Problem z wizualizacją

Zaczęty przez gaciu, 28 Listopad 2005, 01:44

gaciu

Mam problem z uruchomieniem wizualizacji einstein@home - po prostu sie nie uruchamia. Zna ktos lekarstwo ??

krzyszp

A nie masz czasem Boinc'a ustawionego jako "service"? Wtedy chyba nie działa...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Nietoperek

jesli masz karte ATI i aplikacje 4.79 wtedy tez nie pojdzie - w beta testach (do sciagniecia na stronie) jesy aplikacja z dzialajacym wygaszaczem

gaciu

Rzeczywiście mam karte ATI. Kiedy skończe aktualne liczenie zainstaluje bete i sprawdze. Thx za pomoc!!

amenthop

mam wersje menagera 5.2.13 i nie chodzi mi tez wizualizacja... nie wiem co z tym zrobic :/

Nietoperek

poczytaj wyzsze posty - jesli to mnie pomoze poczytaj posty inne na tym samym dziale - bylo o tym pisane kilka razy - jak nadal nic nie pomoze podaj typ instalacji, rodzaj grafiki i numer klienta;)

totislaw

Witam
Mam dokładnie ten sam problem ( karta ati + aplikacja 4.79 )
Czy moge prosić linka do aplikacji z ziałającym klientem, Nietoperek napisał że jest w beta testach ale chyba ślepy jestem bo nie moge znaleść.

Z góry dzieki,
Pozdrawiam



Nietoperek

#7
http://einstein.phys.uwm.edu/app_test.php - i do admina slowko - przypnij moze jakies malenkie faq co i jak w przypadq kart ati i klienta 4.79

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

na upartego juz jest ;) w moim ktoryms poscie - dokleic tylko linka i powinno grac;)

bartsob5

to go znajdz!!! nie zmuszaj ojca zalozyciela do wysilku!!!

Mchl

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Hola! Hola!

Nie krzyczeć na siebie.

Zastanawiam się, jak to zorganizować, żeby informacja była łatwo dostępna. Problem w tym, że użycie wersji beta apliacji, nie jest tak naprawdę rozwiązaniem... Właściwie to nie ma w tym momencie rozwiązania.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

;) - w tym wypadq jesli komus naprawde zalezy na wizualizacji (i o wiele powolniejzym liczeniu) to pozostaje tylko wersja beta i nic nie poradzi - no, ostatecznie zawsze mozna zmienic grafike na cokolwiek innego od ATI ;) aczkolwiek to chyba bedzie troszke drozsze rozwiazanie :) - mozna tez cierpliwie czekac kolejnej wersji stabilnej klienta einstein'a gdzie juz bedzie poprawka dla kart ATI zaimplementowana - wybor juz nalezy do zainteresowanej osoby

bartsob5

ja oczywiscie nie mialem na mysli okrzyczec kolegi nietoperla, lecz zwrocic uwage...:) :oops: