Seasonal Attribution Project

Zaczęty przez Nietoperek, 10 Marzec 2006, 23:53


AL

Widzę, że to kolejna odmiana Climata.

lukass

O, świetnie, jest już nasz team  :)  Dołączyłem i zaczynam liczyć.
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=4975b98b7acbe73560c673f6e15db739][/url]

gaciu

Npaisali, że to nie projekt dla wszystkich. Np. zalecany jest 1GB RAM-u.

m2marek

Angole, to lubują się w pogodzie.
U nas, co "jedenastoletnie" (i częstsze) powodzie, też wartoby kontrolować pogodowo, można też symulować rozwój takiej powodzi innymi modelami (klimat i pogoda są przy tym proste do przewidzenia-choć więcej liczenia).
Widziałem w PIG-u mapy wykonane !po! Wrocławskiej powodzi. Przed nadejściem fali miałyby dużo większą wartość, poza tym dałoby to także możliwość kontroli zabezpieczeń.

bartsob5

zdecydowanie projekt nie dla mnie.... i tak juz jestem za bardzo podlaczony do wszystkiego..

Bober

Już się próbki pojawiły - nie wiem czy nowe, ale jakieś są (10k czeka).

KrzychuP

jedną mam, ale czeka, aż Astropulse się skończy

michal_saper

Chciałem się przyłączyć do tego projektu, ale BOINC nie pobrał żadnej próbki...  :-\ Pewnie szkopuł tkwi w małej ilości RAM-u  :(


Bober

#9
"Please note that no new work will be issued for the Seasonal Attribution project from this site."

Nie będzie już jednostek tego projektu, ponieważ został zintegrowany z climateprediction.net. Projekt przydziela punkty już tylko  osobom, które mają jeszcze próbki.

michal_saper

Dzięki za informację. Moja znajomość języka angielskiego jest bardzo słaba  :) Dziękuję i pozdrawiam


AL

Cytat: Bober w 12 Luty 2008, 20:16
"Please note that no new work will be issued for the Seasonal Attribution project from this site."

Nie będzie już jednostek tego projektu, ponieważ został zintegrowany z climateprediction.net. Projekt przydziela punkty już tylko  osobom, które mają jeszcze próbki.

Właśnie kończe ostatnie 2 WU. Chciałem dojść w tym projekcie do 20k ale teraz widzę, że jak dojde do 15k to będzie sukces.

stasieks

A ja calkiem przypadkiem zapisalem sie do projektu, pozniej doczytalem ze juz nie wysylaja jednostek.

Ale pytanko: mozna jakos usunac projekt z Managera ? Zupelnie niepotrzebnie wisi tam sobie z "zero" credits.

Pigu


stasieks

Cytat: Pigu w 13 Luty 2008, 16:44
klik w "opuść projekt"

Ot odpowiedz :)

Akurat w tym projekcie ten przycisk nie jest aktywny. Az taki zamulony nie jestem.

emik

to musisz opuścić projekt przeaz BAM'a


stasieks

Cytat: emik w 13 Luty 2008, 21:44
to musisz opuścić projekt przeaz BAM'a

Wielkie dzieki.

Pigu

Cytat: stasieks80_PL w 13 Luty 2008, 21:29
Cytat: Pigu w 13 Luty 2008, 16:44
klik w "opuść projekt"

Ot odpowiedz :)

Akurat w tym projekcie ten przycisk nie jest aktywny. Az taki zamulony nie jestem.

zawsze możesz wychlastać mu folder projektu i posprzątać po nim w xml  ;D

AL

No i dziś całkiem z nienacka złapałem jedno wu - które dotarło do mnie w ramach redystrybucji (poprzednik nie odesłał ani jednej stróżki przed deadlinem, który właśnie dziś upłynął).

cezar

Właśnie przeliczyłem całą WU (200 godzin). Mam problemy z odesłaniem. Wyświetla mi:

Cytat20-May-2008 10:39:46 [climateprediction.net] Sending scheduler request: Requested by user.  Requesting 0 seconds of work, reporting 1 completed tasks
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] Scheduler request succeeded: got 0 new tasks
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] You used the wrong URL for this project
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] The correct URL is http://climateprediction.net/
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] You seem to be attached to this project twice
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] We suggest that you detach projects named climateprediction.net,
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] then reattach to http://climateprediction.net/
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] Already attached to a project named climateprediction.net (possibly with wrong URL)
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] Consider detaching this project, then trying again
20-May-2008 10:39:56 [climateprediction.net] Message from server: Invalid or missing account key.  Visit this project's web site to get an account key.





Troll81

a używasz menadzera kont?? Np BAM albo cuś?

cezar

Oczywiście podpięty projekt jest przez BAM





Troll81

MIałem podobny problem i nic nie pomagało (restart projektu, odłączanie/przyłączanie, Kasowanie plików modyfikacje xml). W końcu dałem sobie spokój z BAM. I chyba to jest jedyne wyjście.

cezar

Może i tak, ale stracę jakieś 40 godzin liczenia niezaraportowane. Poczekam jeszcze trochę.
Może ktoś ma jakieś inne pomysły??





Troll81

Ten projekt raportuje cząstkowo. Czyli co jakiś czas wysyła raport i dostajesz punkty. Poza tym odłączenie od BAM nie rozwali ci próbki.

cezar

#25
Wiem że wysyła. Nie moge zaraportować juz zakończonej próbki.





Troll81

Odepnij się od BAMa i zaraportuj próbkę.

Bober

Taki news Boincstats zamieściło:
Happy new year! We have done some primary analysis of simulations sent back to us so far with some intriguing results. In fact, in light of these results we are now planning a small extension to this project in the coming few days. See here for details of the extension!.

Trzeba trzymać rękę na pulsie!

emik

tylko, że wchodząc na ich stronę nie ma takiego newsa, a rozwijając historię wiadomości znajdujemy identyczny z 15 January, 2007  - więc może na Boincstats pomylili lata ?


Bober