Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Zmiana wersji BOINC Manager

Zaczęty przez Vard, 28 Marzec 2007, 20:06

Vard

witam.

mam pytanie: czy jest mozliwa zmiana - czyli instalacja - nowszej wersji manager'a podczas liczenia dłuzszych jednostek np. BBC czy climata?? Czy jak przeinstaluje managera, to automatycznie zostaną przerwane jednostki ??

pozdrawiam.

Vard.  :?

bartsob5

ciezko stwierdzic... nigdy nie wiadomo, czy sie moze cos przypadkiem stac.... osobiscie wydaje mi sie, ze nie powinno sie stac nic zlego, ale proponuje zrobic kopie zapasowa folderu boinc, odlaczyc internet, zadinstalowac nowsza wersje klienta i zobaczyc, czy sie nie wykrzaczylo... przy dlugich jednostkach jednak wazne sa kopie zapasowe... (o to wylaczanie neta jest po to, zeby ewentualna zepsuta jednostka sie nie zaraportowala)

AdNet

Witam, że temat podobny to nie będę zakładał nowego...

problem mam taki, że wczoraj w nocy padł mi komp+windows+hdd+.... nieważne
ogólnie to miałem dość mocną awarię z której wygrzebałem się mniej więcej teraz i mam czas napisać.

Boinca zainstalowałem od nowa (wsztskie próbki do wczoraj - około 10 - poszły do piachu), po instalacji tej samej wersji 5.8.15 próbki liczą mi się dziwnie dłuuuuuuuuuuuuuugo np. Seti po 11h bo wcześniej miałem jakąś OPTI, ale teraz jak ją chce instalować to wywala mi błąd, do tego nie chciał chodzić wygaszacz ekranu z NanoHive... wogóle coś kiepsko mi się zdaje jest... w BAM pojawił mi się nowy komp i nie mam opcji MEGRE


jednym słowem /HELP/ me  :?

AL

Mi też brakuje merge w BAM. A czy teraz nie zainstalowałeś BOINCa jako usługę? Bo to by tłumaczyło brak wygaszacza. Co do seti optymalek - to nie wiem - bo nigdy nie używałem.

MJ19

Cytat: "Vard"witam.

mam pytanie: czy jest mozliwa zmiana - czyli instalacja - nowszej wersji manager'a podczas liczenia dłuzszych jednostek np. BBC czy climata?? Czy jak przeinstaluje managera, to automatycznie zostaną przerwane jednostki ??

pozdrawiam.

Vard.  :?
Zainstaluj nową bez deistalacji starej w ten sam folder to napewno nie stracisz próbek i co więcej nawet ustawienia BOINC managera zostaną nieruszone.
Pozdrawiam

AdNet

Cytat: "MJ19"
Cytat: "Vard"witam.

mam pytanie: czy jest mozliwa zmiana - czyli instalacja - nowszej wersji manager'a podczas liczenia dłuzszych jednostek np. BBC czy climata?? Czy jak przeinstaluje managera, to automatycznie zostaną przerwane jednostki ??

pozdrawiam.

Vard.  :?
Zainstaluj nową bez deistalacji starej w ten sam folder to napewno nie stracisz próbek i co więcej nawet ustawienia BOINC managera zostaną nieruszone.
Pozdrawiam

No chętnie, ale po awarii dysku i windowsa ciężko było to zainstalować od nowa, dla tego straciłęm tamte próbki
/teraz dopiero widzę, że to nie do mnie pisałeś/ ;-) - wychodzi awaria kompa naprawiana od 3 w nocy do teraz :(

MJ19

Cytat: "AdNet"
No chętnie, ale po awarii dysku i windowsa ciężko było to zainstalować od nowa, dla tego straciłęm tamte próbki
/teraz dopiero widzę, że to nie do mnie pisałeś/ ;-) - wychodzi awaria kompa naprawiana od 3 w nocy do teraz :(

No to widzę,że mocno Ci się to dało we znaki.Niestety w Twojej sytuacji próbki przepadły bo przepadł katalog"projects"i niestety nic się nie da zrobić :?