Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

kolejny bieg na 5 w barwach B@P :)

Zaczęty przez mordi, 19 Październik 2014, 16:56

mordi

chciałem pochwalić się kamraci, że dziś zaliczyłem kolejny bieg na 5 km dumnie reprezentując BOINC@Poland :) niestety wynik nie jest dla mnie zadowalający ale to wina tego, że od maratonu warszawskiego nie biegałem wcale ;) ponadto chciałbym się zapytać czy ktoś z kamratów reflektowałby na koszulkę do biegania w barwach B@P, ponieważ chciałbym sobie taką sprawić a wiem, że nie tylko mi by się przydała ;) to jak? ktoś chętny? :)
Guard well the secret of steel...


krzyszp

Gratki :)

A co do koszulek, to ze 4 sztuki sam bym wziął.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mordi

dzięki ;) no właśnie :) to mamy już 5 sztuk :D czyli można zacząć planowanie jakiegoś projektu :)
Guard well the secret of steel...


Szopler

Czyli co z przodu dumne BOINC@Poland, a z tyłu loga polskich projektów BOINC?

Troll81

Dobry pomysł Szopler :D Trzeba by zrobić nowy projekt koszulki ale wstępnie jestem za :d

krzyszp

Cytat: Szopler w 19 Październik 2014, 19:13
Czyli co z przodu dumne BOINC@Poland, a z tyłu loga polskich projektów BOINC?
Universe (na razie) loga nie ma, w zastępstwie logo UW (tak jak na stronie)?
Logo radioaktywnego będzie dość trudne do zrobienia (kolory).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

zawszeć można wszystkie loga dać grafikowi do przerobienia na czarno białe. Mam jedna znajoma może się podejmie?

mordi

pomysł jest bardzo dobry :) ja się nie podejmę bo trochę za cienki jestem a wypadałoby to zrobić w krzywych ;)
Guard well the secret of steel...


Troll81

jak dostanę loga poszczególnych projektów w sensownej rozdzielczości to mogę porozmawiać ze znajomą :D

krzyszp

Cytat: Troll81 w 19 Październik 2014, 22:15
jak dostanę loga poszczególnych projektów w sensownej rozdzielczości to mogę porozmawiać ze znajomą :D
Trollu, nie rób sobie jaj z nas...
Galeria + strony projektów - bo nic lepszego w zasadzie nie ma.
MOŻE uda mi się coś znaleźć dla radioaktywnego, ale i tak z wersji, która później była przerabiana. A nie sądzę, żeby ktokolwiek, kiedykolwiek zrobił sensowne pliki dla np. Enigmy, czy też OProject.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

W zasadzie też bym z 4 nowe zassał, bo poprzednie już powoli dość mocno sprane się robią.

Troll81

Jaj sobie nie robię. Plik projektu może być w znacznie wyższej rozdzielczości niż banner na stronie. Może admin projektu ma lepszą rozdzielczość? Generalnie najlepiej by było dostać najlepsza jakość na wejściu. Ale oczywiście z braku laku mogę spróbować rzeźbić z tym co jest w banerach....

krzyszp

Kłopot polega na tym, że logo radioaktywnego kupiłem ja w jakimś serwisie internetowym (z prawami do publikacji gadżetów itd), niestety wszystkie pliki z tym związane pozostały na którymś z moich archiwalnych dysków, które obecnie są złożone z wieloma innymi moimi rzeczami w wynajętym magazynie i odnalezienie tego nie będzie łatwe. W dodatku, po zakupie plik był jeszcze chyba przez kogoś przerabiany jeżeli mnie pamięć nie myli.
Co do loga pozostałych projektów, to nie wiem.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

stiven

Zasadnicze pytanie: koszulki bawełniane czy techniczne do biegania? Bo to nieco zmienia.
Jak techniczne to sezon na krótki rękaw powoli się kończy. Ja przy mniej niż 10 stopniach zakładam długą górę.

AiDec

A co ze sklepikiem z koszulkami, kubkami itp. "prowadzonym" jakis czas temu przez Mchl? Chodzi mi o ten sklep w ktorym ja sam kupowalem (jakosc byla swietna - wszystko co tam kupilem lata temu, do dzisiaj jest w uzyciu i wyglada nienagannie).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

mordi

łooooł :D widzę, że dyskusja wrze :D ja chciałbym koszulkę techniczną i zwykłą :)
Guard well the secret of steel...


krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

Ja bym tez przytulil dwie. Z tym ze jedna damska ;)

sknd

ja bym wziął kilka zwykłych i jedną techno ;)

pawg

zgłaszam się na jedną według starego wzoru i być może jedną nowego



stasieks

I ja się piszę na conajmniej 2.

Szopler

Ja się piszę na co najmniej jedną. Do dziś używam koszulki setiathome.pl - przydał by się wreszcie upgrade ;)

Mat

Ja również chętnie bym sobie sprawił koszulkę, w której mógłbym chodzić sobie na zawody, przy okazji reprezentując nasz Team. :)

Troll81

Goldbach - ma toto logo?
Universe - chyba jeszcze nie ma logo....
Radioactive -
Enigma - brak banera?
Mersenne - strona umarła?
Oproject -
Plagiarism - Strona martwa?
Stygnięcie stali ?? :D - To miało jakieś logo?

o czymś zapomniałem?

krzyszp

Cytat: Troll81 w 20 Październik 2014, 23:27
o czymś zapomniałem?
Androinc?
Coś jeszcze było... Chłopaki z PNT (przed PNT) mieli jakiś projekt...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Androinc Logo nie kojarzę....

a projektami PNT nie będziemy się chyba chwalić na naszych koszulkach......

Szopler

Jakby co to mam na dysku FONTa którym jest napis Radioactive@Home na logo zrobiony.

krzyszp

Cytat: Troll81 w 21 Październik 2014, 17:38
Androinc Logo nie kojarzę....

a projektami PNT nie będziemy się chyba chwalić na naszych koszulkach......
Myślałem, że mowa o polskich projektach, ale ok, faktycznie koszulka B@P...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka