Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Zlot w Krakowie?

Zaczęty przez krzyszp, 25 Sierpień 2014, 00:05

krzyszp

Cytat: Aegis Maelstrom w 30 Listopad 2014, 18:59
...nie do końca rozumiem, jak jest plan.   XD
To my mamy jakikolwiek plan??? Kiedykolwiek mieliśmy???  XD

Cytat: Aegis Maelstrom w 30 Listopad 2014, 18:59
Tymczasem czy osoba z uprawnieniami administracyjnymi do wiki może mi przywrócić uprawnienia do tworzenia nowych wpisów (haseł/artykułów)? Poza tym takie uprawnienia mogą być przydatne innym, jeśli ktoś ma jeszcze tam dodawać nowe wpisy i się nie zniechęcać.  %)
Co do naszej wiki, to o ile się orientuję, została przeniesiona na zasłużoną emeryturę... Ja mogę co prawda odblokować możliwość edycji i tworzenia wpisów, ale musimy w takim przypadku wyznaczyć kogoś na etat na froncie walki ze spamem...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Aegis Maelstrom

A nie można na niej np. zablokować możliwości rejestracji albo dać uprawnienie tworzenia haseł tylko administratorom? Uprawnienia administratora mogę przyjąć - zresztą je można dawać stosunkowo szeroko, bo każdy administrator może np. przywrócić rzeczy skasowane przez innego administratora.

Ale to już taki off-topic. :)

krzyszp

Można :)

Ok, przypomnij mi się za kilka dni, dobrze?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Aegis Maelstrom

Dobrze. To poczekam z tym dodaniem strony, ech. :P Proponuję też, by dodać innym zainteresowanym - może chcą się wykazać? :)

A co do planu: fajnie byłoby go znać, bo nie wiem czy i jak się zorganizować ze stolycy. A myślę, że okazja jest bardzo dobra: chyba, że ktoś chce np. łapać mnie i innych warszawskich Wikipedystów w Warszawie - wówczas można połączyć siły i można przyjść na nasze spotkanie/maraton edycyjny, porozumieć się i popracować. Ponownie można też łapać lokalnie - znam paru mocno zaangażowanych Wikipedystów fanów BOINC (i sympatyków BOINC@Poland, BTW).

krzyszp

Jak najbardziej przyjeżdżaj!!!

Toć od okazji 3 lata temu nie mieliśmy możliwości wspólnego spożycia napojów (nisko) alkoholowych :)
A przy okazji, możesz Ufola zabrać, bo on potrzebuje w tym drobnej pomocy :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Kret_polny

Możecie mnie dopisać do krakowskiej części spotkania.  :parrrty:

krzyszp

Cytat: Kret_polny w 30 Listopad 2014, 19:35
Możecie mnie dopisać do krakowskiej części spotkania.  :parrrty:
No i dobrze :)
:parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

necavi

Są już może jakieś szczegóły co do zlotu: o której i gdzie w jakim lokalu?

krzyszp

Cytat: necavi w 30 Listopad 2014, 19:49
Są już może jakieś szczegóły co do zlotu: o której i gdzie w jakim lokalu?
Jak pisałem, chłopaki z Krk muszą to ustalić, a czas już najwyższy, więc chętnie poczytam, jakie są propozycje.
Tylko wybierzcie proszę lokal z jakimś sensownym wifi...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

ja zapewne dotre pociągiem. Gdzie będziemy spać? :D kto nas ugości?? I poda rano kiszonej kapusty?? :D

AL

#50
Łącząc propozycje z forum i irc'a spróbuje przedstawić bardzo wstępny plan.

Sobota 20.12.2014r.

