ARUZ

Zaczęty przez Troll81, 16 Wrzesień 2014, 09:43

Troll81

http://wyborcza.pl/1,75476,16649273,ARUZ___polska_maszyna_do_spowalniania_czasu.html

LQG

Niestety twórca algorytmu nie doczekał praktycznych realizacji, wielcy ludzie czasem przedwcześnie odchodzą...  :(

kva.pl

Ciekawe, mam nadzieje ze sie chlopakom uda  :)

flaku

Jeśli lotnisko to takie utrudnienie, to czemu się uparli na akurat to miejsce?

AiDec

@up Dokladnie, nie mogli znalezc lepszej lokalizacji pod tak wazny projekt? Co za glab wybral taka miejscowke?

Ciekawy art, nie wiedzialem o takiej inicjatywie (choc tytul jak to zwykle u dziennikarzyny Michała Frąka totalnie z dupy - tak jak miejsce pod ta inwestycje :P ).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

tito

Może dlatego?
CytatUnikalna wiedza potrzebna do zbudowania ARUZ-a została przekazana przez Politechnikę Łódzką łódzkiemu Technoparkowi. To instytucja, która ma dbać o komercjalizację badań naukowych. Szczególnie z zakresu bio- i nanotechnologii. Jej właścicielem jest miasto Łódź, ale udziały mają również łódzkie uczelnie. Za unijne pieniądze Technopark zbudował obiekt o nazwie BioNanoPark
A przeczytawszy tytuł chciałem napisać coś o spowalniających właściwościach alkoholu i po co wyważać otwarte drzwi....

Szopler

Jeżeli właścicielem jest miasto Łódź to pewnie mogli by przekazać za 1% wartości działkę bod tą inwestycję...
Najwyżej sobie kryptowaluty na tych FPGA policzą za pieniądze podatnika - kto bogatemu zabroni?