Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Akcja] koszulki

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 24 Maj 2015, 07:57

SzaMoT🍀

Idzie lato, robimy wspólny zakup? Miałem zamówić koszulkę w sklepie dla dziewczyny i siebie ale nikt w nim jeszcze nie zamawiał ojciec założyciel pisał, że nie wie co to za towar. Główne chodzi o koszulki z nadrukiem (nie guma). Ktos już tu z kamratów prowadził akcje koszulkową. Warto się w to bawić czy lepiej zrobić to indywidualnie? Prowadzę z dziewczyną gospodarstwo rolne, fajnie było by "poszpanować po wiosce" 

Troll81

http://www.boincatpoland.org/smf/promocja-boincpoland/koszulka-bp-edycja-iii/ - to była ostatnia akcja.

Jakby ktoś się podjął tematu (logo teamu plus loga naszych projektów) to myślę ze chętnie wyposażyłbym się w zestaw koszulek znów :D

krzyszp

Również chętnie bym nabył kilka sztuk :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

SzaMoT🍀

Z mojej strony kilka szt. Mam trochę luźnego czasu mogę podjąć dystrybucję. (Wyłożyć na towar mogę) jakiś namiar na konkretnego dostawcę? Logo z tego co się okrętuje mamy. Pisać kto chętny.

krzychu

tez chetny jestem  :boing:

Tobas

Co chcielibyście mieć na koszulkach?
Ten sam projekt co ostatnio, czy też robimy nowocześniejszy?

Ja bym wrzucił m. innymi logo Fundacji:

cp

Też bym się chętnie dołączył - dwie sztuki

Szopler

Projekt koszulki (opis słowny):
Na plecach, na środku, wysoko - logo Fundacji, poniżej chmura nazw projektów będących pod opieką w.w.
Na klatce, na sercu logo B@P.

Troll81

Podoba mi się propozycja Szoplera :D

AL

j.w.
Moje koszulki z poprzedniej akcji już dogorywają - więc przydałoby się je odświeżyć. Wstępnie 4-6 mógłbym kupić zależnie od ceny.

krzyszp

Cytat: Troll81 w 24 Maj 2015, 21:14
Podoba mi się propozycja Szoplera :D
+1


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mat

Z moich koszulek zaczynam wyrastać, więc może namówię moją rodzicielkę na koszulkę w barwach drużyny  %)

Jednakże, bardzo chętnie zobaczyłbym jakiś oficjalny wzór, jak te nasze koszulki mogą wyglądać i ewentualnie jak się będą prezentować parametry cenowe. Najprawdopodobniej brałbym 2 sztuki.

Troll81

ja chętny na 3 sztuki

sknd


Tobas

Wstępnie sprawdziłem ceny
- z 1 nadrukiem do 3 kolorów - ok 16zł + darowizna dla Fundacji
- z 2 nadrukami (każdy do 3 kolorów) - ok 25zł + darowizna dla Fundacji
Sitodruk

Wszystko zależy od ilości i rodzaju nadruku.

Mat

Przeglądnąłem sobie loga naszych polskich projektów i zauważyłem, że większość z nich po prostu takowego nie ma... O czym zresztą wiecie. Przewiduję więc problem z ich umieszczeniem - chyba, że ktoś podejmie się trudnego zadania wykonania takowych. Tak przy okazji, ile my w końcu mamy tych działających rodzimych projektów? Radioactive, Universe, Enigma? Coś innego się jeszcze ostało? Z wymienionych tylko Radioactive ma ładne, eleganckie logo.

Ósemka

Ja też będę chętny na 1 sztukę :)
Folding@Home - Team Poland [276]

krzyszp

Cytat: Mat w 03 Czerwiec 2015, 21:15
Z wymienionych tylko Radioactive ma ładne, eleganckie logo.
Universe też ma swoje logo... niestety ja bym go do szczególnie ładnych nie zaliczył, ale zostałem przegłosowany przez osobę płacącą rachunek za nie...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mat

Cytat: krzyszp w 03 Czerwiec 2015, 22:43
Universe też ma swoje logo... niestety ja bym go do szczególnie ładnych nie zaliczył, ale zostałem przegłosowany przez osobę płacącą rachunek za nie...