Z racji tego, że będziemy się zjeżdżać z różnych miejsc i o różnym czasie proponowałbym aby pierwszą część zlotu połączoną najlepiej wg. sugestii Aegis Maelstrom z warsztatami nad edycją wiki odbyć w miejscu chyba najlepiej do tego stworzonym - czyli na uczelni u Cyfrona. Cyfron - byłaby taka możliwość? Potrzebowalibyśmy jakiejś salki oczywiście z dostępem do internetu (potrzebny zarówno do warsztatów i jak mniemam do uruchomienia transmisji/hangouta). Oczywiście podczas tej części nie byłoby spożycia napojów wyskokowych - a co najwyżej posiłków regeneracyjnych (zapewne w okolicach uczelni powinna się znaleźć jakaś stołówka, jadłodajnia, knajpa, bar mleczny etc).
Najbardziej zainteresowani nauką/edycją byliby od godzin przedpołudniowych - reszta na zasadzie zlotu gwiaździstego - będzie do nas dołączała w tej miejscówce (nie znam się na topografii Krakowa - ale ta uczelnia jest chyba gdzieś niedaleko centrum).
Ta część będzie trwała do wczesnych godzin wieczornych, kiedy to w komplecie? udamy się po krzyszpa (który najprawdopodobniej dotrze jako ostatni) i przeniesiemy się w miejsce gdzie odbędzie się część nazwijmy to nieco bardziej swobodna.

Co do tej części padły propozycje aby odbyła się ona w lokalach Krakowskich lub nieco bardziej na południowy zachód w okolice Kęt (gdzie też będzie bliżej do noclegów).
Przemieszczać się będziemy dwoma autami osobowymi (moim i RK - co daje łącznie z nami 10 osób max, ewentualnie RK ma w odwodzie jeszcze jednego kierowcę, ale tu musimy się konkretnie zdeklarować ile nas finalnie będzie i ile osób będzie potrzebowało noclegu - bo w razie czego jak będzie nas ponad 10 będzie to wymagało dodatkowych negocjacji z tymże kierowcą).
Lokale jakieś mamy na oku - ale im wcześniej ustalimy ile nas konkretnie będzie i które miasto wybieramy - tym wcześniej możemy zarezerwować dany lokal.

Noclegi.
Jak łatwo się domyślić w Krakowie będą najdroższe.
W Kętach na pewno będzie znacznie taniej. Dodatkowo RK ma tam jakieś chody i możliwości negocjacji promocyjnych cen.
Ja mogę zaoferować nocleg u mnie w domu - ale tu jedynie mogę zaoferować standard podobny jak dwa? lata temu u Tobasa na zlocie we Wrocławiu - czyli ograniczoną ilość łóżek (dwa dwuosobowe) i...ogrzewaną podłogę (czyli dla chętnych potrzeba sobie zorganizować śpiwór/karimatę itp.). Domek mam nie duży - ale myślę, że bez problemu 10 osób pomieści.
Możemy też się podzielić i część osób będzie nocowało w komfortowych warunkach hotelowych w Kętach, a część w warunkach domowych u mnie w Czechowicach-Dziedzicach.

Niedziela 21.12.2014r.

Rano....no dobra wczesnym popołudniem w niedzielę proponujemy razem z RK (w ramach wprowadzenia odrobiny rozrywki) krótką wycieczkę na górę Żar z elektrownią szczytowo-pompową. Tu do wyboru krótka wspinaczka na górę Żar i podziwianie niesamowitych widoków beskidów a także zbiornika szczytowego i powrót kolejką (ex Gubałówkową) lub ewentualnie zwiedzanie elektrowni szczytowo-pompowej (krótka wycieczka do wnętrza góry i podziwianie bebechów elektrowni - średnio spektakularne). Co do zwiedzania to też musiałbym ustalić czy w danym terminie jest to możliwe.
Na Żarze u góry jest restauracyjka, ewentualnie gdzieś w okolicy wstąpilibyśmy na obiad i w późnych godzinach popołudniowych udalibyśmy się do Wrocławia gdzie w wersji optymistycznej znaleźlibyśmy się ok. 17.
Gdybyśmy stali dobrze z czasem to możemy jeszcze po drodze zaliczyć zwiedzanie browaru w Tychach (różne trasy od 1do3h zakończone oczywiście degustacją  :parrrty: ).

Co do części Wrocławskiej - to proszę o wypowiedzenie się kolegów z Wrocławia co proponują.

