BOINC@Poland

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: The end?  (Przeczytany 1356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kva.pl

• _
  • Starszy Liczydłowy
  • Aller Funkverkehr ist Landesverrat.
The end?
« dnia: 19 Styczeń 2015, 18:05 »

Obawiam sie ze nie wymaga komentarza.

andy101fah

• Liczydłowy
  • **
The end?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Styczeń 2015, 19:55 »

Najwyższa pora na integrację ze światem BOINC. Upór Stanfordu doprowadza do upadku wspaniałego projektu. WCG dało przykład, nawet tak egzotyczny projekt dla świata BOINC stał się możliwy do przeportowania.
Ważne dla Polskiej sceny folding@home jest odnalezienie się tutaj i wspieranie projektów białkowych. Zwijać można w piękny sposób w GPUGRID co pokazuje mocny zawodnik ze zwijaj.pl obecnie zwany PDH

:respect: :respect:

Ósemka

• Bywalec forum
The end?
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń 2015, 00:09 »

The end?

O to samo mogliśmy zapytać w czerwcu 2014, ale się podnieśli.

Teraz, gdy już całkowicie się wypieli na maluczkich i postawili tylko na właścicieli mocnych sprzętów, będą często mieć takie spadki i piki. Tak to jest, gdy 80% mocy generuje 20% dawnych uczestników. Może apka na smartfony Sony ich trochę poratuje.

Ważne dla Polskiej sceny folding@home jest odnalezienie się tutaj i wspieranie projektów białkowych.

Dokładnie tak. W ten weekend kupiłem sobie mojego pierwszego dedykowanego kompa pod Rosette. Został zwerbowany do floty tylko po to, żeby umrzeć w służbie dla BOINC  ;). Skończy się wreszcie katowanie laptopa i (mam nadzieję) siedzenie w ogonie pod względem PPD ;).
Folding@Home - Team Poland [276]

https://prism-break.org/

kva.pl

• _
  • Starszy Liczydłowy
  • Aller Funkverkehr ist Landesverrat.
The end?
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Styczeń 2015, 04:16 »

Ah nie zaznaczylem bardzo istotnej rzeczy. Moc f@h jako takiego rosnie, ten wykres to team poland. Idziemy  na dno, wyprzedzaja nas powoli wszyscy  :(

necavi

• Liczydłowy
  • **
The end?
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Styczeń 2015, 17:48 »

Nie tragizowałbym.
Liczę niedługo bo od 2010. Przez pewien czas f@h był moim jedynym projektem. Obecnie jest jednym z projektów, którym udzielam mocy i będzie tak póki co.
Co do punktacji teamu Poland to jest jak jest. Ile teamów nas wyprzedzi nie martwi mnie, nie mam na to wpływu :dunno:
Co do podejścia Stanforda do liczących to od dawna wkurza mnie brak klienta f@h na boinc. Kwestia tego, że obecnie folding "promuje" mocne maszyny odpuszczając sobie "słabe" - no cóż nie jest to miłe. Z drugiej strony nie z każdym kompem pod każdy projekt w boinc się podepniemy...

Ósemka

• Bywalec forum
The end?
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Styczeń 2015, 18:45 »

ten wykres to team poland
Myślałem, że dla całego projektu, sorki.

W tej sytuacji jest jeszcze jeden plus - ktoś, kto teraz przyciśnie, będzie miał większe szanse na team lidera. Choć odrobić straty do pierwszej trójki to też nie lada wyzwanie...
Folding@Home - Team Poland [276]

https://prism-break.org/
Strony: [1]   Do góry

SMF spam blocked by CleanTalk