Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Nowe logo B@P

Zaczęty przez Mchl, 10 Maj 2008, 12:29

Mchl

A jest ktoś chętny wmontować nasze logo, na tą piękną błękitną falę? Ja nie mam zdolności.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

no problem  ;D  resztę dopowiem na pm :)

Pigu


zdecydowanie nie jestem usatysfakcjonowany  :-\ ma ktoś wersję źródłową naszego loga? to był photoshop czy corel? mogę to dostać do przeróbki?

Mchl

Wiesz...

Tak naprawdę tej fali nie musi być. Można tam wmontować coś, co łatwiej się da skomponować.

A tak poza tym... w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nowa strona miała całkiem nowe logo. ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Kiedy ujrzymy jakieś nowe logo teamu?? Mam znajomą w agencji reklamowej i chciałbym wypytać się o możliwości wytwarzania gadżetów :D

Mchl

Kiedy znajdzie się chętny, żeby je zrobić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

tak naprawdę kamraci, to potrzebny nam ochotnik, który przerobi dotychczasowe logo na grafikę wektorową...

Troll81

No to w takim razie ja poproszę grafike naszego logo w możliwie dużym rozmiaże na maila. Poproszę kumpele to może mi to zrobi na wektorówkę :D

Pigu

no właśnie cały problem w tym, że to co wisi na stronie głównej to już jest majwiększy rozmiar jakim dysponujemy :-\ autora dawno nie było a kapitan lepszego nie ma

Troll81

postaram się coś wygrzebać :D

Troll81

poprosiłem koleżankę  o przerobienie naszego logo na grafikę wektorową. MOże da się jakoś je powiększyć. Kumpela jest grafikiem i wisi mi parę przysług (w końcu to ja robie za pogotowie komputerowe).

Troll81

No dobra to komu wysłać grafiki nowego logo boinc@poland? kumpeli nie chciało sie obrysowywac globus (straszna pikseloza) wiec wkleiła swój.

Bober

Możesz wrzucić na nową stronkę jako plik.

KrzychuP


Troll81

NIe miałem juz wczoraj siły, ale jak wrócę z pracy to coś wykombinuję.

Troll81

NIe mam pojęcia jak wrzucić grafike na nową stronę. Cały czas mi mówi że nie ma takiego użytkownika. Wysyłam więc KrzyskowiP

Bober

To mi też podeślij, wrzucę.

Troll81


Bober

#18
http://boincatpoland.home.pl/wiki/Grafika:Boinc1.jpg
http://boincatpoland.home.pl/wiki/Grafika:Boinc2.jpg

KrzychuP

Powiem jedno:
RRRRREWELACJA!  :)
Czy jakoś moglibyśmy się koleżance odwdzięczyć?

Troll81

ja się jej odwdzięczę instalując boinca na jej 4 jajowcu :D i zapraszając ją do teamu :D Może na dzień dobry dostanie jakiś stopień w teamie. Np Grafik :D A może zarzada ekwiwalentu w piwie :D (wyszłaby równowartość składkowego kompa, bo kumpela jest profesjonalnym grafikiem :D )

Zapytam jaką formę odwdzięczania wybierze

Pigu

nie wiem, czy to nam jeszcze potrzebne na główną, ale jest  ;)

Mchl

Faaajne... Jutro przymierzymy :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Mchl

Przymiarki jeszcze nie było...  :-[
Ale będzie wkrótce... Promise!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

No i już przymierzone. Wszyscy zaangażowani mogą byż z siebie dumni :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Bardzo ładnie. Brawo panowie  ;D

Troll81

No to poniosę podziękowania dla mojej kumpeli :D

Pigu

nom - z nowym hi res logiem przygotowanie górnego paska zajęło mi 3-4min  ;D zanieś jej zimnego browarka i gorrrrący uścisk hehe