Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Przyjmę] Każdy sprzęt audio

Zaczęty przez Cyfron, 18 Lipiec 2015, 18:49

Cyfron

Kamraci - nie ma ktoś z was jakiegoś zbytecznego sprzętu audio, który mu gdzieś zalega? Interesują mnie głównie wzmacniacze albo amplitunery, ale mogą być też inne sprzęty (głośniki itd). Mogą być niesprawne. Zapłacę za przesyłkę (chyba że będzie tego dużo, to nawet mogę zjawić się osobiście :) )

Mam pewien plan i bardzo powoli się do niego przygotowuję :)

kva.pl

Jak sobie po nia przyjedziesz (w Wawie ;) ) to oddam microwieze Sony CMT-CP1 bez glosnikow. Wady to nie dziala CD i jeden kanal ma cos spieprzone, zimny lut jakis chyba bo jak porusza sie kablami z tylu to czasem zalapuje na chwile. Tak poza tym to gra ladnie ;)

Przy okazji jesli jakikolwiek zbedny sprzet z kategorii procesory/plyty glowne to chetnie przygarne. Z tym ze niestety zasadniczo potrzebne mi sprawne do testow.


Troll81

ja mam wzmacniacz diory ale planuje go naprawić i używać :D razem z głośnikami....

Cyfron

no to co mi tu spamujesz wątek :D

A ja sobie czekam na więcej dobrych ludzi, co oddadzą co im zbywa :)

c_RaSz

A czy takie archaizmy, jak magnetowidy VHS — też Ciebie interesują? Bo mam ich 3 sztuki, z czego tylko jeden ma dość poważną wadę, 2 pozostałe są sprawne. No ale zabij mnie a nie zgadnę, do czego by jeszcze mogły  |-? posłużyć... Tak, czy siak, gdybyś reflektował, to oddam za darmo! Lokalizacja: Warszawa Sadyba...
Pozdrawiam, i leeecę

kva.pl

To ja spytam od razu podpinajac sie pod watek, nie masz c_RaSz jakichs starych zbednych czesci komputerowych? Im starsze tym w sumie lepsze, przygarne w celach naukowych :)

Cyfron

@ c_RaSz - za magnetowidy to ja podziękuję :) Może komuś innemu się przydadzą :)

Ufol

A co Waszmość powiesz na działające głośniki od wieży Hi Fi marki Philips? Dosyć mocne, poziom możliwych do odpalenia basów zaiste imponujący, podłączane na dwa kable w kolorze czerwonym i czarnym. Taki sposób podpinania na zatrzaski, bardziej szczegółowo opisać ich nie potrafię. Poniżej zamieszczam dane, które widnieją na nich, może to coś ci powie o tych pudełkach więcej.
LSB 650 C/41
speaker system 8239 210 29370
Impedance 6 OHM
serial NO: 9609637


Cyfron

Ufol i kva.pl - dzięki za datki :)

Jak coś ktoś coś słyszał o jakiś sprzętach do oddania, to niech śmiało pisze :)

Sebastian M. Bobrecki

Marcinie, mam na zbyciu wzmacniacz Sony TA-AX310 i do zestawu jeszcze kilka innych klamotów (korektor, cd, tuner, deck). Wzmacniacz zasadniczo działa, choć potencjometr głośności jest już wytarty i trzeszczy. Co do stanu reszty to nie wiem czy działa. Jeśli jesteś czymś zainteresowany to daj znać?
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.


Cyfron

Jakby kto pytał, to temat jest ciągle aktualny :)

Mchl

Magneteowidy są bardzo przydatne. Jako dawcy obudów. Ładne to to nie jest, ale jeśli nie robi się na wystawkę, tylko gdzieś do szafy, to jak znalazł.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org