Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

500 000 [Półmilionerzy]

Zaczęty przez miki, 21 Marzec 2007, 15:28

Bober


goofy7

Nie było mnie tu chwile, ale z faktu, ze hosty liczą automatycznie mam prawo do wpisania się już w tym temacie ;)
Pozdrawiam wszystkich liczących.

Troll81

no ładnie ładnie. NIezły RAC. A do POEathon się nie przyłączysz?

Pigu


patyczak

Jutro delegacja pod Szczecinem, a dzisiaj "połówka" we Wrocławiu  8)
Skeczu z papugą nie będzie



Troll81


Pigu


Macieju

Okręt zdobyty!!!  :)
Kurs na milion, cała naprzód!!!

Pozdrawiam
Macieju

emik

beczka rrrumu i hoża dziewka dla kamrrrata


Troll81

dwie dziewki a beczkę rumu dla nas. na co mu hoże dziewczę jak po beczce rumu za nią nie nadąży :D

KrzychuP


Macieju

Najpierw dwie dziewki, a potem beczka rumu  ;D
Dzięki za gratki :)

Pozdrawiam
Macieju

AiDec

#52
Czesc kamrrraci. Wpadlem tu na chwile :).

Ale tylko na chwile. Mimo ze Was lubie i mimo ze grono szacowne na pierwszej stronie watku, to nie zamierzam zbyt dlugo zagrzewac tu miejsca ;). Po 79 dniach od dolaczenia do BOINC i zarazem dolaczenia do Was, dzieki Waszym poradom i Waszej pomocy mam kolejnego milestona :).

Pozwole sobie tylko zacytowac cos z watku 256kilowcow:

Cytat: AiDec w 30 Lipiec 2008, 21:38Stuknelo 42 dni odkad zaczalem liczyc i powiekszam liste zdobywcow. Czuje sie zaszczycony obecnoscia w tak szacownym gronie :D   <salut>


PS. I licze na dojscie do 500k w 30 dni. Uda mi sie? :)


Nie udalo sie, choc bylem blisko. Najwazniejszym powodem byl spadek cen w Cosmo :P. I klopoty z odpalaniem kolejnych maszyn. Ale juz jakos ruszylo. Skoro 500k zrobilem w 79 dni, to 1M powinienem sprobowac zrobic w 158 dni :). I to bedzie moj kolejny milestone i zarazem prywatny sukces jesli uda mi sie tego dokonac w zalozonym terminie :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

#53

widzę muszę dołożyć do pieca by pozostać z przodu jak się rozpędzisz, a do 1kk dojedziesz na moje oko za jakieś... góra 15 dni jak grafy pojadą 3x24/7

AiDec

#54
Cytat: Pigu w 05 Wrzesień 2008, 07:12
a do 1kk dojedziesz na moje oko za jakieś... góra 15 dni jak grafy pojadą 3x24/7

Czas pokaze, niestety mam tylko trzy takie grafy :P hi hi


Ale Pigu nie pekaj - jeszcze nie masz sie czego bac. Jeszcze wciaz jestes dla mnie zbyt wysoka liga :)





A poza tym, nawet jesli kiedys Cie przegonie, to bedzie to rowniez i Twoj sukces. Pamietaj o tym. To rowniez dzieki Twoim radom...  :D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

Wooooo, coś ci w Boincstats odłączyli, że taka świeca w dół?

AiDec

Cos sie tam poknocilo, ale nie znam tematu zbyt dobrze zeby sie wypowiadac. W kazdym razie nie byly to `matactwa` w stylu Pigu :P :P :P  he he



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

Zobacz sobie profil na BS, zobacz, co "dużego" ci zniknęło z projektów - na oko z 2M :P ... No, chyba że wtedy dołączyłeś i to dlatego (czyżby nie potrafili zaczynać licznika od zera? o.0)...

AiDec

Jakos w tamtym czasie dolaczalem, ale poza tym to chwile pozniej mi sie staty rozjechaly... Sam nie wiem co jest przyczyna tej swiecy w dol. Niewazne, wazne ze teraz bedzie swieca w gore :P  ;D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Lagu

Qrcze jak na tyle cyferek się patrzy to w kompleksy można wpaść...

Gratulacje i oby tak dalej :)

Bober

Cytat: AiDec w 05 Wrzesień 2008, 09:20
Jakos w tamtym czasie dolaczalem, ale poza tym to chwile pozniej mi sie staty rozjechaly... Sam nie wiem co jest przyczyna tej swiecy w dol. Niewazne, wazne ze teraz bedzie swieca w gore :P  ;D
Tak właśnie wygląda start na BOINCstats :P

Pigu

Cytat: AiDec w 05 Wrzesień 2008, 07:52
Ale Pigu nie pekaj - jeszcze nie masz sie czego bac. Jeszcze wciaz jestes dla mnie zbyt wysoka liga Uśmiech

ha - a ja ci mówię, przygrzejesz gpu i za trzy miesiące przekażę ci z przyjemnością pałeczkę :P

AiDec

Cytat: Pigu w 05 Wrzesień 2008, 17:13
Cytat: AiDec w 05 Wrzesień 2008, 07:52
Ale Pigu nie pekaj - jeszcze nie masz sie czego bac. Jeszcze wciaz jestes dla mnie zbyt wysoka liga Uśmiech

ha - a ja ci mówię, przygrzejesz gpu i za trzy miesiące przekażę ci z przyjemnością pałeczkę :P


Eee tam, jak Cie znam to zaraz cos wymyslisz zebym Cie nie dogonil... Zaraz od kogos pozyczysz dwa Playe i sie skonczy :P

Btw, ile Play wyciaga wie ktos?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

właśnie idę postawić kolejnego quada, będę wieczorem ;D

Machloj

ha! uciułałem te 500.000 punkcików...i nie podoba mi się w tym temacie! lecę dalej ciułać...gtx260 dzisiaj pierwszą próbkę odesłała, więc szybciutko mnie spotkacie w następnym temacie! arrr!

Pigu

arr dziewkę dla kamrrrata ;D

Troll81


KrzychuP


emik



Lagu

Widzę większość to spamerzy :P

No ta ja także :D (przecież gorszy chyba nie jestem...)

Gratulacje, tylko czemu tylko tylko jeden gtx260?? :P

jarod_e

No to i ja się pochwalę  :)
500k przeszło jakiś czas temu, ale przez remont nie było czasu na zaglądanie i pisanie.
No i się zasiedziałem .. czas biec po 1 M  :D

Pigu


OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP


emik



Machloj


Troll81


emik

kolejnym pół-milionerem został Superkomputer BOINC@Poland

gratulacje dla wszystkich składkowiczów


Troll81

skurczybyk pędzi jak szalony. A niedługo dodamy 3 maszynkę :D

Pigu

w sumie to także i mój sukces, więc browarka za zdrowie wirtualnego kamrrata (i niewirtualnego opiekuna Mariana) z pewnością wypiję