Einstein@Home Contribute to bottleneck...[2015-01-16 12:00 2015-01-23 12:00 UTC]

Zaczęty przez Sebastian M. Bobrecki, 14 Styczeń 2015, 12:23

Sebastian M. Bobrecki

Contribute to bottleneck after server shutdown!!
http://boincstats.com/en/stats/challenge/team/chat/639

Miejmy nadzieję że do tego czasu serwery już będą w pełni sprawne.

Edycja:
Można już spokojnie pobierać zadnia Gamma-ray pulsar search #4 (FGRP4) na CPU i Binary Radio Pulsar Search (Perseus Arm Survey) (BRP5) na GPU. Wygląda też na to że do jutra walidator powinien zdążyć obrobić wszystko co się nagromadziło w kolejce zadań S6BucketFU1UB i pozostałe aplikacje też zostaną uruchomione.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

kaimoon

Zacnie, przetestuję Makowe grafiki  :)  Będą się liczyć próbki z tego okresu czy można buforować?

Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Sebastian M. Bobrecki

Po bez mała dwóch dobach w pierwszym w tym roku wyścigu w Einstein@home idzie nam całkiem nieźle, bo zajmujemy obecnie czwartą pozycję. Mogło by być natomiast lepiej, ponieważ strata do poprzedzającej nas drużyny i zarazem miejsca na podium jest relatywnie niewielka, a i drugie miejsce wydaje się być w zasięgu jeśli by się brać kamracka wzięła ostro do wioseł, zwłaszcza że czasu jeszcze sporo. Apeluję więc o pełną mobilizację, żeby z hukiem zainaugurować nowy rok, poprzez wywalczenie wysokiej pozycji w wyścigu w tym jakże zacnym projekcie jakim jest Einstein@home.  :attack:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Ufol

Całkiem nieźle sobie poczynamy. Po cichu liczę na to, że kilku Kamratów jeszcze się przyłączy, w końcu to pierwsze oficjalne nasze zawody. Za takowe bowiem uznaję takie, którym poświęcamy wątek na forum.

AL

Dołączyłem, RK też coś tam podłączył - niestety póki co praktycznie wsio w pending idzie.

Binary Radio Pulsar Search (Arecibo) liczone na intel gpu też się liczy do punktacji wyścigowej?

mimeq



LQG

Cytat: AL w 18 Styczeń 2015, 23:54
Dołączyłem, RK też coś tam podłączył - niestety póki co praktycznie wsio w pending idzie.

Binary Radio Pulsar Search (Arecibo) liczone na intel gpu też się liczy do punktacji wyścigowej?

RK nie coś ale GTX970 podłączył :) Wszystkie WU na GPU się liczą.

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: AL w 18 Styczeń 2015, 23:54
...
Binary Radio Pulsar Search (Arecibo) liczone na intel gpu też się liczy do punktacji wyścigowej?
Wszytko się liczy :)
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Aegis Maelstrom

Też przyłączyłem grafy budżetowego lapka - szkoda, że wcześniej 820M liczyło 50+ godzin GPUGRID i nie zdążyło przed pięciodniowym deadline.  :sick:

Za to przydałby się wykresik drużyny. Wygląda na to, że obecnie mamy czwarte miejsce, ale trzymamy się blisko SETI.USA i Frankofonów. Ach, gdyby wszyscy liczydłowi w Polsce liczyli w BOINC@Poland...  ::)

kaimoon

Dołączyłem R9 M295X i przełączyłem w Mac Pro by liczył na dwóch grafikach D300 - ale globalnie i tak stoimy na 4tym miejscu  >:(


Propsy dla Sebastiana za pasjonującą walkę o pierwsze miejsce.

Aegis Maelstrom

Fakt, Sebastian wyprzedził Rosjanina i nie puszcza. :respect:

Szacuneczek, i kto tu jest polską drużyną narodową, ech. :whistle:

kaimoon

Dziękuję za wspólne liczenie, gratulacje dla Sebastiana za pierwsze miejsce, czas przepiąć się na inny projekt  ;)