He, moderacja ...

Zaczęty przez [PBT] Horpah, 24 Marzec 2007, 16:40

[PBT] Horpah

Korzystam już trochę z forum i takie mi się nasunęły spostrzeżenia.
OT prawie w każdym wątku, moderatorzy nie moderują, userzy nie przestrzegają tematów, rozumiałbym gdyby ktoś napisał coś mimochodem odbiegając od tematu i ktoś jeden by odpowiedział, ale nie - często jest tyle samo postów zgodnych z tematem co i nie zgodnych.
Moderatorzy do pracy :)

Mchl

To dlatego, że preferujemy tutaj łagodną moderację. ;)

Jak się zrobi poważny off-topic, to albo się temat podzieli, albo zmieni mu się nazwę ;)
Jak widzisz tematy, które trzeba by podzielić, to dawaj znać... może być tutaj... albo gdzie indziej :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

[PBT] Horpah

to co mi tak od razu nie pasuje i pamiętam to wydzieliłbym te kwestie filozoficzne z tematu B@P jako narodowa drużyna

bartsob5

ja tutaj sie slucham mchla, od ktorego dostalem wytyczne co i jak, a tak poza tym, spelniam tylko wyrazne prosby samych uzytkownikow :P

jak mchl juz powiedzial, to forum powinno slynac ze swobody wypowiedzi, a nie dziesiatek ukrytych tudziez zablokowanych watkow...

Mchl

Cytat: "PBT_Horpah"to co mi tak od razu nie pasuje i pamiętam to wydzieliłbym te kwestie filozoficzne z tematu B@P jako narodowa drużyna

Filozofię odnośnie czego... bo tyle tam OT, że się pogubiłem :P
Masz chyba trochę racji. Może przy okazji przenosin na nowy skrpyt zarządzimy jakieś porządki (zresztą była już propozycja stworzenia tzw 'Archiwum').

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_marian_boss

Cytat: "Mchl"Może przy okazji przenosin na nowy skrpyt zarządzimy jakieś porządki (zresztą była już propozycja stworzenia tzw 'Archiwum').

A czy jest już wyznaczony jakiś termin przenosin ?

Mchl

Nie ;)

Mam nadzieję w ciągu miesiąca postawić 'gdzieś obok' nowy portal i poprosić newsmanów, redaktorów, moderatorów o pomoc przy przenoszeniu treści. Przy okazji pewnie uda się odświeżyć część zawartości.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_marian_boss

Mam nadzieję, że dacie jakiegoś linka w celu przetestowania nowego portalu :)

Bober

#8
...a może by tak przenieść temat wasze cele punktowe projektowe i inne w BOINC do działu np. zespół B@P:?:  To raczej jest na temat związany z BOINC.

cracovian

A ja lubie lagodna moderacje i jak najwiecej OT ;-)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_124014.gif[/img]

bartsob5

#10
mówisz - masz ;)

Bober


Bober

#12
Mam taką propozycję, ponieważ jest ta stronka, gdzie można oglądać kto, co danego dnia zdobył można by wrzucić linka do niej w dziale