Publikacja wyników

Zaczęty przez krzyszp, 31 Marzec 2015, 13:31

krzyszp

Ogłaszam wszem i wobec, że ekipa z UW opublikowała artykuł naukowy na temat wyników osiągniętych jeszcze na serwerze testowym :)

Artykuł dostępny jest pod adresem:
http://arxiv.org/pdf/1503.08745.pdf

Już wkrótce informacja o tym będzie umieszczona na obu serwerach, dokładniejsze omówienie zaś będzie opublikowane za kilka dni.
Jest także opcja, że przygotuję odznaki dla osób przeliczających konkretne WU które najbardziej przyczyniły się do opracowania tych wyników, jeżeli macie propozycje takich odznak, poproszę o wzory :)
(Dwa rodzaje odznak, jedna będzie przydzielana dużej liczbie ludzi, może być przyznawana wielokrotnie, więc najlepiej niech zawiera po prostu cyfrę/liczbę, drugą będzie miało 2-3 użytkowników na publikację, mała możliwość dwukrotnego wystąpienia).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

O jak w GPUGRID?  :p_arr:

krzyszp

Cytat: kva.pl w 31 Marzec 2015, 13:50
O jak w GPUGRID?  :p_arr:
Dokładnie taki mam plan :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Szacun wielki  :respect:

krzyszp

Niestety, jednak nie będę mógł tego zrobić...
Włączony przeze mnie dawno temu mechanizm czyszczenia bazy z niepotrzebnych danych wyczyścił z wymaganych wartości tabele przyporządkowującą WU do usera...  :(


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

A dla nastepnych publikacji?

krzyszp

Mam nadzieję, że już będzie :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

necavi

Cytat...wyczyścił z wymaganych wartości tabele...
Luzik! Tak więc nadal będę mógł pozostać w ukryciu, a już bałem się tłumu dziennikarzyn czatujących za drzwiami z infantylnymi pytaniami w stylu "Co pan czuł gdy pańskie komputery zajmowały się Źródłami promieniowania rentgenowskiego z jasnością powyżej ~ 10 39 ergów -1?"

Hani

Też bym się bał.... sąsiadów słyszących słowo "promieniowanie".
Wszystko co nie tak było by moją sprawką....


krzyszp

Cytat: necavi w 31 Marzec 2015, 23:19
Cytat...wyczyścił z wymaganych wartości tabele...
Luzik! Tak więc nadal będę mógł pozostać w ukryciu, a już bałem się tłumu dziennikarzyn czatujących za drzwiami z infantylnymi pytaniami w stylu "Co pan czuł gdy pańskie komputery zajmowały się Źródłami promieniowania rentgenowskiego z jasnością powyżej ~ 10 39 ergów -1?"
XD
You made my day  :parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

przydziel tym którzy zapunktowali w danym okresie :D ot wsio

krzyszp

Cytat: Troll81 w 31 Marzec 2015, 23:54
przydziel tym którzy zapunktowali w danym okresie :D ot wsio
A wiesz, że to nie taki głupi pomysł?

Wystarczy uwzględnić ludzi z pewnego zakresu czasu - w końcu wszyscy się do tego przyłożyli, a cenić ich pracę wypada zwłaszcza biorąc pod uwagę, że brali udział w projekcie testowym wiedząc, że WU mogą się sypać...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

anomax

Apropo wzorów odznak, co myślicie o takich?

LQG


anomax

Dzięki z a informację, będę pamiętał na przyszłość. Nie wiem czy ma sens wrzucanie drugi raz tego samego.

Troll81

skasuj tu wrzuć tam :D