Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje

Zaczęty przez Martin Fox, 24 Październik 2014, 05:51

Martin Fox

"Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje" - zgadnijcie kto to powiedział?

CytatJeszcze mocniej decyzję KRRiT skomentował obecny na sali ojciec Tadeusz Rydzyk.

- Bardzo chętnie chcielibyśmy, jeżeli popełniamy błędy, żeby nam zwracać uwagę. Ale nie co chwila. Jak nie 13 tys., to 50 tys. Jak nie 50, to milion płać za coś, czego nie masz. A że takie prawo to głupie prawo i niesprawiedliwe prawo. Takiego prawa nie wolno respektować – powiedział redemptorysta. I zaraz dodał: - Dogadajmy się: jesteśmy ludźmi, łączy nas język, łączy nas kultura.

- To jest piękny apel. Dogadajmy się. Będziemy rozmawiać. Ale dogadajmy się, szanując przepisy prawa – odpowiedział Jan Dworak z KRRiT. Wcześniej zwrócił uwagę, że niejednokrotnie próbowano omawiać z Telewizją Trwam różnice pomiędzy materiałami informacyjnymi i kryptoreklamą, ale zaniechania w tej sprawie ciągle się powtarzają.

- Prawo? Hitler też prawo ustanawiał - odpowiedział o. Rydzyk. Po tym doszło do kłótni, podczas której redemptorysta stwierdził wprost: - Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje – sugerując, że jeżeli katolikowi prawo w Polsce się nie podoba, to nie musi go przestrzegać.


http://polska.newsweek.pl/czy-prawo-obowiazuje-katolikow-niekoniecznie-twierdzi-ojciec-rydzyk,artykuly,350375,1.html

Krzysiak

Liczy na to że:

Przed wyborami nikt go nie ruszy
Pomoże PiS wygrać wybory
PiS dochodzi do władzy i w ramach podziękowania załatwia całą sprawę na korzyść Tadka


Sprytne przyznaje  :) Iście SZATAŃSKI plan !


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

Raczej tylko zmobilizuje elektorat AntyPIS

kva.pl