Newsy na głównej.

Zaczęty przez tito, 23 Maj 2015, 19:15

Czy interesują Cię pojawiające się newsy na naszej stronie głównej?

Tak.
20 (74.1%)
Nie.
3 (11.1%)
Jakie newsy/ jak główna.
4 (14.8%)

Głosów w sumie: 27

tito

Jako, że produkuję się z newsami chciałbym wyrobić sobie opinię, czy jest sens to ciągnąć dalej.
Jeśli prócz opcji w ankiecie macie jakieś osobiste komentarze, proszę napiszcie.

kva.pl

Mam osobisty komentarz - dziekuje :)

Tobas

Tak, ale głównie dlatego, że są na FB i stamtąd mogę sobie odklikać co ciekawsze.

krzyszp

Ja również dziękuję :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Robisz sporo dobrej roboty. Dzięki temu rośnie nam liczba obserwujących na FB :D  :respect: :respect: :respect:

AL

Cytat: Troll81 w 24 Maj 2015, 09:04
Robisz sporo dobrej roboty. Dzięki temu rośnie nam liczba obserwujących na FB :D  :respect: :respect: :respect:

:p_arr: :parrrty:

tito

10/2/2 - Niezły stosunek. Czyli dalej kontynuuję pracę.  :arrr:
Szkoda tylko, że tak mało ludzi zagłosowało. Faktycznie tak niewielu ludzi na forum jest?

Troll81

Stale aktywnych jest chyba 15 osób :D reszta aktywna ale rzadko (jakieś 100 osób). Pozostali to juz rzadziej niż raz na miesiąc zaglądają :D

Plumbum

Dziwisz się - na fb chyba każdy zagląda codziennie, tu jak czegoś potrzebuje lub chce się dowiedzieć. Sam osobiście do tej pory nie mam Boinc@Poland na fb. Może w końcu to zrobię. Wszystko zależy od ludzi. Najważniejszą kwestią jest to, żeby ludzie aktywnie uczestniczyli w liczeniu i zdobywaniu prestiżu Boinc@Poland w rankingu światowym.
Plumbum

tito

Dziwię się, bo ja nie zaglądam na FB - nie mam konta  ;D
Za to tu zaglądam kilka razy dziennie. To moja nisza społeczna  :wacko:

LQG

Cytat: tito w 26 Lipiec 2015, 18:06
Dziwię się, bo ja nie zaglądam na FB - nie mam konta  ;D
Za to tu zaglądam kilka razy dziennie. To moja nisza społeczna  :wacko:

:p_arr:

tito

Słuchajcie Kamraci.
Podjąłem się, nieoficjalnie, pisania newsów, ale ktoś mógłby dołączyć i pisać np o co ciekawszych wyścigach - ktoś chętny?
Czas napisania takowego newsa to 5 minut? Dalej - zgłaszać się.
Dodatkowo składam oficjalne zażalenie - we wrześniu nie było info o projekcie miesiąca. Al - do tablicy! ;)

AL

AL się postara poprawić - obecnie nadgodziny w robocie mnie przytłoczyły...

mrjinks

Ja czytam newsy! Przydałoby się więcej o sukcesach liczenia, jakichś kolejnych etapach w projektach. Na stronie i forum wcg dla mnie na przykład to jest wszystko zagmatwane.

tito

To pisz :)
Albo jeśli nie chcesz pisać newsów to daj jakiś cynk na forum, że jest jakaś godna uwagi wiadomość. Ile bym po stronach nie skakał i tak nie ogarnę wszystkich info.

mrjinks

Spoko, tak jeszcze patrze to nie ma opcji komentowania newsów anonimowo. Trzeba się rejestrować. Nie wiem, czy to cokolwiek zmieni poza spamem od botów, ale może akurat ktoś tam coś skomentuje?

krzyszp

Cytat: mrjinks w 24 Wrzesień 2015, 07:51
Nie wiem, czy to cokolwiek zmieni poza spamem od botów, ale może akurat ktoś tam coś skomentuje?
Niestety, przy tak wysokim PR strony musielibyśmy chyba mieć kogoś na etacie do kasowania botów...
Tygodniowo mamy ok. 2'500 prób rejestracji przez boty...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mrjinks

Chciałbym się usprawiedliwić. Napisałem aż jednego newsa :D. A tak to sezon w pracy (transport), pisanie pracy inżynierskiej i inne zajęcia. Mało czasu dla teamu.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


tito

Powiem tak:  :whip: :whip: :whip:

mrjinks

Btw. właśnie miałem coś napisać, o problemach z GPU Grid bo nie mają nowych doktorantów ;). Nie dostałem dzisiaj WU więc zmieniam projekt ;)
Oczywiście z newsem się spóźniłem;D

tito

Twoją wypowiedź traktuję jako komplement. :parrrty:

tito

Potrzebuję pomocy.
Jak piszę te newsy tak piszę i tu nic nie zmienię.
Tagi dodaję.
Ale co z SEO?
Jak się mam odnieść do tego:
- Ta strona nie ma ustawionej frazy kluczowej. Jeśli jej nie ustawisz, nie będzie obliczona ocena pozycjonowania.

- Zła ocena SEO The text contains 37 words. This is far below the recommended minimum of 300 words. Add more content that is relevant for the topic.

- Zła ocena SEO Ta strona nie posiada meta opisu więc wyszukiwarki wyświetlą tekst z treści strony.
-OK SEO score Obrazki na tej stronie zawierają atrybuty alt.
-OK SEO score The page title is too short. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
-Dobra ocena SEO Ta strona posiada następującą liczbę odnośników z atrybutem nofollow: 0 i następującą liczbę normalnych odnośników zewnętrznych: 2.

Niech ktoś z wiedzą mi wyjaśni jak chłop krowie na miedzy co polepszyć i co to da.

tito

Podbijam (pomimo braku odpowiedzi).
Jeśli piszę tag "collatz@home" czy jest on równoznaczny z "collatz"?
Czy trzeba by wpisywać "collatz" "collatz@home" oraz "collatzathome" osobno?
Czy rozsądniej będzie ograniczyć się do zwykłego "collatz".
Czy nasze tagi pozycjonują stronę w google (czy w innej wyszukiwarce)?

Martin Fox

Cytat: tito w 15 Listopad 2016, 08:52
Podbijam (pomimo braku odpowiedzi).
Jeśli piszę tag "collatz@home" czy jest on równoznaczny z "collatz"?[/quote}
Nie, nie jest to równoznaczne
Cytat: tito w 15 Listopad 2016, 08:52Czy trzeba by wpisywać "collatz" "collatz@home" oraz "collatzathome" osobno?
Czy rozsądniej będzie ograniczyć się do zwykłego "collatz".
Lepiej wpisywać - jeden tag to trochę za mało :D
Cytat: tito w 15 Listopad 2016, 08:52Czy nasze tagi pozycjonują stronę w google (czy w innej wyszukiwarce)?
Tak :D

tito

Krzyszp - mogę prosić o jakieś uprawnienia na głównej? Chciałbym uporządkować bibliotekę mediów.