Może najpierw Goofyx by podjechał i zobaczył czy warto. Bo w Belgii jest częsty proceder to ostre reklamowanie jakiejś ekspozycji a gdy zajdziesz popatrzeć, płacisz nie mało a na miejscu jest tylko parę plakatów i co drugi monitor nie działa. (ostatnie moje expoze na Atomium Bxl)
      www.dream-park.pl/pl/rozrywka/oceanarium_prehistoryczne-7.html
      edit: 06 Sierpień 2011, 09:25 - GRID

AL

• Okrrrutny Newsman
      • Newsmani
      • BOINC Fanatyk
      • *
      • Crazy Pirat!!!

pierwsze prehistoryczne oceanarium Ochaby Park Dinozaury

Odpowiedź #2 06 Sierpień 2011, 00:16
        Ostatnio w mojej i Goofyxa okolicy to jest wręcz wysyp podobnych atrakcji, dwa parki z dinozaurami (Zator, Inwałd), park miniatur (również Inwałd zresztą po sąsiedzku z "Dinami") o ogromnej ilości parków linowych na każdym kroku nie wspominając.
        Dla dzieci super sprawa i tyle w tym temacie. O tym w Ochabach nic nawet nie słyszałem - może w niedalekiej przyszłości uda mi się sprawdzić ile to jest warte.

Cyfron

• Newsmani
        • Kalkulator
          w Belgii jest częsty proceder to ostre reklamowanie jakiejś ekspozycji a gdy zajdziesz popatrzeć, płacisz nie mało a na miejscu jest tylko parę plakatów i co drugi monitor nie działa.

potwierdzam - płaci się sporo za głupie wejście na górkę (np pod Waterloo)...
          Strony: [1]   Do góry

GoogleTagged

Hosting dzięki uprzejmości InnerVision sp. z o.o.
          SMF © 2011, Simple Machines