Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Pomoc jaki projekt przy moich parametrach

Zaczęty przez jjunior11, 25 Maj 2015, 18:54

jjunior11

Witam chciałem się zapytać  posiadam pc intel i7 4790k 4.4mhz podkręcony na 3.8ghz 6gb ramu radka r9 380 4gb od gigabyte 1 tb dysk i net 80mb
czy są projekty żeby wykorzystywały mój pecet praktycznie w 100 procentach a najlepiej żeby potencjał netu wykorzystywał
czekam na podpowiedzi i nie wielogodzinne projekty i optymalizacje co i jak ustawić

lekkie zmiany co teraz polecicie na i7

sknd

Może zamiast czekać na podpowiedzi, poszperaj po tym forum...

Ponoć najlepiej proca dociąża PrimeGrid, jeśli ci zależy na 100 obciążeniu.

jjunior11

Cytat: sknd w 25 Maj 2015, 19:01
Może zamiast czekać na podpowiedzi, poszperaj po tym forum...

Ponoć najlepiej proca dociąża PrimeGrid, jeśli ci zależy na 100 obciążeniu.


Wiesz jak by nie było po to jest forum po co mam szukać czas tracić jak tu jest dużo kolegów co już długo użytkują i widza co i jak

krzyszp

Cytat: jjunior11 w 25 Maj 2015, 19:07
[Wiesz jak by nie było po to jest forum po co mam szukać czas tracić jak tu jest dużo kolegów co już długo użytkują i widza co i jak
Po to jest, żeby nie pytać 100 razy o to samo, tylko przeszukać pod kątem wczesniejszych odpowiedzi...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Sorry jjunior11, ale Ty sobie nagrabiłeś od początku Twojego pobytu na forum. Wtedy oraz teraz oczekujesz łopatologicznych odpowiedzi nie wkładając nic ze swojej strony. Po prostu ludzie nie będą za Ciebie odwalać całej roboty.
Pokaż, że się zainteresowałeś i zredaguj pytanie, które  powinno brzmieć: czy Collatz jest odpowiedni dla mojej grafiki, czy jednak liczyć moo. Lub coś w tym guście.

Troll81

A ja ci odpowiem. Licz Collatz na swojej karcie graficznej i Universe@home do spółki z World Community Grid na procesorze.

tito

A zakład, Troll, że zaraz jjunior się zapyta o to, jak ustawić collatza?

jjunior11

Cytat: tito w 25 Maj 2015, 21:03
A zakład, Troll, że zaraz jjunior się zapyta o to, jak ustawić collatza?

oj troll widzę ze nudzi ci się ,kolega wyżej podrzucił  jakie projekty i na czym ale dal by znać jak je skonfigurować tak żeby w pełni wykorzysta moc obliczeniowa

tito

jjunior11 - teraz przegiąłeś. Jest odpowiedni dział o liczeniu na GPU, jest odpowiedni dział o liczeniu collatza, jest odpowiedni, łatwo wyszukiwalny, temat o tym zagadnieniu.
Ja chyba mam dziś zbyt dobry dzień by Cię zjechać. Ale nie licz na to nigdy więcej. Weź się Chłopie ogarnij i zacznij się interesować, a nie liczyć na podanie czegoś na tacy.
@Troll - a nie mówiłem? Wygrałbym.

AL

tito dałbym ci lajka - ale to nie ta bajka ;)

sknd