Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

herbata

Zaczęty przez Ufol, 14 Czerwiec 2015, 15:15

Troll81

Spamujący miciurek88 dostał bana

sasgabi

#41
Witam, tak jak w temacie powyżej czy wypada dać na prezent herbatę smakową zapakowaną w piękną puszkę? znalazłam takie z [Moderowane], czy ktoś ją pił i czy ją polecacie?


Edit:
Moderowana nazwa firmy, prosimy nie spamować.

pawg

Nie wiem jak powinno być zadane to pytanie by nie zostało zmoderowane...

Herbata o egzotycznym smaku w eleganckim opakowaniu jest dobrym pomysłem na prezent



krzyszp

To powinno być oczywiste. Użytkownik w pierwszym swoim poście na forum BOINC'owym zadaje pytanie z poza głównego nurtu tematycznego od razu podając nazwę firmy/sklepu.
Nawet po tym czekałem z moderacją, ale nie tylko moją uwagę to zwróciło, więc zareagowałem.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Ufol

Formosa OOlong, zwana herbatą smoczą, oto moje ostatnie odkrycie. Naprawdę warta spróbowania. Znakomicie nadaje się na prezent, jakby się ktoś zastanawiał, to właśnie paczuszkę tego zielska szczerze doradzam.

sknd

to zdaje się żółta herbata? dobra jest  :) ja ostatnio różne inne zielska smakuję - werbena, gojnik, ziele Damiana. a z rana obowiązkowo yerba  :p_arr:

Ufol

Czy próbował ktoś może herbaty z ekspresu przepływowego? Słyszałem o takiej metodzie przygotowywania naparu. Wydała mi się dosyć interesująca. Odpowiedni czas parzenia stanowi klucz do dobrego efektu. Np. z czarnych, polecam Ygarę. Zaparzać maksymalnie pięć minut, ponieważ tzw. przeparzenie skutkuje pojawieniem się taninowej goryczy, która kompletnie przykryje wszelkie subtelniejsze nuty smakowe.