2 500 000 [Milionerzy x 2,5]

Zaczęty przez AL, 20 Marzec 2007, 00:47

AL

Gratulacje dla naszych conajmniej dwu i pół milionerów: Qfel, wijata.com oraz AiDec.
LICZBA dwu i pół milionerów: 2

bartsob5


Mchl

E tam ;) Niech zbierają milestones ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Borsook

to czemu takie wielkie skoki ?? wiekszosc jest w granicach do miliona a tam jest tylko 10k i 100k, lepiej tam zagescic, na 250k 500k 666k itp. a powyzej juz te male kroczki nie robia roznicy ale na poczatku tak

D_T_G

Cytat: "Borsook"666k

:twisted: A ja mam 666 resultów na WCG, ale za pół godziny będzie update, to już będę miał więcej ;)


AL

Cytat: "Borsook"to czemu takie wielkie skoki ?? wiekszosc jest w granicach do miliona a tam jest tylko 10k i 100k, lepiej tam zagescic, na 250k 500k 666k itp. a powyzej juz te male kroczki nie robia roznicy ale na poczatku tak

Nikt chyba Ci nie będzie bronił założyć odpowiedni temat - tylko tym razem bym proponował - by zainteresowani sami go uzupełniali, tzn. uzupełniali go - gdy nabędą odpowiedniej ilości punkcików.

AL

Już jakiś czas temu do tego szacownego grona dołączył SQ7RO - gratulujemy!
LICZBA dwu i pół milionerów: 3

PBT_marian_boss

Witam, jakie miłe zakończenie tygodnia :D
Liczba dwu i pół milionerów: 4

Pigu


D_T_G

Czy zmiana na pozycji lidera to zmiana godna uwagi? ;P Otóż liczydłowemu wijata.com wieje wiatr w żagle ;)



AL

I to jeszcze jak - Gratulujemy! Dodam jeszcze tylko, że wijata.com - był founderem drużyny POLAND w Einstein@home - przed fuzją tej drużyny z naszą.

PanStaszek

Pozwolę sobie na małą nieskromność dołączając się do użytkowników 2,5kk


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

TERVEPERKELE

GRATULACJE

Liczba dwu i pół milionerów: 7

Wijata.com, Qfel, SQ7RO, PBT_marian_boss, PBT GONZO, Stachu @ Fiddex, ChiliWeb

Czas podnieść poprzeczkę na 5KK (niestety dla mnie to ponad 380dni przy dobrych wiatrach)

bartsob5

Cytat: "GONZO"
Czas podnieść poprzeczkę na 5KK (niestety dla mnie to ponad 380dni przy dobrych wiatrach)

mi 42180 dni.... :/

TERVEPERKELE

Jutro przekroczę 3KK we wszystkich projektach. Do 5KK został mi tylko 285 dni.  :D

Pigu


TERVEPERKELE

Zostało jeszcze 245 dni do 5KK - czas na 10K w RAC (a tak nawiasem mówiąc/pisząc - maszyn ubywa a RAC rośnie ! )

Przepraszam za oznaki nieskromności, ale dużo włożyłem wysiłku, aby dobić się prawie do szczytu listy.

Ledwie co odskoczyłem od "Stachu @ Fiddex" i jeszcze czuje oddech na plecach konkurenta - ufff ... było ciężko.

[/img]

POZDRAWIAM i zapraszam do rywalizacji na chwałę TEAMU.

Pigu

---------- 23:17 24.10.2007 ----------

gratulacje :mrgreen: a rękawicę oczywiście podniosę hehe do końca roku mam zamiar niejednym zaskoczyć, tak tylko nadmienię, iż mimo, że w total jestem jeszcze daleko w tyle, to w seti mój rac jest 5ty w teamie i wykazuje rokujące tendencje  :twisted:

---------- 23:19 ----------

hehe sygnaturka oczywiście konkretnie nie nadąża za wydarzeniami :P

kret

mhm, congrats :) chyba mi jeszcze trochę brakuje do 2.5kk ;) szkoda że nie ma 75k w zdobyczach..hehe..ale dobije dzieki temu do 100k moze szybciej..

PanStaszek

Cytat: "GONZO"Ledwie co odskoczyłem od "Stachu @ Fiddex" i jeszcze czuje oddech na plecach konkurenta - ufff ... było ciężko.

Odskoczyłeś, ale nie poddam się bez walki ;-) , chociaż jakoś ostatnio ciężko to idzie. Gdzie te czasy gdy miałem RAC 12k ...
A z kolegą się nie zgodzę, bo kompów więcej i mocniejsze a RAC spada od czasu jak w Seti v.527. Nawet optymalizacje niewiele pomagają.
Ale oczywiście cała ta rywalizacja na chwałę Team-u, jak przedmówca raczył napisać.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

TERVEPERKELE

A dzisiaj sie porobiło !!!

1) PBT_marian_boss     2,527,458     ->   8,299.25
2) PBT GONZO             2,950,012      ->  8,231.00
3) Stachu @ Fiddex       2,934,487      ->  8,218.30


Wyścig zbrojeń trwa !

[2007.11.07]
MAM JUŻ PONAD 3KK W SETI  8O I RAC PONAD 9K -  a dzisiaj dokładam 2 maszynki!

[2007.11.13]
RAC - 9823  :D

[2007.11.22]
RAC - 12300  :D    [ZMIANA WARTY W RAC]

1) PBT GONZO           3,232,002 -> 12,357.87
2) PBT_marian_boss   2,829,038 -> 11,821.99
3) Stachu @ Fiddex     3,166,331 -> 9,523.23

[2007.12.13]
1) PBT GONZO           3,545,753 ->   13,812.68
2) Stachu @ Fiddex     3,355,437 ->   8,721.44
3) PBT_marian_boss   2,989,855 ->   7,508.76
4) Qfel                       4,935,441 ->   6,018.85

Widze, że nie długo trzeba będzie założyć temat 5KK i pierwszy będzie kolega Qfel  - GRATULACJE

D_T_G

Cytat: "GONZO"Widze, że nie długo trzeba będzie założyć temat 5KK i pierwszy będzie kolega Qfel  - GRATULACJE

W SETI, ale w BOINC-combined pierwszy był Rafał Wijata aka 'wijata.com' - 1 grudnia przekroczył okrąglutkie 5kk. Gratulujemy :)


Pigu


kret

życzczę sobie tego samego  :mrgreen:

PanStaszek

Cytat
W SETI, ale w BOINC-combined pierwszy był Rafał Wijata aka 'wijata.com' - 1 grudnia przekroczył okrąglutkie 5kk. Gratulujemy :)

Chylę czoła !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

TERVEPERKELE

GRATULUJE  I  ŻYCZE WYTRWAŁOŚCI  - 10KK JUZ NIE DALEKO

OxyOne

a ja cisne tylko ze duzy01 odbiera mi sił :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

PanStaszek

Fakt że RAC duzy-ego01 zapiera dech, ale poddawać się nie można, więc gonię za nim ile sił w prockach  ;D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81


Pigu

dzień dobry, nazywam się Pigu...  ;D

a tak na dodatek dopowiem hehe
Cytat: Pigu w 17 Grudzień 2007, 23:00
chętnie wystartuję z Robertem w wyścigu do tej sumy (2,5kk) tymczasem gratulacje pięknego wyniku  =D>  =D>
Cytat: Robert1970 w 18 Grudzień 2007, 15:33
Na 2,5M trzeba będzie trochę poczekać, ale mam nadzieję zdobyć je wcześniej niz Pigu ;) :D


wyścig ukończony ;D widać co prawda pewne matactwo na wykresie, ale jakby nie spojrzeć wygrałem

a teraz przepraszam, muszę już iść, spieszno mi do pięciomilionowni  ;D

Troll81

Gratulacje PIGU :D piękny wynik i śliczny RAC

AiDec

#31
No gratz gratz gratz !!! ;D. To sie chyba dzisiaj opijesz :). Tylko rumem, rumem :).

Ale nie siadaj na laurach Pigu - ja tez sie juz za momencik gdzies zamelduje :). Czujesz moj oddech? No ja wiem ze jeszcze nie, ale staram sie zebys poczul ;D. Na razie co prawda mam pod wiatr i duzo wysepek do ominiecia, ale jak tylko moj Latajacy Kosmos, yyy... Holender wyplynie na szersze wody... ;)

Poza tym pilnuj mocno swoich plecow - mindc zaraz za Toba a predkosc na prostej ma niezla :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


lakixxl

Pigu gratulacje  :) heh gdybym miał taki RAC  ::)
ps. skad na tym wykresie takie załamanie linii punktowej ... zabierają ?? potem oddają ??

emik

brawo Pigu - napiję się  dziś wieczorem browca za twój sukces ;D


PanStaszek

Gratki dla Pigu, mam nadzieję że szybko mnie dogonisz, czekam na lotnej premii 10kk.   :)


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

mindc

No i stuknęło (na statsach dopiero jutro)
;D


emik



Bober

I to w ekspresowym tempie - brrrawo

Pigu

hoho gratki, za tydzień już będziesz patrzył na mnie z góry  ;D