BlackBerry Z10 - AndroBOINC

Zaczęty przez Hani, 19 Marzec 2015, 17:27

Hani

Witam.
Ku mojemu zaskoczeniu na BB World znalazłem AndroBOINC'a  XD
Próbował ktoś coś na tym liczyć?
Do jakich projektów mogę próbować się tym podpiąć?


LQG

#1
Na Androida też jest ale to "This is a remote control of (PC) BOINC clients from Android device." Do obliczeń jest w GooglePlay BOINC lub forumowego kolegi "matszpk" NativeBOINC, tylko nie wiem czy ruszy na BB. Dostępne projekty to m.in.: Einstein@home, Universe@home, World Community Grid, theSkynet POGS!, GPUGrid, Collatz Conjecture, Rosetta@home, QuakeCatcherNetwork (korzysta z akceleratora wbudowanego w smartfon), SETI@home, Asteroids@home, Enigma@Home, Moo! Wrapper, Yoyo@home itd.

krzyszp

Universe@Home nie jest dostępny na Andka...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

GPUGRID i rosetta tez nie. Tzn niby sa, ale probek nie ma od wiekow. Nie jestem pewien czy w ogole kiedys byly.

stasieks

Cytat: kva.pl w 20 Marzec 2015, 12:19
GPUGRID i rosetta tez nie. Tzn niby sa, ale probek nie ma od wiekow. Nie jestem pewien czy w ogole kiedys byly.
Tutaj można pooglądać co można (lub można było) policzyć, dla przykładu rosetta:
http://wuprop.boinc-af.org/results/arm.py?projet=rosetta%40home&application=Rosetta+Mini+for+Android

Z menu wybieramy ARM Devices.

kva.pl

Ku memu zaskoczeniu pojawily sie WU dla androidow z GPUGRID, kolo 9 tysiecy ich rzucili, zostaly 3500. Policzylem 29 poki co, punktuja 8-11pkt za jakies poltorej h liczenia na jednym rdzeniu co dla mojego HTC daje jakies 560PPD przy liczeniu 24/7  :boing:

Hani

Odświerzam tamat :)
Mój wysłużony BB10 po aktualizacji systemu liczy na androidowym kliencie....
Tylko.... czy jakieś projekty na Androida mają checkpointy? - jak narazie to tylko WUprop nie zaczyna od początku po wstrzymani zadań. (Fakt tylko WCG i Universe próbowałem)
Jak ktoś zna coś z w miarę częstymi checpointami to proszę o info :)


kva.pl

WCG ma, ale rzadko, zdaje sie ze 8 razy na WU (co nie przeklada sie jednak na "co 12,5%"), universe nie wiem. Enigma ma na pewno. Asteroidy tez.

krzyszp

Universe na razie walczy z aplikacją, bo menda nie chce działać jak powinna (a checkpointy będzie miała, jak uda się ustabilizować apkę);)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Hani

#9
 :) Na razie jedyny w miarę stabilny na BlackBerry Z10 jaki znalazłem to CSG  :boing:
Checkpointy nie są w stałych odległościach ale za wiele się nie traci.
Enigma ma bardzo częste checkpointy ale żadnej próbki nie udało mi się policzyć do końca. Każda błędem się kończy koło połowy.