PS. Troll81 z kapustą domową może być na tą chwilę problem - gdzie się zaopatrujesz w kupną?


krzyszp

IMHO plan jest zacny i raczej wykonalny, jedynie ta wspinaczka w niedzielę może dla niektórych kiepsko wyglądać, ale cóż, straty muszą być ;)

Wg mnie  :p_arr:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler

Tak, tak - szkolenie z edycji Wiki dać w 720p przez jakiś dobry stream ;)

apohawk

Zróbcie dokument w wiki o edycji wiki oraz drugi wpis o szkoleniu z edycji wiki  %)
No good deed goes unpunished.

goofyx

Ja plan zlotu w Krakowie widzę tak:
1. Spotykamy się
2. Pijemy
3. Idziemy do baru pić
4. Jedziemy po krzyszp'a na lotnisko
5. Pijemy
6. W nocy chaftujemy
7. Rano trzeźwiejemy
8. Jedziemy do Wrocka... <- pić  :parrrty:

AL

Cytat: goofyx w 01 Grudzień 2014, 22:00
Ja plan zlotu w Krakowie widzę tak:
1. Spotykamy się
2. Pijemy
3. Idziemy do baru pić
4. Jedziemy po krzyszp'a na lotnisko
5. Pijemy
6. W nocy chaftujemy
7. Rano trzeźwiejemy
8. Jedziemy do Wrocka... <- pić  :parrrty:

krzyszp - nie wiem jak tobie - ale mi ten plan podoba się bardziej od mojego  :parrrty: XD

krzyszp

Totalna improwizacja  XD


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Teech

No fajne ale ten chaft to po jedzeniu by lepiej wyglądał.

krzyszp

Cytat: Teech w 02 Grudzień 2014, 15:33
No fajne ale ten chaft to po jedzeniu by lepiej wyglądał.
No co Ty, miejsce na piwo blokować???



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

pawg

Nie lubie piwa  :sick:



WUPES

Jeżeli udało by się możliwie szybko określić przybliżoną ilość uczestników piwnego spotkania  (tzn krakowskiego w części piwnej wieczornej) to może uda się jeszcze zarezerwować miejsce w lokalu, który jest bardzo obłożony szczególnie w soboty. Moja propozycja to spotkanie tam np o godz 17-18:00 i pobyt do...  (ok 21:00 ??) ( lokal czynny praktycznie do ostatniego klienta) ,   Na przykład 18:00 może równie dobrze być 15, 16 czy 17 ale to musimy się określić ! Ja mogę uczestniczyć niestety tylko w takiej krótkiej 3-4 godz części spotkania i ok 21 się odmelduję. Jeżeli dojdzie do konsumpcji w tym lokalu, to zgodnie ze złożoną wcześniej deklaracją zapraszam i stawiam  uczestnikom metr piwa . Piszę "w tym lokalu" bo tylko tam można dostać piwo "z metra". Aha : i to metr jasnego i metr ciemnego. ;)  I oczywiście "stawiam" to oznacza że pokrywam koszty.
  http://www.ckbrowar.com/ck/mini_browar.html

Na dzień dzisiejszy rezerwacja na 20 grudnia jest możliwa, przed chwilą zadzwoniłem tam aby się upewnić. Trzeba się określić czy rezerwacja będzie do jakieś godziny (np 20, 21 - mogą wtedy po nas przyjąć inną rezerwację) )Ale sytuacja dynamicznie się zmienia i za kilka dni to może być nierealne.  Oczywiście lokali w Krakowie jest mnóstwo, ale taki jest jeden niepowtarzalny.

Od AGH Cyfrona jest to spacerem 10 min.

Podejmuję się załatwienia czynności rezerwacyjnych, oczekuję na Wasze komentarze i ew sugestie godzinowe.

Jeżeli nie w CKBrowar to ewentualnie poza ścisłym centrum ale z dobrym dojazdem lub spacerem z dworca głównego do 15-20 min:
http://nullo.trattoriapergamin.pl/     ,    http://trattoriadamarco.pl/   - te sa czynne w soboty do 23:00

Ale tu także trzeba by dokonać rezerwacji na ilość miejsc aby złączyć stoliki.
Praktyczne wszędzie gdziebyśmy nie poszli w sobotę wieczorem to trudno będzie znaleźć miejsca obok siebie dla kilkunastu osób z możliwością złączenia stolików  - jeżeli się wcześniej nie zarezerwuje.

