[Oddam] Tagan TG530-u15

Zaczęty przez Troll81, 14 Styczeń 2015, 16:00

Troll81

Do krainy niskich napięć odszedł mój zasilacz. Oddam go w dobre ręce jeśli ktoś chce się podjąć naprawy. U mnie przy podłączaniu go wywala korki.

LQG

Poproszę o rezerwację.

Troll81


AiDec

Nie znam sie, ale sie wypowiem ;)
Strzelam ze zasilacz moze byc sprawny, a padl jedynie jakis tam modul `opozniajacy zaplon` (nie pamietam jak sie to fachowo nazywa).

Wszystkie najlepsze Silverstony (m.in. Stridery 1500W) maja ta przypadlosc. A ze mam kilka Striderow, to i korki leca nagminnie. Ale jak juz sie odpali, to dzialaja bez zastrzezen.
Czesto pomaga odpalanie zasilacza niepodlaczonego do sprzetu (szczegolnie nie do graf!).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

PoznanskaPyra

To żaden układ opóźniający, a lujaste kondensatory na wejściu. Zanim te bydlaki się naładują, przez jakiś czas płynie prąd zwarciowy. Ale, to niekoniecznie musi być to.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

podłączanie bez podpiętego kompa też wywala korki. Fakt że wcześniej zdarzały mu się wybryki w postaci walniętych korków ale teraz strzela za każdym razem.

pawg

Jak tak czytam to zastanawiam się jakim cudem ani razu u mnie nie spalił się bezpiecznik  :-\



AL

Cytat: pawg w 15 Styczeń 2015, 21:45
Jak tak czytam to zastanawiam się jakim cudem ani razu u mnie nie spalił się bezpiecznik  :-\

Kwestia czasu ;)