[Oddam/Sprzedam] Dysk ATA 80GB i napęd DVD do lapsa

Zaczęty przez Cyfron, 24 Listopad 2014, 21:03

Cyfron

Robię akcję porządki, dlatego będą pojawiać się w giełdzie różne rzeczy do oddania/sprzedania :)

Tym razem mam:
1. Dysk Western Digital WD800JB- 00JJA0 (załączam screenshoty testu wykonanego HDTune ale za pośrednictwem adaptera IDE <-> USB 2.0, więc myślę, że dlatego transfer nie powala :) )



2. Napęd DVD z laptopa TS-L633. Z nim były problemy z odczytywaniem płyt. Teściu nie naprawiał go tylko wymienił na nowy. Może się komuś przyda.

Zasady takie same jak poprzednio. Cena wywoławcza to koszt wysyłki paczkomatem w tym przypadku to 9,00 PLN. Mogę wysłać to w jednej paczce, mogę wysłać to do dwóch osób (wtedy każda sztuka to 9,00 PLN). W wylicytowanej cenie wliczony jest koszt wysyłki (czyli jak nie będzie konkurencji to ktoś może dostać te graty za koszt wysyłki :) )
Nie chce mi się tego wysyłać w inny sposób niż paczkomatem :)

W razie pytań - walić śmiało :)

kva.pl

Ja mam pytanie, nie mogles wczesniej napisac i puscic jedna paczka?  %)

Cyfron

mam za dużego lenia i za mało czasu, aby przejrzeć wszystko co mam, sprawdzić i dać znać...
Niestety nie wiem kiedy będę wystawiał kolejne rzeczy. Jeżeli chcesz, a nikt inny się nie zgłosi to mogę zarezerwować te rzeczy Tobie do ewentualnego kolejnego oddawania (jeśli nie zależy Tobie na czasie), bo akurat te elementy są raczej małe i mogę je trochę dłużej przetrzymać.

kva.pl

Naped mi sie nie przyda, dysk jak najbardziej :)

Cyfron

jak się nikt nie zgłosi to albo pójdzie to na złom albo wyślę Tobie jeśli chcesz :)

LQG


Cyfron

chętnie

Tak w ogóle, to się płaci za przesyłkę tylko wtedy, kiedy ktoś tego nie może odebrać w Częstochowie albo w Krakowie.
LQG chce właśnie odebrać osobiście w krk, więc na razie może mieć to za darmo :)

kva.pl

A jakichs niepotrzebnych procesorow nie masz?

Cyfron

samych procków na 100% nie mam (przynajmniej nic o tym nie wiem :) )
komputery jakieś mam, ale nie wiem co z nimi będę robił, więc na razie ich nie ruszam :)