Tobas

Jestem za! Każdy "zaliczony" browar kraftowy to przygoda, rozkosz, wręcz rozpusta i... hmm ten 1 metr.  :parrrty:
Właśnie moja obecność w Krakowie z 50% wskoczyła na 75. może nawet 90% prawdopodobieństwa :D

krzyszp

Też jestem za :)

@Tobas, Twoja wizyta jest już pewna na 100%, bo jak wiesz, nastąpiły zmiany w moich planach, i w Polsce będę już jutro, co oznacza że na Kraków będę uderzał z kierunku zachodniego przez Wrocław, więc "zgarnę" Cię po drodze (i nie dyskutuj, mówię jak będzie ;))


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

ryszard.korczyk

Ja i AL oferujemy transport z Krakowa w sobotę w okolice moje i AL, pytanie czy organizować jeszcze kogoś? to samo pytanie co do późniejszej wyprawy do Wrocławia?

Troll81

chętnie skorzystam z gościny :D karimate i spiwór mam :D

WUPES

Wybrałem się dzisiaj na rozmowę do CKBrowar w spr ewentualnej rezerwacji na 20.XII.  Na razie miejsce jest. Aby mieć pewność trzeba zarezerwować  do czwartku, wnosząc niewielką zaliczkę (30,- od głowy - która później jest rozliczana w konsumpcji). Trzeba więc ustalić TAK / NIE oraz godzinę rozpoczęcia spotkania, a także chociażby przybliżoną liczbę uczestników.  W tej sytuacji proponuję:  do środy włącznie ( praktycznie do czwartku gdzieś do godz 14) chętni potwierdzają udział. Proponuję rozpoczęcie o godz. 17:00.  Zapłatę zaliczki biorę na siebie. W lokalu jest przyzwoita kuchnia, więc głodni mogą liczyć na coś więcej niż zupa chmielowa. Zarezerwuję na taką ilość miejsc ile będzie potwierdzeń uczestników. Zakładam że będzie to ok.10 .

I jeszcze jedno: rezerwacja może być w dużej sali (pub) lub w mniejszej (restauracyjnej).  W restauracyjnej jest ciszej, można rozmawiać bez przekrzykiwania, wygodniejsza jest konsumpcja potraw; myślę że to lepsze rozwiązanie niż hałaśliwa sala pubu.

  Jeżeli moja propozycja Wam odpowiada  proszę o potwierdzenia.

WUPES

Cytat: WUPES w 08 Grudzień 2014, 22:23
...  W tej sytuacji proponuję:  do środy włącznie ( praktycznie do czwartku gdzieś do godz 14) chętni potwierdzają udział.

Uzupełniam: oczywiście chodzi o najbliższą środę tj 10 grudnia, rezerwacji dokonam w czwartek 11 grudnia.

  Jeżeli moja propozycja Wam odpowiada  proszę o potwierdzenia.

AL

30 od głowy? To za 10 toż to 300 będzie?
Mi pasuje - tym bardziej, że blisko Cyfronowego AGH, no i, że zjeść coś można.
Co do drugiego dnia zlotu - to chociaż osoby z Wrocka się na razie nie wypowiadają czy taki w ogóle będzie i w jakiej formie - to w razie czego też oferuję transport z naszych okolic do Wrocka (pewnikiem RK też).

Wstępna lista osób na zlocie w KRK:
1.AL
2.Cyfron
3.Krzyszp
4.Mordi (z Ufolem?)
5.RK
6.Troll81
7.Tobas
8.WUPES

Wstępna lista osób na zlocie we Wrocku:

1.AL
2.Krzyszp
3.RK
4.Troll81
5.Tobas

Martin Fox

No osoby z Wrocka czekają co organizatorzy zlotu zaproponują :)

Troll81

co do mnie to sobota nie jest 100% pewna :(

WUPES

Ja nie podejmuję się roli organizatora zlotu  :(   proponuję jedynie zagospodarowanie części wieczornej - poprzez zaproszenie do CKBrowaru na spotkanie przy piwku; w zależności od tego jaki będzie pozostały program nasze spotkanie w CKB może rozpocząć się wcześniej lub później...

Cyfron

Przepraszam że tyle to trwało, ale ostatnio jestem dołożony robotą, a nie chciałem podejmować tej decyzji bez porozumienia z odpowiednimi osobami.

