Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Jak zmusic 7790 do liczenia?

Zaczęty przez kva.pl, 03 Wrzesień 2014, 20:57

kva.pl

Procesor to Phenom x6 poki co. Radeon jak w tytule, stery 14.4.
Zalozylem konto do GPUGRID, dodalem w BM, wylaczylem sciaganie probek do innych projektow, zwiekszylem work buffer z 0,5 dnia na 3 dni. Najpierw krzyczalo, ze nie ma probek do wyslania, sprawdzilem status serwera - byly, no to kliknalem 'zaktualizuj projekt', no to mi napisalo "GPUGRID | Not requesting tasks: don't need". Pare razy robilem aktualizacje projektu, ani jednej probki nie zaczelo liczyc, GPU-Z pokazuje zegary IDLE caly czas, a teraz jak klikam we wlasciwosci projektu GPUGRID to mi wyskakuje "Projekt nie posiada aplikacji dla AMD/ATI GPU".  :dunno:

Szopler

Bo ten projekt nie posiada aplikacji na AMD/ATI.

kva.pl

#2
Oh... Zasugerowalem sie "With the support of AMD"  :shame:

No to co najlepiej wykorzysta moja karte?

(Interesuja mnie tylko projekty medyczne/biologiczne - czyzby zostawal jednak tylko folding?)

Odpowiedzialem sobie sam, jest jeszcze POEM. No to zainstalowalem tez, zassal pare WU. Licze na 5 z 6 rdzeni, 3 probki POEM na raz sa obrabiane w tej chwili. GPU-Z pokazuje wiekszosc czasu obciazenie GPU na 0%, czasem skacze do 50%, zegary trzyma -350-450Mhz. Czyli nie takie calkiem IDLE (bo wtedy ma 300) ale do full load to brakuje duzo za duzo na moje oko. Tak ma byc?

tito

Zwolnij jajko dla GPU i będzie od razu lepiej - BM - w systemach procesorowych używaj nie więcej niż...
Dodatkowo app_config, aby liczyć kilka WU naraz, ale to niech ktoś inny powie, ja POEM skończyłem dawno temu.

kva.pl

Ano zwolnilem jajko, tzn wlasnie licze na pieciu z szesciu rdzeni. Zostane jednak przy foldingu na tym radku. Odpalilem sprzet z nV i liczy sobie ladnie GPUGRID :)

PoznanskaPyra

Oj na Poem przy mocnym procku można było poszaleć  ::)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970