:o

Gdzie?

krzyszp

Na stronie głównej projektu? :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mat

Czekaj, masz na myśli to?
http://universeathome.pl/universe/img/kosmos6.png Mhm...

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

Mnie sie to logo podoba :)

Ósemka

No i co dalej z tymi koszulkami? Inicjatywa umarła?
Folding@Home - Team Poland [276]

Troll81

Najpierw ustalmy jak ma wyglądać koszulka :D

pawg

Wzór z poprzedniej edycji był bardzo dobry...



Troll81

Ale dołożyłbym jednak do niego logo radioaktywnego bo jest w pytę zaje@#$te :D

_Aleksander_

Też chętnie kupię kilka.
Ostatni wzór mi się podobał, ale pomysł z dodanie logo projektów pod opieką fundacji jest fajny!

Ósemka

Cytat: Troll81 w 14 Czerwiec 2015, 11:03
Najpierw ustalmy jak ma wyglądać koszulka :D

Zgrubny szkic zrobiony w paincie:



Approved?
Folding@Home - Team Poland [276]

Troll81

Jeśli tak ma toto wyglądać to ja nie chcę  %) kto robił poprzedni wzór?

Mat

Spokojnie ludzie, Mistrz Painta wchodzi do gry...  %)

Mat

#31
Ja bym to widział jakoś tak. Loga można inaczej rozłożyć, czy coś w tym stylu...
Tak, wiem, logo Radioactive jest tutaj zrobione beznadziejnie. Nie wiem, kto je projektował, ale wybrał taki sam kolor środka, jak części zewnętrznej - a ja po pixelach nie będę tego teraz zmieniać  :-[




@Edit: Ewentualnie takie coś.


necavi

Że się tak zapytam: czy można zamówić koszulkę z małym znaczkiem Boinc TYLKO z przodu, takim jak w propozycji Mata? Plecki chcę mieć puste.

Mat

PS: jeżeli ktoś chce tą moją propozycję zobaczyć już w wersji "nieco-mniej-roboczej", to takową sobie właśnie przygotowałem - koniec roku, to i zajęć brak :P
Ta wersja jest w wyższej rozdzielczości, obrazki są bardziej dopracowane i nie ma (aż tak bardzo) widocznych tych rozmyć i przejść z tamtej wersji "nieco-bardziej-roboczej"...

Mam nadzieję, że projekt przypadnie do gustu  :D



@necavi - podejrzewam, że z takim zamówieniem nie będzie raczej problemu, a nawet taniej wyjdzie. Chociaż być może będzie Ci się bardziej opłacało zamówić taką "na własną rękę". Ale o szczegóły pytać kogoś bardziej obeznanego ode mnie.

sknd

a te loga projektów to muszą takie dupne być?

Mat

Oczywiście, że mogą być mniejsze, ale akurat takie mi się zrobiły i zdaje mi się, że wygląda ładnie.

Martin Fox

Qrde, wchodzisz na ideashirt.pl czy inna w tym stylu stronę, robisz sobie na szybko swój projekt, płacisz te pare złotych i masz za kilka dni koszulkę w domu :D I każdy ma taką na jaką ma ochotę :D

Szopler

http://ideashirt.pl/projektuj/#74752/67dc90727425237dd06ffb103285665c

Aegis Maelstrom

Fakt, dostawców koszulek jest od groma i ciut, Tobas może o tym wiedzieć najlepiej.  :D

Natomiast np. ten pierwszy(?) rzut co go mam od lat był wg moich doświadczeń dobry i tani.  8)

Ósemka

Cytat: Troll81 w 19 Czerwiec 2015, 23:46
Jeśli tak ma toto wyglądać to ja nie chcę  %) kto robił poprzedni wzór?
Spokojnie, mój "projekt" na szczęście był tylko szkicem poglądowym. Mat uratował sytuację  ;D

A co do projektu Mata to niby ok, ale dla mnie wygląda trochę jak choinka na Boże Narodzenie.
Proponuję coś prostszego:



Taką wezmę bez zastanowienia ;)
Folding@Home - Team Poland [276]