Miejscówka na uczelni na 20go już jest załatwiona. Będzie

  • internet (po kablu i WiFi w standardzie G). Sieć uczelniana raczej jest szybka, wąskim gardłem będzie router WRT-54GL i switche 100Mbit.
  • miejsce do siedzenia (zaraz przed komorą bezechową - taki trochę korytarz, ale nikt nas z tamtąd nie wyrzuci :) )
  • projektor
  • dostęp do prądu
  • pyszna kawa, mleko, herbata
Komputery trzeba będzie załatwić samemu.
Jakieś pomysły jak zrealizować streaming? Kamery w laptopach są raczej nie najlepsze, a nie wiem czy uda się załatwić coś lepszego. Myślę, że zrobimy to tak jak w zeszłym roku - na hangoucie googla.

O której zaczynamy spotkanie szkoleniowe? 10?
Zaraz obok budynku w którym będziemy są 2 bary mleczne i jedna tania restauracja (też taki bar mleczny). Nie wiem jak z ich otwarciem w sobotę, ale myślę, że nie będzie problemu.

W części nieoficjalnej nie będę raczej uczestniczył, ponieważ muszę wrócić do Częstochowy w sobotę.

Kret_polny

Cytat: AL w 09 Grudzień 2014, 00:29
30 od głowy? To za 10 toż to 300 będzie?
Mi pasuje - tym bardziej, że blisko Cyfronowego AGH, no i, że zjeść coś można.
Co do drugiego dnia zlotu - to chociaż osoby z Wrocka się na razie nie wypowiadają czy taki w ogóle będzie i w jakiej formie - to w razie czego też oferuję transport z naszych okolic do Wrocka (pewnikiem RK też).

Wstępna lista osób na zlocie w KRK:
1.AL
2.Cyfron
3.Krzyszp
4.Mordi (z Ufolem?)
5.RK
6.Troll81
7.Tobas
8.WUPES

Wstępna lista osób na zlocie we Wrocku:

1.AL
2.Krzyszp
3.RK
4.Troll81
5.Tobas

Do części w Krk jeszcze mnie proszę dopisać.   :whistle:

pawg

Jeszcze 2 osoby ode mnie do Krk



apohawk

Możliwe, że pojawię się we Wrocławiu.
No good deed goes unpunished.

Cyfron

Potrzebuję zaplanować sobie sobotę. Dlatego potrzebuję wiedzieć jak planujemy zacząć spotkanie szkoleniowe na AGH i o której je skończyć.
Krzyszp - robimy to szkolenie ze stawiania serwera? Ile to może zająć?
Czy będziemy jeszcze coś robić podczas tej uczelnianej części (mnie nie będzie później :( )

pawg

miało być edytowanie artykułów na Wiki



WUPES

Cytat: Cyfron w 10 Grudzień 2014, 15:27
Potrzebuję zaplanować sobie sobotę. Dlatego potrzebuję wiedzieć jak planujemy zacząć spotkanie szkoleniowe na AGH i o której je skończyć.
Krzyszp - robimy to szkolenie ze stawiania serwera? Ile to może zająć?
Czy będziemy jeszcze coś robić podczas tej uczelnianej części (mnie nie będzie później :( )

rezerwację w CKBrowar planowałem  od godz 17:00 ale może być też od 16:00

AL

#78
Wstępna lista osób na zlocie w KRK:
1.AL
2.Cyfron
3.Krzyszp
4.Mordi (z Ufolem?)
5.RK
6.Troll81 (niepewny)
7.Tobas
8.WUPES
9.Aegis Maelstrom?
10.Kret_polny
11.pawg + 2 osoby
12. Grid
Czyli razem wstępnie około 14 osób.

Wstępna lista osób na zlocie we Wrocku:

1.AL
2.Krzyszp
3.RK
4.Troll81
5.Tobas
6.apohawk
7. Grid
Cytat: Martin Fox w 09 Grudzień 2014, 08:39
No osoby z Wrocka czekają co organizatorzy zlotu zaproponują :)

Osoby z Wrocławia śmiało mogą się czuć współorganizatorami zlotu i zaproponować coś od siebie  :p_arr:
  :parrrty:

Tak generalnie to nikt oficjalnie chyba nie jest organizatorem zlotu - ot tradycyjnie taki mały sponton z kilkoma osobami próbującymi to ogarnąć w całość i nieco skoordynować.

