przetwarzanie rozproszone - boinc

FORUM BOINC

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Witaj na forum poświęconemu wspieraniu nauki poprzez platformę BOINC. Pobierz i zacznij zmieniać świat od teraz
Strony: 1 2 3 4 5 [6]

DrugDiscovery@Home (Przeczytany 18994 razy)

IThorne

• Bywalec forum

DrugDiscovery@Home

Odpowiedź #200 05 Kwiecień 2017, 12:04
    Nie uczestniczyłem w DD, ale jestem politykiem. I patrząc co się dzieje w Rosji to doradzam 10 razy przemyśleć sprawę nim wejdzie się w głębsze kontakty z nimi.

Niestety oni mają fazę supernacjonalizmu (jak Niemcy od 1936-45) i wystarczy by ktoś z nich pomyślał że "polscy najemnicy zabijają dzieci w Donbasie"  i im odbija.

Wielka szkoda, że pomysł sprzedaży mocy BOINC nie wypalił. Ludzie są chciwi i liczyliby nawet gdyby im się koszty nie zwracały.

Ósemka

• Bywalec forum

DrugDiscovery@Home

Odpowiedź #201 08 Kwiecień 2017, 05:29
      Wielka szkoda, że pomysł sprzedaży mocy BOINC nie wypalił. Ludzie są chciwi i liczyliby nawet gdyby im się koszty nie zwracały.
      Może to i lepiej, że nie wypaliło. Nie chciałbym, żeby forum zostało zalane ludźmi o takiej mentalności.

Argento

• Młodszy Liczydłowy
      • *
      • Ten, kto wolny, nad swym losem nie płacze.

DrugDiscovery@Home

Odpowiedź #202 08 Kwiecień 2017, 09:28
        Może to i lepiej, że nie wypaliło. Nie chciałbym, żeby forum zostało zalane ludźmi o takiej mentalności.

ósemka, nie zgodzę się z Tobą. Nie sądzę, aby "fala i jej mentalność", o której napisałeś w jakikolwiek sposób wpłynęła na forum. A tym samym status quo celu projektu nie zostało by zachwiane.

Ósemka

• Bywalec forum

DrugDiscovery@Home

Odpowiedź #203 19 Kwiecień 2017, 22:00
          Nie sądzę, aby "fala i jej mentalność", o której napisałeś w jakikolwiek sposób wpłynęła na forum.

A ja się obawiam, że większość rozmów wyglądałaby podobnie do tej:
          http://www.boincatpoland.org/smf/gielda/kupie-cos-do-liczenia-bitcoin-maks-do-600zl/msg247212/#msg247212Być może moje obawy są niesłuszne, bo nie można wszystkich do jednego wora ładować, ale intuicja podpowiada mi, że nie byłoby za dobrze.

IThorne

• Bywalec forum

DrugDiscovery@Home

Odpowiedź #204 14 Czerwiec 2017, 19:27
            Zawsze pojawią się chciwi ludzie co za grosz sprzedadzą własną matkę.

Na szczęście najważniejsze projekty działają jako nonprofit, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

pawg

• Liczydłowy

DrugDiscovery@Home

Odpowiedź #205 15 Czerwiec 2017, 18:51
              A ja się obawiam, że większość rozmów wyglądałaby podobnie do tej:
              http://www.boincatpoland.org/smf/gielda/kupie-cos-do-liczenia-bitcoin-maks-do-600zl/msg247212/#msg247212Być może moje obawy są niesłuszne, bo nie można wszystkich do jednego wora ładować, ale intuicja podpowiada mi, że nie byłoby za dobrze.

Tym linkiem przypomniałeś mi ile nerwów mnie to kosztowało i jaki miałem kiedyś zapał by pomagać innym... Jednego razu siedziałem i kombinowałem przez prawie godzinę byle tylko mu pomóc  :wacko:
              Strony: 1 2 3 4 5 [6]   Do góry

GoogleTagged

Hosting dzięki uprzejmości InnerVision sp. z o.o.
              SMF © 2011, Simple Machines