Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

500 000 [Półmilionerzy]

Zaczęty przez miki, 21 Marzec 2007, 15:28

miki

Zgodnie z sugestią AL-a że jest  luka pomiedzy listą osob których wynik zawiera sie pomiędzy  100K a 1M kredytów zakładam nowy temat.
I tak liczbę 500K przekroczyli :

1)Woyteck - Boinc Busters Poland
2)jack78
3)Szerpa
4)Krzysztof Piszczek - wspieram Stowarzyszenie Polski Projekt Boinc / K.P. / Krzysztof Piszczek - wspieram Stowarzyszenie Polski Projekt Boinc
5)blork
6)tomi124
7)Exatel S.A.
8)AntyTalent
9)AL ADIM
10)Kinomania.org
11) webdesign
12)Sebastian Bobrecki
13) PBT_miki   :lol:
14)sufa
15)PBT_Horpah / Horpah
16)krzygaj

staty brałem z http://pl.boincstats.com/stats/team_stats.php?pr=sah&st=0&to=100&co=Poland
nie wiem jak innych ale mnie zawsze kreciły wszelkiego rodzaju statystyki ,punktacje, certyfikaty  (uczestnictwa,oraz zdobycia X punktów) które można było drukować ze starego SETI  itp. To był jeden z powodów dla którego zaczałem liczyć ( przedewszystkim chodzi mi o statystyki)
jeżeli kogoś pominełem to proszę o wybaczenie
Miki

Duster

Czekałem kiedy pojawi się wątek, w który będę mógł się wpisać ze swoim (Kinomania.org) dorobkiem....i nareszcie jest  8)

Juras23

No to ja też mam bliższy cel niż 1 Mega :), a wogóle nie przypuszczałem, że mój wątek o stutysięcznikach doprowadzi do nowego topiku na forum LOL   8O

sądzę jednak, że wpisywać się tu powinni tylko Ci z dorobkiem powyżej tych 500k ( wiem, sam łamię tą zasadę teraz :) haha )

AL


Duster

Cytat: "Juras23"sądzę jednak, że wpisywać się tu powinni tylko Ci z dorobkiem powyżej tych 500k ( wiem, sam łamię tą zasadę teraz :) haha )

Odebrałem to (nie wiem czy słusznie) jako brak niedowierzania w mój wynik, zatem pozwolę sobie (nie wiem czy potrzebnie) udowodnić mój dorobek  :roll:



Jeszcze trochę i na moim koncie pojawi się magiczna liczba: 666 tysięcy kredytów  :twisted:

Juras23

Cytat: "Duster"
Odebrałem to (nie wiem czy słusznie) jako brak niedowierzania w mój wynik
HAHA no przecież że niesłusznie :) zawsze mogłem sobie sprawdzić ile masz na BoincStats :)

Duster

No i bardzo sie cieszę, że niesłusznie. 8)

A co do sprawdzenia - w moim przypadku myląca może być nazwa "Kinomania.org", ale jako że bardzo intensywnie wspomagają mnie znajomi z Kinomanii (tu pozwolę sobie złożyć im podziękowania, choć i tak pewnie nie dotrą na to forum :wink: ) postanowiłem tak właśnie nazwać swoje konto w projektach.
Początkowo nazwa była tożsama z moim nickiem.

Borsook

i w koncu sam naleze do polmilionowcow :)  fajne uczucie :)  teraz brniemy do 666k :twisted:

RAD-Poland

no to się narobiło, zostałem dzisiaj (01.06.2007) 31 półmilionerem  :wink:
natępny cel 30 miejsce w zespole, a tak serio to 1.000.000 może na 01.04.2008  :D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL


AL

Po połączeniach, które miały miejsce już jakiś czas temu w tym gronie znalazły się automatycznie / lub niedawno do niego awansowały takie osoby jak:

Qfel, wijata.com, SQ7RO, PBT GONZO, PBT_marian_boss, ChiliWeb / chmielu, Stachu @ Fiddex, DYNAMIT, PBT_Filon / Filon, Groove, Lukasz Popenda, Borsook, levy, [PBT]Maxim oraz jako ostatni do tego grona dołączył wspomniany powyżej RAD-Poland

LICZBA półmilionerów: 31

Robert1970

Melduje się na pokładzie 500000 Kamraci :)

RAD-Poland

=D> dla Roberta1970 za osiągnięty wynik 500k i za projekt ABC który mu nieźle służy (rozumiem, że za 3 miesiące milionik stuknie na liczniku) :wink:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Robert1970

Dzięki :) Ciężka sprawa, ale zobaczymy co się da zrobić :) Musze w takim wypadku moje najlepsze maszynki zaprząc do liczenia, bo ostatnio się lenią - czas remontów i przeinstalowywania systemów :)

Juras23

Trwało to prawie 2 lata - ale się doczłapałem - troszkę dzięki beznetowcom - mam coraz mniej czasu na nie - ale liczy się że w końcu mam 500K.

Według BS jest 29-ciu 500-kilowników. Mam zaszczyt być na razie ostatnim z nich :)

cracovian

"Pan pyta skad my? Co za pytanie... My Wroclawianie Drogi Panie, Wroclawianie!
Jest juz nas ponad POL MILIONA, a za niezbyt dlugi czas, zdziwiona ludzkosc sie przekona, ze juz milion nas!"

Takie teraz flashbacki z dziecinstwa mam, z trzeciej klasy bodajze, kiedy tego typu piosenki na lekcji muzyki spiewalismy i duma nas wtedy rozpierala ;-) Kiedy potem pare lat mieszkalem w Walbrzychu to tam jeszcze lepsze kawalki byly. Potem zaraz Nowa Huta, ale to w czasie kiedy jaja na Lenina sie rzucalo, wiec hymnow mlodych Junakow nie pisane mi juz bylo zasmakowac...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_124014.gif[/img]

Pigu

=D>  =D>  =D>

ech kiedyś też się tu wpiszę

Tomislaw

A ja już zrobię to dzisiaj  :D



jaskij

=D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>
Gratz :)
Kepp up the good work ;)

Pigu

Cytat: "Pigu"=D>  =D>  =D>

ech kiedyś też się tu wpiszę

no i stało się :mrgreen: z dumą prężąc czułki wpływam do tej przezacnej przystani

kret

nonono  :)  bardzo ladnie i bardzo gratulujemy  =D>  =D>  =D>

AL

Cytat: "Pigu"
Cytat: "Pigu"=D>  =D>  =D>

ech kiedyś też się tu wpiszę

no i stało się :mrgreen: z dumą prężąc czułki wpływam do tej przezacnej przystani

Gratulacje! Już czuje Twoj oddech na plecach!

Payo72

Wreszcie udało mi sie osiągnąć 500k. Miło znaleźć się w tak zacnym gronie :). Nastepny cel 1M.


Pigu

hoho - coraz więcej nas  =D>  =D>

cezar






emik

beczkę rumu wtaczać na pokład


Pigu

arrr kamrrracie grrratulacje

sitnik

Mi też udało się niedawno ;D ;D ;D
Teraz z nowym qadem kolejna połówka szybciej zostanie zdobyta:)

Giaur

Mnie też się wczoraj udało dobić do 500000 :) Liczymy dalej.

stasieks

Wow brawo.

Byle tak dalej !!  :D

REPAIRMAN

No to pozostalo gratulowac tylko ;)



Pigu


Tco

Witam, 500000 już za mną  :P

emik

to się nazywa dobre wejście na forum - gratulacje kamrracie


Pigu


Troll81

Ano :D beczka rumu dla kamrata.

miszol

i ja się nareszcie doczekałem :) a myślę że w najbliższym czasie dołączę kolejnego kompa, który będzie najmocniejszym z moich hostów :)

Pigu

gratulacje kamrrracie - witamy w gronie pół milionerów

Wrony


bazaq

... no i połóweczka też zrobiona  ;D ...