playstation 4 vs xbox one

Zaczęty przez legis, 12 Maj 2015, 10:20

legis

Potrzebuje pomocy w kwestii na którą konsolę jest więcej gier ruchowych z wykorzystaniem kamerki, jako że nigdy konsoli nie posiadałem a moja żona  :o wyskoczyła z propozycją nabycia konsoli na jesień.
Chodzi mi o gry dla córki 7 lat co by mogło dziewcze poskakać potańczyć itp w czasie niepogody.
Ceny konsoli, ceny gier, wydajność i inne różnice są dla mnie raczej mało istotne, ja na tym raczej grał nie będę.

Krzysiak

U mnie PS3 po 2 miesiącach używania przez żonę zaczął obrastać kurzem  - jako zwolennik PC nie miałem czasu na konsole
i końcu końcem konsola skończyła na Allegro

A ile się nasłuchałem się jako to fajnie można ćwiczyć   ;D


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

Kup rowerek treningowy :D

Martin Fox

Cytat: legis w 12 Maj 2015, 10:20
Potrzebuje pomocy w kwestii na którą konsolę jest więcej gier ruchowych z wykorzystaniem kamerki, jako że nigdy konsoli nie posiadałem a moja żona  :o wyskoczyła z propozycją nabycia konsoli na jesień.
Chodzi mi o gry dla córki 7 lat co by mogło dziewcze poskakać potańczyć itp w czasie niepogody.
Ceny konsoli, ceny gier, wydajność i inne różnice są dla mnie raczej mało istotne, ja na tym raczej grał nie będę.
Xbox jeśli chodzi o gry ruchowe. Jedynie.

legis

Cytat: Troll81 w 12 Maj 2015, 12:58
Kup rowerek treningowy :D
dla 7 latki chyba nie bardzo
Cytat: Martin Fox w 12 Maj 2015, 21:41
Xbox jeśli chodzi o gry ruchowe. Jedynie.
:parrrty: dzięki