Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

500 000 [Półmilionerzy]

Zaczęty przez miki, 21 Marzec 2007, 15:28

OxyOne

Cytat: Troll81 w 22 Kwiecień 2009, 13:57
widzę że niedługo 25kk cię czeka :D i zakładanie nowego wątku w zdobyczach :D ciekawe kiedy reszta teamu dotrze na ten chceckpoint :D pewnie za 10 lat (mi wychodzi 7 luty 2039 czyli jeszcze tylko 19882,5 dnia :D w moim aktualnym tempie.

jak sie uruchomi milka na gpu i bedzie papu oraz dobre pkt. to sie chyba nazwie "DESPERO" albo "MASTER OF DISASTER"
i wtedy mnie goncie  :D chyba ze watowane stery sie wyrzygaja  :wth: ale dam rade
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

heh.... widzę że trzeba oszczędzać na radka bo zostanę na szarym końcu...

sciagacz


Pigu

Cytat: Troll81 w 22 Kwiecień 2009, 13:57
widzę że niedługo 25kk cię czeka :D i zakładanie nowego wątku w zdobyczach :D ciekawe kiedy reszta teamu dotrze na ten chceckpoint :D

   
Cel zostanie osiągnięty za 317.74 dni, czyli 6.Marzec.2010 hmm widzę trzeba będzie dorzucić do pieca  XP

Szopler

Nie odnotowałem dokładnej daty, ale jest... 500k XP

satanetv

No to gratulacje. Wynik którym można już się pochwalić

emik



KrzychuP


Pigu

ano - zdrrrówko  :parrrty:

Troll81

 :parrrty: twoje zdrowie :D

Thomas

Studia, mało czasu na pisanie i zaglądanie - ale 512 k zdobyte...

Pigu


KrzychuP


Troll81


emik

żeby tak każdy student zrobił to 500k

BTW: a może wprowadzić na studiach zaliczenie z BOINCA ? XD


lolek

gratz  :parrrty:

i co byś w tedy liczył emik :)

eclipse99

500 000 w Einsteinie, po czterech latach liczenia. P-)

Pigu


sciagacz


satanetv

Piękny okrągły wynik. Gratulacje

Troll81

Szacun  :respect: 500k w jednym projekcie. To się nazywa upór :D

KrzychuP


KrzychuP

Ponieważ AQUA doceniło mój wkład w testowanie aplikacji:

Cytat
Time reported or deadline     Status                               CPU time (sec)    claimed credit    granted credit
10 Jun 2009 5:13:39 UTC     Completed and validated     109,877.40         375.26             45,031.09
%) %) %)

Melduję się w gronie półmilionerów.

Teraz do miliona będzie już szybciej.  ;)

satanetv

Gratulacje  :parrrty: AQUA ładnie się już liczy a nowe wersje aplikacji powstają w bardzo szybkim tempie

Troll81

 :parrrty: widzę że niedługo mnie przeskoczysz :D ja za próbke dostałem 28k :D  :respect:

KrzychuP

eee, Trollu, miałeś po prostu krótszą próbkę, kartę masz przecież mocniejszą

Troll81

8500GT :D nie wiem czy taka mocniejsza :D może w końcu uda mi się coś mocniejszego zdobyć :D

KrzychuP


Troll81

poluję na 8600GT w cenie poniżej 150 zł. Jak się uda to podwoję moc grafiki :D

OxyOne

NARESZCIE ponad 500K dziennie
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

REPAIRMAN

Gratulacje, nie wiedzialem ze mozna wyciagnac na takim jednym zestawie 500k z " dojnej mlecznej krowy " :D  :-P


OxyOne

Lubie mleczko prosto od krowy Milki - bo to wypasione mleko na sterydach.

Sprzedam patent Najlepszy dojarz to Radosław... uwierz mi...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81


REPAIRMAN

Ja mam nowy nabytek Intel(R) Core(tm)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz ale niestety jest to konfiguracja dell'a na plycie dell'a wiec nie znam opcji aby ja podkrecic ( te maszynke ) ale i tak dobrze daje rade w porywach dziennie nastuka 900 punktow w Rosetta ;)


tito

500,000 w Milki :) (i tylko na CPU) właśnie stuknęło, w Climacie już jakiś czas temu, ale nie było możliwości się pochwalić. Za parę dni 2M kredytów, ale to jeszcze parę dni....

KrzychuP

Fiu, fiu. Gratulacje!  :parrrty:

satanetv

No pięknie.  :parrrty: Mam nadzieję, że już niedługo i ja dołączę do liczenia milki.

Sergeant

Dołączaj. U mnie akurat z optymalizacją najfajniej punktuje. Można więc sporo punktów sobie nakosić.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

sciagacz


satanetv

#199
Melduje się na 500k punkcie kontrolnym.  Następny cel - Zostać milionerem.  :attack:

Edit
Troll-u ścigamy się do 1 000 000 ?? Podejmujesz wyzwanie ??  :attack: :attack: :attack: