Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Tommy

Zaczęty przez Tomislaw, 21 Luty 2015, 13:40

Tomislaw

Witam.
Wracam po długiej przerwie do liczenia (przygodę z przetwarzaniem rozproszonym rozpocząłem jakieś 10 lat temu). Preferuję projekty związane z medycyną. Niestety z powodu 2 różnych adresów e-mail rozjechały mi się konta tak więc wklejam starą tabelkę ze statami ze względów czysto sentymentalnych. Mam nadzieję, że chociaż parę projektów uda się zsynchronizować z nowym kontem.

100 lat przed epoką węgla kamiennego ATARI 800 XL  (to se ne vrati) ;)
Obecnie dłubię na:
Ryży 2700 (24/7), i3 4330, czasem jakiś lapek, Colab i telefon :-)










tito

Witam - już drugi powrót w ciągu dwu dni. Aż serce rośnie.
Na R9 możesz liczyć GPUGrid - niestety wtedy również zabiera wszystkie jajka CPU.
:parrrty:

ZK

ciao   


pawg

 :ahoy: Powrót do BOINC zawsze mile widziany



kva.pl

Witam kolege bialkowca! :)
POEM@home ladnie liczy i punktuje na ATI i nie zzera calego CPU, GPUGRID to taka beta na ATI poki co. Folding@home ladnie leci na 280x jesli mozesz wyjsc poza BOINC :)

kempler

Cześć !
Tyle lat :) Dobrze kojarzę że zajmowałeś się fotografią?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

Cześć stary druhu  :ahoy:

Fotografowanie to cały czas moje hobby. Tutaj trochę moich zdjęć, głównie koncertówek.



andy101fah

Witaj.  :ahoy:

AL

Cytat: Tommy w 21 Luty 2015, 20:18
Cześć stary druhu  :ahoy:

Fotografowanie to cały czas moje hobby. Tutaj trochę moich zdjęć, głównie koncertówek.

Kopę lat! Miłe są takie powroty! Witam po przerwie.

Troll81

łojejku.... ja cię sto lat nie widziałem :D witamy z powrotem na naszej łajbie  :parrrty:

Tomislaw

Cieszę się że mogę spotkać jeszcze osoby ze starej ekipy które ciągle liczą a i nowych użytkowników serdecznie witam. Nieźle popędzacie swoje sprzęty do roboty. RAC-i niektórych przyprawiają o istny zawrót głowy. Widzę, że dużo się zmieniło podczas mojej nieobecności. Przybyło parę nowych poskładanych teamowych maszynek. Powstała "bońkowa" fundacja i pojawiają się kolejne polskie projekty przetwarzania rozproszonego. Wyłonił się także silny zespół Polish National Team a to tylko cieszy, że będzie z kim rywalizować.
:parrrty:   :attack:



_Aleksander_

Ahoj! :ahoy: