Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Cunning Plan

Zaczęty przez MarekZ, 26 Maj 2007, 01:10

MarekZ

O mój boże, ożył Cunning Plan, dostałem przed chwil a w cholerę unitów pod wrappera... Normalnie kurde godzina duchów

http://isaac.ssl.berkeley.edu/cplan/

AL

Potwierdzam, ożył i rozsyła próbki. Próbki bardzo krótkie po 8 góra 9 sekund. U mnie liczy się tylko jedna naraz, po czym przeliczona się odsyła, raportuje i pobiera kolejną - i tak wkółko. Przy czym u mnie powodem może być to, że mam w zapasie kilkadziesiąt próbek z innych projektów. Aha jeszcze jedno, póki co  pomimo przeliczonych już całej masy próbek - projekt jeszcze nie naliczył ani jednego punktu - wszystko jest w pending kredit.

Troll81

a u mnie ma  miejsce takie cuś

2008-02-20 17:13:41|Cunning Plan|Sending scheduler request: Requested by user.  Requesting 1056 seconds of work, reporting 1 completed tasks
2008-02-20 17:13:46|Cunning Plan|Scheduler request succeeded: got 0 new tasks
2008-02-20 17:13:46|Cunning Plan|Message from server: Can't find host record Invalid or missing account key.  Visit this project's web site to get an account key.

No i fajnie bo mam im do odesłania próbkę a oni nie widzą mojego konta. Twierdzą że nie ma takiego miasta "londyn" :(

Zniknął mi team w którym liczyłem i ogólnie bryndzownia
nie mogę się zalogować normalnie ani poprzez account key.

Bitte..... hilfe......

AL

Cytat: Troll81 w 20 Luty 2008, 17:21
a u mnie ma  miejsce takie cuś

2008-02-20 17:13:41|Cunning Plan|Sending scheduler request: Requested by user.  Requesting 1056 seconds of work, reporting 1 completed tasks
2008-02-20 17:13:46|Cunning Plan|Scheduler request succeeded: got 0 new tasks
2008-02-20 17:13:46|Cunning Plan|Message from server: Can't find host record Invalid or missing account key.  Visit this project's web site to get an account key.

No i fajnie bo mam im do odesłania próbkę a oni nie widzą mojego konta. Twierdzą że nie ma takiego miasta "londyn" :(

Zniknął mi team w którym liczyłem i ogólnie bryndzownia
nie mogę się zalogować normalnie ani poprzez account key.

Bitte..... hilfe......

Podstawowym zadaniem tego projektu testowego jest właśnie zakładanie i likwidowanie kont użytkowników - więc proszę się nie dziwić, że raz na jakiś czas jest tam robiona czystka i znikają wszystkie konta. Mi już trzy razy wyparowało - za każdym razem musiałem założyć nowe.

Troll81

NO to kij im w oko po sam krzyż.

Czerwek

Cos sie dzieje w tym projekcie?
Bo kont to chyba nadal nie mozna zakladac...

Troll81

konta juz mozna zakładac

drużynka
http://isaac.ssl.berkeley.edu/cplan/team_display.php?teamid=534

Bober

BOINC@Poland jeśli już...

KrzychuP

Tak patrzę i świta mi, że chodzi Ci Bober o to, żeby BOINC był z dużych liter?

Troll81

przepraszam za brak uwagi o 3 nad ranem :D pewnie i tak zresetują konta za kilka miechów i znów trza będzie zakładać :D

Bober

Tak o to. I można to w każdej chwili poprawić.

Troll81

A możesz mi powiedzieć jak zmienić nazwę już założonej drużyny?

Bober

Powinieneś mieć przy nazwie drużyny opcję "Administer" gdzie można zmieniać wszystkie wpisane wcześniej dane.