Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

500 000 [Półmilionerzy]

Zaczęty przez miki, 21 Marzec 2007, 15:28

tito

Eeee co to? Tj co to za projekt? Bo wstyd, lecz nie rozpoznaję.

adams

To fragment wygaszacza z Rosetty. :shame:


Troll81


andy101fah


tito

To w takim razie  :respect:

sknd


kva.pl

Bardzo dobry projekt, bardzo ladny wynik. Piwo za niego dzis wypije, Ty nie musisz jak nie chcesz  :closedeyes:

stiven


c_RaSz

Za tych, co tu zawitali wcześniej:  :parrrty: 

Dopisuję się i ja, dziś — acz próg przeskoczyłem gdziesik tak w połowie września. Ale jakoś przeoczyłem!
A dziś w Universe mam już 538 tysięcy.
A tak na marginesie: jakoś mi licznik zwolnił: na Universe - nieco, ale na Cosmology to w zasadzie stanął w miejscu!
Ktoś wie dlaczego? Dodam, że liczę na sprzęcie dość cienkim: Dell Optiplex 780 z procesorem Intel Core 2 Quad Q830  2,49GHz + 6 GB
- acz procesor ten w różnych benchmarkach wypada nadspodziewanie dobrze, choć już ma swoje lata.
Jak mi licznik nie przyspieszy, to chyba będę musiał przenieść się na jakiś lżejszy projekt. Co możecie polecić?
Pozdrawiam, i leeecę

kva.pl

To jest zasadniczo czas na upgrade. Ja bym go jednak wymienil, a jak to problem finansowy to przestal bym liczyc, zaoszczedzil na pradzie i jak sie kasa uzbiera z tego to wtedy wymienil. Wydajnosc na wat tego procesora jest pewnie z 10 razy nizsza niz wspolczesnych kompow  :(

c_RaSz

Ale kva, ja nie taki fanatyk BOINC-a, żeby pod niego specjalnie kupować wypasioną maszynę, boincuję tylko przy okazji, na zasadzie "skoro komp włączony, to niech się nie nudzi" - zaś do pozostałych moich zastosowań, to ten Quad jest w zupełności wystarczający: nie grywam w jakieś gry zasobożerne, nie prze-kodowuję video, ani też filmów nie zasysam, wystarcza mi kablówka. Acz Twoja uwaga, o zużyciu prądu zapewne ma solidne podstawy. No cóż, kupię więc sobie  takie cóś: 
 
Przyznacie chyba, że to ciekawe urządzenie (kliknij) — zawarty w przejściówce miernik podaje napięcie / natężenie / moc / zużycie. Jak kto ciekawy, ile dokładnie go kosztuje BOINC-owanie, to z tego urządzenia dowie się wiele: średnio (trzeba policzyć), oraz szczytowo (trzeba trafić moment, gdy procesor jest najbardziej obciążony).
Pozdrawiam, i leeecę

Troll81


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


sknd


necavi


Troll81


adams

Wylądowałem na Marsie.
Czas wracać na Ziemię.


Grzegorz R. Granowski

Cytat: adams w 16 Grudzień 2017, 14:00
Wylądowałem na Marsie.
Czas wracać na Ziemię.

byle nie jako Elon Musk  :D :D :D

tito

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 16 Grudzień 2017, 15:21
Cytat: adams w 16 Grudzień 2017, 14:00
Wylądowałem na Marsie.
Czas wracać na Ziemię.

byle nie jako Elon Musk  :D :D :D

XD XD
:parrrty:

Troll81


adams

Jestem cinkciarzem, zamieniłem złote na zielone

--


Troll81


necavi


adams

6 lat w climacie, 1/2 miliona na koncie, trochę długo, ale jest.
Pasowałaby ikonka z innego projektu


stiven


tito


kva.pl


tito


kva.pl

To jeszcze ralpha dołożę ;)

tito

Tak już lepiej.
:parrrty:

adams

w połowie drogi do


tito

 :parrrty:
Ale muszą sobie przypomnieć co to za projekt  ;D

kva.pl

Ja nie mam pojecia.

tito

OK - to XANSONS4COD. O tyle ciekawe, że próbki są rzucane sporadycznie i rozchodzą się w kilka godzin.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

necavi


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


kva.pl

Citizen Science Grid (a myslalem ze to martwy projekt jest).