przetwarzanie rozproszone - boinc

FORUM BOINC

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Witaj na forum poświęconemu wspieraniu nauki poprzez platformę BOINC. Pobierz i zacznij zmieniać świat od teraz

Pomoc użytkownika BOINC

Witaj na forum BOINC.
Skoro już tu zawitałeś pozwól że cię oprowadzę. Zapraszam cię więc na początek do założenia własnej wizytówki w dziale wizytówki na naszym forum. Napisz nam coś o sobie. Skąd jesteś jak się dowiedziałeś o BOINC i BOINC@Poalnd. Możesz tam zamieścić sygnaturkę z Boincstats. Jeśli podasz nam link do swoich statystyk oraz województwo w którym mieszkasz to ujmiemy cię w rankingu województw. Możesz się też odznaczyć na naszej mapie. Proponuję też zapoznanie się z terminologią BOINC, co znacznie ułatwi komunikację i zrozumienie niektórych wypowiedzi.
Zapraszamy każdego do czytania i pisania na naszych serwisach pokrewnych : Wiki, Kanał IRC, Orkut, Twitterze, Blip, Techblog. Nikt nie zostanie wyśmiany a każdy pomysł i działanie jest dobrze widziane. Jako członek naszej drużyny możesz brać udział w wielu inicjatywach naszej drużyny takich jak: Projekt miesiąca, Klub Top10, Super Komputer B@P (SKB@P), i wielu innych. Jako ze BOINC to nie tylko liczenie zachęcamy również do innych form aktywności, takich jak tłumaczenia artykułów z języków obcych na Polski, pisanie newsów, promocja BOINC, hobby itp.
W dziale ciekawostki zawsze znajdziesz ciekawe nowinki ze świata nauki i technologii...
Zresztą rozejrzyj się sam po naszym forum a odkryjesz tu kopalnię wiedzy o BOINC i przetwarzaniu, Znajdziesz również sporo informacji o sprzęcie komputerowym, ale przede wszystkim poznasz fantastyczną ekipę ludzi którzy potrafią się dobrze bawić dając światu coś z siebie. Bo BOINC to coś więcej niż liczenie i punkty. BOINC to ludzie którzy go tworzą, każdego dnia...

  • Rozsynchronizowanie kont - Masz problem bo w statystykach twoje konto jest podzielone? Porady w tym artykule powinny Ci pomóc.
  • FAQ na Wiki - Lista powszechnych pytań, problemów i rozwiązań.
  • Kalendarz - Użytkownicy mogą śledzić wydarzenia, święta, a także urodziny za pomocą kalendarza.
  • Szukam pewnego projektu BOINC - Nie możesz znaleść adresu URL do któregoś projektu. Szukasz informacji o projekcje BOINC ?.
  • Wymagania systemowe projektów BOINC - Masz Windowsa lub Linux. Chcesz liczyć na CPU lub GPU i niewiesz jaki projekt wybrać? Testowa tabela projektów BOINC powinna Ci pomóc.

Jeżeli masz pytanie do możesz je skierować do któregoś z zarządzających forum lub możesz je zadać w tym formularzu kontaktowym. Jeżeli masz pytania związane z BOINC, odpowiedzi napewno znajdziesz na naszej Wiki lub Forum.

Twój e-mail<< Pokaż że nie jesteś botem wpisz "boinc"

SMF spam blocked by CleanTalk

Hosting dzięki uprzejmości InnerVision sp. z o.o.
SMF © 2011, Simple Machines