Zakup zestawu Blitzortung

Zaczęty przez VSS, 13 Maj 2015, 10:25

VSS

Witam !

Jak się doczytałem na stronie obecnie ma możliwości zakupu zestawu. Może są jakieś alternatywne źródła sprzętu ? A może ktoś chciałby odsprzedać elektronikę do tego projektu ?

Pozdrawiam
Artur
https://t.me/pump_upp

pecetus

Też bym chętnie kupił...


Pozdro
AP

Troll81

mozecie zaproponowac zbiórkę. Jak się podepnie z 10 osób to moze sie złozy zamówienie grupowe?

Szopler

Tyle, że REDów nikt nie sprzedaje (o ile mi wiadomo). Mają być nowe Blue, złożone, gotowe... ale kiedy to nie wiadomo.

Voodoo4

Witam

Jestem nowy ale temat śledzę już od 3 lat i jestem zainteresowany zakupem takiego zestawu możne być do własnego montażu (lutowania itp.)

Interesuje mnie samodzielnie pracujący zestaw który wystarczy podłączyć do sieci LAN + zasilanie.

Pytanie mam poco w zestawach GPS, rozumie jak zestaw jest mobilny, ale przy stacjonarnym urządzeniu można wprowadzić dane GPS na stałe, jeśli chodzi o czas to synchronizacja może być z zegarem atomowym po sieci Lan/internet.

Pozdrawiam i czekam na chętnych do wspólnego zamówienia urządzenia i lub kompletowania cześć !

bogo81

Ja również byłem za zakupem zestawu. Jednak raczej projekt u nas w Polsce umarł. Nie liczyłbym na rychłą odpowiedź.

Szopler

Cytat: Voodoo4 w 17 Kwiecień 2016, 13:09
Witam
Jestem nowy ale temat śledzę już od 3 lat i jestem zainteresowany zakupem takiego zestawu możne być do własnego montażu (lutowania itp.)
Interesuje mnie samodzielnie pracujący zestaw który wystarczy podłączyć do sieci LAN + zasilanie.
Pytanie mam poco w zestawach GPS, rozumie jak zestaw jest mobilny, ale przy stacjonarnym urządzeniu można wprowadzić dane GPS na stałe, jeśli chodzi o czas to synchronizacja może być z zegarem atomowym po sieci Lan/internet.
Pozdrawiam i czekam na chętnych do wspólnego zamówienia urządzenia i lub kompletowania cześć !

Wystarczy wejść na stronę projektu tj. blitzortung.org i wysłać maila z zapytaniem o najnowszy system BLUE (innych już nie ma). Na pewno odpowiedzą.
Z tego co wiem to zestaw jest w większości zmontowany - zostają drobiazgi + anteny.

Co do GPS to po pierwsze lokalizacja jest z wiarygodnego źródła - w formularz można wpisać dowolne bzdury. Dwa - czas po lan jest za mało dokładny tam się liczą nanosekundy.

Jakby ktoś chciał gotowca to mogę odsprzedać swój system RED - http://www.boincatpoland.org/smf/blitzortung-org/%28sprzedam%29-zestaw-blitzortung-red-okazja!

miniomax

Co do systemu BLUE to mają 100 sztuk (pewnie już mnie) więcej informacji w PDFie w załączniku!!!

rbaleja

Cześć. Wczoraj uruchomiłem system "Blue" stacja 1492, który zastąpi mój stary detektor Green (361).
Robert
www.rbalejameteo.pl

drOizo

Dzień dobry

Posiadam aktualnie działający system RED na antenie LOOP (Stacja Andrespol- można podejrzeć na stronie blitzortung) - sprzedam go gdyż obecnie nie mam czasu się tym zajmować. Zestaw jest działający. Mogę dorzucić do tego antenę ale nie wiem jak będzie z przesyłką są to dwa koła hula hop o średnicy chyba 80 cm.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę piszcie na droizoo@gmail.com

Pozdrawiam
MS

rbaleja

Cytat: drOizo w 17 Czerwiec 2016, 23:07
Dzień dobry

Posiadam aktualnie działający system RED na antenie LOOP (Stacja Andrespol- można podejrzeć na stronie blitzortung) - sprzedam go gdyż obecnie nie mam czasu się tym zajmować. Zestaw jest działający. Mogę dorzucić do tego antenę ale nie wiem jak będzie z przesyłką są to dwa koła hula hop o średnicy chyba 80 cm.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę piszcie na droizoo@gmail.com

Pozdrawiam
MS