Witam, ja tu tylko na chwilę...

Zaczęty przez matti_tm, 28 Marzec 2007, 16:03

matti_tm

Witam wszystkich!

Kiedyś miałem przyjemność liczyć w Boinc@Poland - niektórzy z Was być może mnie pamiętają :lol:  . Było to w dawnych czasach, gdy Mchl właściwie rozkręcał zespół, a na pewno tworzył nowy portal zespołu (było to jakieś półtora roku temu). Niestety później musiałem odpaść nieco i przestać liczyć.

Teraz postanowiłem "towarzysko" zajrzeć na forum. I co widzę? Same zaszczyty! Boinc@Poland stało się najlepszym zespołem w Polsce!

Mchl, gratuluję Ci i szczerze podziwiam! Utworzyłeś wokół siebie największą (w tej chwili) i najprężniejszą społeczność Boincową w naszym kraju! Gratuluję raz jeszcze!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


gaciu

Milo powitac po tak dlugim czasie. Jakis czas temu zastanawialem co sie stalo z toba i Gave-em.

Odpal na jakims hoscie BOINC i wtedy juz nie bedzie 'kiedys liczylem' :p

Juras23

Matti - witaj w domu - a czemu już nie liczysz?

AL

matti_tm - pamiętamy o Tobie i witamy po długiej przerwie :!:  Co u Ciebie słychać?

Mchl

Naprawdę miła niespodzianka :) Dobrze wiedzieć, że wszystko z Tobą w porządku.

Zaglądaj do nas częściej [-o<




Co do Gave'a, to też jakoś żyje, ale na pustyni beznetowia.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

Cytat: "matti_tm"Witam wszystkich!

Kiedyś miałem przyjemność liczyć w Boinc@Poland - niektórzy z Was być może mnie pamiętają :lol:  . Było to w dawnych czasach, gdy Mchl właściwie rozkręcał zespół, a na pewno tworzył nowy portal zespołu (było to jakieś półtora roku temu). Niestety później musiałem odpaść nieco i przestać liczyć.

Teraz postanowiłem "towarzysko" zajrzeć na forum. I co widzę? Same zaszczyty! Boinc@Poland stało się najlepszym zespołem w Polsce!

Mchl, gratuluję Ci i szczerze podziwiam! Utworzyłeś wokół siebie największą (w tej chwili) i najprężniejszą społeczność Boincową w naszym kraju! Gratuluję raz jeszcze!

a jeszcze nie dawno cie wspominalismy... :)

matti_tm

Panowie, naprawdę się wzruszyłem (chlip, chlip...). Dawno nie miałem tak miłego przywitania! Jesteście kochani!

Przestałem wtedy liczyć, bo na jakiś czas potrzebna mi była moc obliczeniowa mojego komputerka (głównie chodziło o ram) i... no i tak jakoś wyszło. Wypadłem zupełnie z rytmu. Ale teraz... Kto wie. Mam nową, mocniejszą (dużo mocniejszą ;) ) maszynkę, i idę na półtora tygodnia urlopu. Jak tylko znajdę swoje konta - może zacznę liczyć.

Co u mnie? Pracuję tam, gdzie pracowałem, tylko robię trochę więcej, bo zespół informatyczny nam zmniejszają, a roboty nie ubywa. Żona - ta sama i nie zamierzam jej zmieniać przez następne, czy ja wiem... 70? 80 lat? :) Kupiłem samochód, niedługo jedziemy paczką na Święta, gdzie w gronie przyjaciół wystawimy cztery skecze amatorskiego kabaretu, do których scenariusze miałem okazję popełnić.  :P A poza tym jak to mawiają Włosi: Tutto bene! :)

A z ciekawostek dodam jeszcze, że trochę się w międzyczasie zaangażowałem w OGame, o czym piszę nieco na osobnym wątku. Gdyby ktoś był na Uni44, lub jeszcze lepiej na Uni10 i potrzebował pomocy, to dajcie znać! ;)

A czy ktoś z szanownych kolegów może mi w kilku zdaniach streścić co się działo z zespołem w tym czasie? Zdaje się jakaś fuzja była... I co z PPB?
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

co sie dzialo? nic szczegolnego... jesli chodzi o dzialalnosc propagujaca, to wszystko widac na stronie, fuzja byla, byla, nawet 2... polaczylismy sie z Poland BOINC Team nastepnie z teamem Poland z einsteina... waznym dosc momentem byla tez akcja z purepc, ktorej 3 uzytkownikow w niezbyt legalny sposob zalatwili sobie kilka tysiecy komputerow wyrabiajac ponad 100K RAC o czym rowniez mozesz przeczytac...

