Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Steam i gry z UK

Zaczęty przez Krzysiak, 05 Kwiecień 2015, 23:35

Krzysiak

Witam
Czy to jest normalne że gry kupione w UK i tam aktywowane nie będą widoczne na Steam w Polsce ?

Bo kuzyn po powrocie z emigracji nie odpalał Steam przez ponad 2 lata no i teraz wcięło mu całą bibliotekę gier kupioną podczas 4 letniego mieszkania w UK

Pozdrawiam


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Jeżeli Steam tak pogrywa...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

cp

A kuzyn próbował zalogować się na swoje konto z adresem IP z UK (np przez VPN)? Jeśli wtedy gry 'automagicznie' stają się widoczne, to cóż, kolejny powód, żeby trzymać się jak najdalej od parowego DRM-u. W przeciwnym wypadku - kontakt z supportem firmy Valve.

A dla kuzyna może to być bolesna lekcja, że nie opłaca się być uczciwym, niestety.

stasieks

Cytat: cp w 06 Kwiecień 2015, 13:15

[...]

A dla kuzyna może to być bolesna lekcja, że nie opłaca się być uczciwym, niestety.
Raczej nauczka, że warto czytać regulamin. Zawsze opłaca się być uczciwym.

Krzysiak

No tak tylko gry które zakupił przed wyjazdem do UK w Polsce HL2 i CS jak pamiętam
były widoczne w UK i tym się kierował  ;)



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

AiDec

Wazne zeby kupowac gry w wersji "Global" a nie "UK". Wtedy nigdy nie bedziesz mial takich problemow. Jesli jednak korzystasz z promocji dla lokalnego rynku, to nie oczekuj ze zadziala to wszedzie.
Sa jednak wyjatki, np. mozna kupic gre w promocji na rynek polski i grac pozniej z jakiegokolwiek kraju, pod warunkiem ze grasz na polskim Windows.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka