BOINC@Poland

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pomoc użytkownika BOINC

Witaj na forum BOINC.
Skoro już tu zawitałeś pozwól że cię oprowadzę. Zapraszam cię więc na początek do założenia własnej wizytówki w dziale wizytówki na naszym forum. Napisz nam coś o sobie. Skąd jesteś jak się dowiedziałeś o BOINC i BOINC@Poalnd. Możesz tam zamieścić sygnaturkę z Boincstats. Jeśli podasz nam link do swoich statystyk oraz województwo w którym mieszkasz to ujmiemy cię w rankingu województw. Możesz się też odznaczyć na naszej mapie. Proponuję też zapoznanie się z terminologią BOINC, co znacznie ułatwi komunikację i zrozumienie niektórych wypowiedzi.
Zapraszamy każdego do czytania i pisania na naszych serwisach pokrewnych : Wiki, Kanał IRC, Orkut, Twitterze, Blip, Techblog. Nikt nie zostanie wyśmiany a każdy pomysł i działanie jest dobrze widziane. Jako członek naszej drużyny możesz brać udział w wielu inicjatywach naszej drużyny takich jak: Projekt miesiąca, Klub Top10, Super Komputer B@P (SKB@P), i wielu innych. Jako ze BOINC to nie tylko liczenie zachęcamy również do innych form aktywności, takich jak tłumaczenia artykułów z języków obcych na Polski, pisanie newsów, promocja BOINC, hobby itp.
W dziale ciekawostki zawsze znajdziesz ciekawe nowinki ze świata nauki i technologii...
Zresztą rozejrzyj się sam po naszym forum a odkryjesz tu kopalnię wiedzy o BOINC i przetwarzaniu, Znajdziesz również sporo informacji o sprzęcie komputerowym, ale przede wszystkim poznasz fantastyczną ekipę ludzi którzy potrafią się dobrze bawić dając światu coś z siebie. Bo BOINC to coś więcej niż liczenie i punkty. BOINC to ludzie którzy go tworzą, każdego dnia...

  • Rejestracja - Do pełnego dostępu do forum wiele z nich wymaga zarejestrowania się.
  • Logowanie - Gdy użytkownik jest zarejestrowany, musi zalogować się aby mógł mieć dostęp do swojego profilu.
  • Profil - Każdy użytkownik posiada własny profil na forum.
  • Wyszukiwanie - Przeszukiwanie forum jest bardzo pomocnym narzędziem, które pozwala znaleźć informacje na forum zawarte w tematach oraz wiadomościach.
  • Tworzenie wiadomości - Istotą forum jest to, że każdy użytkownik ma możliwość wysyłania wiadomości za pomocą których reprezentuje się całej społeczności.
  • Kod Bulletin Board (BBC) - Do wysyłanych wiadomości można dodawać kody BBC.
  • Prywatne Wiadomości - Użytkownicy mogą także komunikować się między sobą za pomocą prywatnych wiadomości.
  • Lista użytkowników - Lista użytkowników pokazuje wszystkich użytkowników danego forum.
  • Kalendarz - Użytkownicy mogą śledzić wydarzenia, święta, a także urodziny za pomocą kalendarza.
  • Cechy - Oto lista najpopularniejszych funkcji w SMF.

Jeżeli masz pytanie do możesz je skierować do któregoś z zarządzających forum lub możesz je zadać w tym formularzu kontaktowym. Jeżeli masz pytania związane z BOINC, odpowiedzi napewno znajdziesz na naszej Wiki lub Forum.

SMF spam blocked by CleanTalk