Mchl

W kilku zdaniach? Można spróbować:

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w Polsce
PPB jest zarejestrowanym stowarzyszeniem zwykłym cierpiącym chwilowo na przygaśnięcie zapału (ale pojawiają się nowi, pełni entuzjazmu członkowie, więc może znów się rozkręci)
Mieliśmy pierwszy Polski projekt BOINC - Nagrzewanie Stali @ home (trwał raptem kilka dni, ale był prawdopodobnie pierwszym, który w 100% zrealizował swoje założenia).
bartsob5 został moderatorem
Al, Bober i kempler szaleją wrzucając na stronę newsy, wypełniając FAQ i encyklopedię
Przeprowadziliśmy dwie sprawne fuzje (Jedną z Poland BOINC Team - dawniej SETI-2000 oczywiście w SETI@home, drugą z Poland w Einsteinie).
Powoli planujemy zmianę skryptu strony.
Zrobiliśmy jeszcze duuuuużo innych rzeczy...

To tak w kilku zdaniach :D

[edit]

Aha, jeszce jedno. Nie jesteśmy w stanie się doliczyć, ile jest projektów :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

No, no... ciekawe rzeczy. Oczywiście - gratuluję jeszcze raz sukcesów. Szczególnie cieszy fakt, że pożarliście Poland BOINC Team. Swego czasu mieliśmy z nimi problem i zastanawialiśmy się co z nimi zrobić i szykowało się na małą wojenkę, przynajmniej słowną :).

W sprawie skryptu chętnie z Tobą, Ojcze Założycielu, porozmawiam. :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Bober

Cytat: "matti_tm"pożarliście
Ależ skąd - wilk syty i owca cała :) , trochę niepolityczne sformułowanie :P

Ja tu nowy jestem więc witam powracającego seniora :D

Mchl

Oj bardzo niepolityczne.  [-X
'Oni' to teraz 'my' i co najważniejsze wszyscy są zadowoleni :D

Ktoś pamięta jeszcze o problemach z dawnych lat?  :roll:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

D_T_G

Faktycznie, bardzo nieeleganckie sformułowanie. Jeszcze mi tu siakieś wylewanie starych brudów... Nowa drużyna, nowa jakość, nowa tożsamość, nowe perspektywy, nowe ambicje, nazwa po starym B@Pie, w którym byłem krótko i nie pamiętam matti_tm. Witam, miło mi.


matti_tm

Cytat: "D_T_G"Nowa drużyna, nowa jakość, nowa tożsamość, nowe perspektywy, nowe ambicje,

No, i bardzo słusznie! Dodam jeszcze, że mam nadzieję, iż "nowe" oznacza "lepsze"!

Niepolitycznie, ale cóż, trochę mnie nie było ;). Mam nadzieję, że koledzy, którzy teraz liczą pod logo Boinc@Poland, a kiedyś liczyli pod innymi flagami nie będą mi mieli tego za złe. Nikogo nie chciałem urazić ani umniejszyć. Przepraszam!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


D_T_G

Cytat: "matti_tm"Mam nadzieję, że koledzy, którzy teraz liczą pod logo Boinc@Poland, a kiedyś liczyli pod innymi flagami

Chyba nie zczaiłeś o co chodzi z tą nową tożsamością, ano po krótce, może kiedyś nie, ale teraz na pewno, i to b. poważnie, liczymy pod jedną flagą... biało-czerwoną :)


Pigu

Cytat: "bartsob5"byla tez akcja z purepc, ktorej 3 uzytkownikow w niezbyt legalny sposob zalatwili sobie kilka tysiecy komputerow wyrabiajac ponad 100K RAC o czym rowniez mozesz przeczytac...

mogę prosić linka do tematu?
z góry dziękuję  :wink:

Bober

[moderacja: link nie aktualny]