Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

2 500 000 [Milionerzy x 2,5]

Zaczęty przez AL, 20 Marzec 2007, 00:47

Pigu


lolek


Troll81


gigi2000

Melduje wykonanie zadania  ;D no i przy okazji skok do top100 Polska, a za kilka dni top50 B@P  8)

satanetv

No to  :parrrty: i dalszej :attack:

Pigu


Troll81

 :parrrty: :respect:

pozazdrościć wyników

Aegis Maelstrom


satanetv

No nie powiem, że się doczłapałem do tego punktu kontrolnego ale powiedzmy, że truchcikiem tu dotarłem.   :attack:

Troll81

 :respect: szacuneczek :D a ja w tym czasie zrobiłem, 100k :D widać różnicę RACu :D

satanetv

Ale nadal mam konkurenta za plecami i do zdobycia 33 miejsca do TOP25 :attack:

Troll81

ja tam chcę doczłapać do top100 :D

satanetv

Obserwuje codziennie Twoje wyniki żeby nie przeoczyć tego momentu jak wejdziesz do TOP100 i powiem, że ciężko Ci to idzie. Jak już się przesuniesz to jakiś się pojawi z GPU na pokładzie i zaraz wracasz na poprzednie miejsce.

Troll81

shit happens :D ale ja cierpliwy jestem :D jeszcze niedawno miałem 169 miejsce a już coraz bliżej top 100

X X X

Gratki Satanetv  :parrrty:

Wyraźnie zwiększyłeś przychody i coraz trudniej Cię dochodzić. Muszę chyba szybko wrzucić 4 bieg...

satanetv

Nie mów, że będziesz 4 sztukę montował. Chyba mnie szybko zmobilizujesz do kolejnego zakupu. Już powoli się rozglądam ale czekam na ceny HD58XX  :parrrty:

X X X

Mam taki właśnie plan, żeby włączyć 4. R4770. I tak już będę musiał nauczyć się z nimi dobrze żyć, bo mam 2x1+1x1. Najpierw jednak muszę poprawić chłodzenie procków. Zwłaszcza tego AMD. Macie jakieś propozycje w sensownych cenach?

Troll81

a co uznajesz za sensowne ceny?? i czy pułap pozwoli sięgnąć po WC :D

3Rni

szampanskoje za 2.5 bańki i liczymy dalej ^^

X X X

Cytat: Troll81 w 21 Sierpień 2009, 19:06a co uznajesz za sensowne ceny?? i czy pułap pozwoli sięgnąć po WC :D
Pewnie dla wielu będzie to śmieszne, ale dla mojej kieszeni sensowna cena za dobre chłodzenie procka to 100 netto, no góra 120!

Troll81

#140
http://www.allegro.pl/item720046794_scythe_ninja_plus_rev_b.html

proszę :D

sciagacz


X X X

Melduje sie na checkpoincie. W miedzyczasie pierwsza 50. Teraz 4. bieg i do pierwszej cwiartki!

satanetv

Gratulacje. Jak utrzymamy tempo to do konca wrzesnia dojdziemy do TOP25  :attack:  :parrrty:

Troll81


3Rni


Troll81

checkpoint zaliczony  :parrrty:

apohawk

Melduję się na checkpoincie.  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

sciagacz


Janek


Pigu

pędzicie kamrrracie  :parrrty:

Niekumaty Burak

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81


Pigu


Aegis Maelstrom


apohawk

No good deed goes unpunished.

lolek


sciagacz


misiek

Ogólnie przekroczone 2.5M, a dzisiaj pyknie tyle w CC :)

Janek

To podwójne gratulacje :parrrty: :parrrty: