B@P POTM [2015-03-24 00:00 - 2015-03-31 00:00 UTC]

Zaczęty przez LQG, 25 Marzec 2015, 11:37

LQG

Przypominam, że wyścig już trwa http://boincstats.com/en/stats/challenge/team/chat/657, więc jeżeli ktoś nie uczestniczy w naszym PM GPU zapraszam do wsparcia drużyny w tej formule. Einstein@Home to zdecydowanie jeden z najbardziej wartościowych projektów BOINC, dotyczący poszukiwań fal grawitacyjnych, ostatniego nie potwierdzonego empirycznie ogniwa teorii względności Alberta Einstein'a!

krzyszp

Proponawałbym info na główną, ostatnio bardzo pomogło...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL


tito

Akurat lecą ostatnie 3 WU które odrabiam. Później ( za 2 godziny) zgodnie z planem przerzucam się samemu na Einsteina.
Możecie liczyć na mój łuk...tj na topór. Znaczy się na GPU.

AL

Oj przyda się, przyda. Na razie mamy 5 miejsce - ale strata nie wielka. Może nawet i o 2 miejsce uda się nam zawalczyć.

tito

To jadę 3x BRP6
Ale zanim się zacznie to validować...
PS - kto ma jakieś pewne informacje na temat Alberta? Próbek nie rozsyła, na forum cisza.

LQG

Cytat: tito w 25 Marzec 2015, 14:54
To jadę 3x BRP6
Ale zanim się zacznie to validować...
PS - kto ma jakieś pewne informacje na temat Alberta? Próbek nie rozsyła, na forum cisza.

Może nie ma próbek ponieważ aplikacje beta są dostępne w Einstein@Home? Co do wyścigu to polecam takie ustawienia: http://www.boincatpoland.org/smf/projekt-miesiaca/2015-03(gpu)-gdzie-pozeglujemy-w-marcu/msg251284/#msg251284

tito

Już te ustawienia opykałem :)
Liczy jakieś 7450sek x3 jednocześnie x 4400 pkt. ~ 150k dziennie. AMD 7950@1050.
Albert - wisi mi 1m do odrobienia i nie mogę tego zrobić  >:(

sknd


tito

W sensie punktowym niewielki, lecz zapytaj naszego przodownika, Sebastiana, On Ci odpowie, że oczywiście, bo CPU liczy inne dane. Więc w sensie naukowym jak najbardziej CPU jest potrzebne.

AL

Mi po zezwoleniu pobierania (po podłączony jestem na tych mgr'ach od dawna) próbek z Alberta początkowo nic nie pobierało - ale po dwóch dniach sporo nałapało i chyba nawet z 50k mi wpadło i to tylko na gpu z procka intela - który równolegle liczył próbki Mc2.

tito


Szopler

Podpiąłem swoje nędzne 7770, niewiele to da, ale zawsze coś :).

AL

Cytat: tito w 25 Marzec 2015, 22:38
A kiedy to było?

Jakieś 2tyg. temu i potem jeszcze przez tydzień dobierał sobie nowe wu. Potem zablokowałem mu tą możliwość.