Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Porównanie

Zaczęty przez migawron, 26 Wrzesień 2014, 16:09

migawron

Jak oceniacie naszego klienta nativeboinc na tle stockowej aplikacji wypuszczonej przez Space Sciences Laboratory, U.C. Berkeley?

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka




AL

Na tej z Berkeley mój zabytek z andkiem łapał zwichy i czkawiki. Na "naszej" apce nie mam takich akcji.

AL

Po ostatniej aktualizacji wszystkie zadania z WCG się wysypują - wcześniej problem nie występował.

Kowal

Niestety z niewiadomych mi przyczyn Nativeboinc przeliczał mi próbki, lecz ich nie odsyłał/pobierał nowych. Status był cały czas na 0,000%.
Z klientem BOINC oryginalnym nie ma żadnych problemów, przelicza, pobiera, status % pokazuje prawdę, jest ok poza małym problemem (o którym tutaj)
Tel. Samsung SM-G900FD (Android 4.4.2)
Pozdrawiam, Kowal


pawg

A u mnie NativeBoinc zawiesza się podczas testu wydajności do takiego stopnia, że cały tablet się restartuje



matszpk

#5
Myślę nad rozwiązaniem problemu. Ponieważ jest problem ze starą wersją OpenSSL (poważny problem z bezpieczeństwem) to jeszcze pomyślę czy nie cofnąć aktualizacji.
EDIT: Możliwe, że nowe biblioteki są niekompatybilne (OpenSSL 1.0.1l i curl 7.40.0). zalecam liczyć WCG na oficjalnym kliencie.
EDIT2: Prawdopodobnie to nie jest problem z klientem, lecz z aplikacją. na moim tablecie SGT 4 2.0 WCG działa dobrze.

matszpk

Sprawdzałem na moim HTC Sensation kilka wersji klienta z różnymi wersjami bibliotek. Ostatecznie sprawdziłem starego klient 0.5.9.4 i w każdym przypadku WCG się wywalał.
Więc raczej nie cofnę aktualizacji. W razie problemów radzę liczyć WCG na oficjalnym kliencie.