Cytat: Cyfron w 09 Grudzień 2014, 09:57
Przepraszam że tyle to trwało, ale ostatnio jestem dołożony robotą, a nie chciałem podejmować tej decyzji bez porozumienia z odpowiednimi osobami.

Miejscówka na uczelni na 20go już jest załatwiona. Będzie

  • internet (po kablu i WiFi w standardzie G). Sieć uczelniana raczej jest szybka, wąskim gardłem będzie router WRT-54GL i switche 100Mbit.
  • miejsce do siedzenia (zaraz przed komorą bezechową - taki trochę korytarz, ale nikt nas z tamtąd nie wyrzuci :) )
  • projektor
  • dostęp do prądu
  • pyszna kawa, mleko, herbata
Komputery trzeba będzie załatwić samemu.
Jakieś pomysły jak zrealizować streaming? Kamery w laptopach są raczej nie najlepsze, a nie wiem czy uda się załatwić coś lepszego. Myślę, że zrobimy to tak jak w zeszłym roku - na hangoucie googla.

O której zaczynamy spotkanie szkoleniowe? 10?
Zaraz obok budynku w którym będziemy są 2 bary mleczne i jedna tania restauracja (też taki bar mleczny). Nie wiem jak z ich otwarciem w sobotę, ale myślę, że nie będzie problemu.

W części nieoficjalnej nie będę raczej uczestniczył, ponieważ muszę wrócić do Częstochowy w sobotę.

Świetne wiadomości. Mamy miejscówkę startową i miejsce do pracy w dodatku z tanim wyżywieniem w pobliżu.  :p_arr:

Cytat: Cyfron w 10 Grudzień 2014, 15:27
Potrzebuję zaplanować sobie sobotę. Dlatego potrzebuję wiedzieć jak planujemy zacząć spotkanie szkoleniowe na AGH i o której je skończyć.
Krzyszp - robimy to szkolenie ze stawiania serwera? Ile to może zająć?
Czy będziemy jeszcze coś robić podczas tej uczelnianej części (mnie nie będzie później :( )

Myślę, że 10 o której wspominałeś jako godzina rozpoczęcia - jest ok. Im wcześniej zaczniemy - tym więcej zrobimy, a jednocześnie taka pora pozwoli dotrzeć jak największej ilości uczestników na miejsce.

Co do spotkania szkoleniowego z edycji wiki - to w tej kwestii najwięcej do powiedzenia będzie miał Aegis Maelstrom - który to szkolenie zaproponował. Na tą chwilę nie potwierdził jeszcze swojej obecności w Krk (ale też ostatnio był aktywny 6 grudnia i mógł nie odczytać najnowszych wiadomości).

Gdyby szkolenie z edycji wiki nie doszło do skutku - musimy znaleźć coś zastępczego i propozycja szkolenia ze stawiania serwera boincowego wpisuje się w to idealnie.

Dodatkowo chciałbym zaproponować spędzenie czasu pomiędzy szkoleniami (i oczywiście rozmowami kuluarowymi) pracą u podstaw na rzecz rozwoju drużyny po przez aktualizowanie artykułów na naszej wikipedii tudzież zmianie wyglądu głównej strony wikipedii (tak by jednoznacznie kojarzyła się z wiki - a nie stroną główną zespołu). Można by też było dopracować wygląd nowej głównej po przez przeniesienie części "ramek" z głównej wiki na nową główną.

Cytat: WUPES w 11 Grudzień 2014, 06:44
rezerwację w CKBrowar planowałem  od godz 17:00 ale może być też od 16:00

Jak się rozkręcimy może też być i 18. Od której do której ten lokal jest czynny i w jakiej odległości od punktu startowego u Cyfrona? Jest tam jakiś parking dla zmotoryzowanych? Czy to jakieś ścisłe centrum?

Cyfron

Parking koło AGH jest częściowo w strefie. Jak jest tydzień, to najbliżej, za darmo można zaparkować dopiero pod akademikami AGH. Może w sobotę będzie trochę lepiej (strefa kończy się dokładnie pod budynkiem w którym będziemy obradować) i będzie dało się zaparkować bliżej.
Budynek gdzie się spotykamy:
https://www.google.pl/maps/place/AGH+D1/@50.064744,19.919578,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x47165ba12cdd8f11:0xc6eb81d0447f7123

Ja myślałem, że tylko będziemy stawiać serwer boinca :)