Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Oddam administrowanie SKB@P w dobre ręce!

Zaczęty przez Szopler, 10 Październik 2014, 22:36

Szopler

Przestawianie SKB@P na Projekt Miesiąca przestało mnie bawić ;)
Czas wyłonić kolejną osobę na to stanowisko.

pawg

jak nikt się nie zgłosi to mogę się tym zająć, ale jest ryzyko że przez niektóre miesiące mogę nie mieć dostępu do internetu i nie jestem już na bieżąco z konfiguracją sprzętu...



pawg

PM zmieniony, niestety już teraz wiem, że nie miałbym możliwości tego zrobić 31 o 23.00  :-\

P.S. Wersja BAM sprzed 2 lat była znacznie bardziej czytelna i intuicyjna



dominicys

Ja mam trochę czasu na administrowanie SKB@P, ale czy mi ufacie.

Cyfron

Myślę, że niestety jeszcze tak nie ufamy :)
Ale jak się zaangażujesz w działania zespołu, to kto wie :)

dominicys

W jaki sposób mógłbym się zaangażować w działania zespołu?
Chciałem oddać dostęp do serwera dedykowanego na potrzeby projektów BOINC.
Już nawet utworzyłem krzyszpowi konto, ale jesteście tak zajęci że nie macie na to czasu.
Dedyk narazie liczy projekty, ale być może jest stworzony do wyższych celów.
Nadal mogę go oddać pod jakiś projekt.

Jakbyście znaleźli coś gdzie mógłbym się zaangażować to dajcie znać.

Troll81

Generalnie jeśli śledzisz forum to widzisz jak angażują się ludzie i w co.

kva.pl

Wizytowka, statystyki, jakis udzial w projekcie miesiaca? ;)

dominicys

#8
Wizytówki nie napisałem bo jakoś nie było okazji, ale chyba niedługo napiszę.
Statystyki mam na boincstats.com. Jeszcze wrzucę w sygnaturkę.
W projekcie miesiąca brałem udział kilka miesięcy temu.

Jednak co mogę zdziałać mając do dyspozycji praktycznie jeden procesor i5-4200M działający po 8 godzin dziennie i kartę graficzną GeForce GT740M. Jedyne co mam to mało punktów w porównaniu z tym co jest jeszcze do zrobienia i dużo ciepła, a moje rachunki za prąd wzrosły z 80zł miesięcznie do 250zł miesięcznie.

Cyfron

Chodzi o to, abyś pokazał, że coś robisz, zaangażuj się w tematy na forum, pojaw się na zlocie(?)
Nie dziw się nam, że nie damy zarządzać naszymi komputerami osobie, która ma 5 postów na forum :)

krzyszp

@dominicys

Faktycznie, dałeś dostęp do dedyka i zapewne bym go wykorzystał gdyby nie to, że już mi czasu brakuje na wszystko, a zarządzanie projektem jednak jest czasochłonne, niemniej chwała Ci za to :)
Było by fajnie, jak byś może zaangażował się w pisanie newsów na stronę główną? Tam zawsze brakowało autorów...

Do reszty: dominicys dość aktywnie występuje na IRC ostatnio.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

to dobrze że się chłopak angażuje :D ja na IRC bywam rzadko ale jak koledzy z irca twierdzą że godzien zaufania to spoko.

ryszard.korczyk

Wystawiam swoją kandydaturę na administrowaniem SKB@P, mam dostęp osobisty do większości pracujących SKB@P.

Troll81


krzyszp

Cytat: ryszard.korczyk w 03 Listopad 2014, 18:38
Wystawiam swoją kandydaturę na administrowaniem SKB@P, mam dostęp osobisty do większości pracujących SKB@P.
Popieram  :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

ryszard.korczyk

Przełączanie projektów i doglądanie to nie jakiś czasochłonny temat (sam mam więcej hostów do doglądania), więcej zajmuje czasem ogarnięcie sprzętu, jak niedomaga. Bardziej kieruje się logistyką, doglądanie hardware i działania będzie prostsze logistycznie, niż doglądanie hardware, jak nie wiem co się na nich dzieje.

Tobas

Brawo!
Nie ujmując nic pawq i Szoplerowi.
Popieram kandydaturę Ryszarda, właśnie przez wzgląd na kontakt osobisty ze sprzętem.

AL

Cytat: Tobas w 03 Listopad 2014, 18:59
Brawo!
Nie ujmując nic pawq i Szoplerowi.
Popieram kandydaturę Ryszarda, właśnie przez wzgląd na kontakt osobisty ze sprzętem.
:p_arr:

Szopler

No właśnie do tej pory był problem, że jak któryś komp padł to musiałem czekać, aż Cyfron go kopnie. ;)

ryszard.korczyk

Nadal Cyfrona będę atakował, ale jak coś mogę przy okazji wyjazdu do Krakowa coś podziałać w przypadku awarii.