Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

50 000 [Pięćdziesięciotysięcznicy]

Zaczęty przez KrzychuP, 05 Kwiecień 2007, 11:22

KrzychuP

Mam nadzieję, że mnie Kapitan nie przeciągnie pod kilem albo na rei nie powiesi za założenie tego tematu.
Do 100k jeszcze mi daleko, ale dziś oficjalnie wg BoincStats przekroczyłem 50k  :D  8)  \:D/

Bober

No to gratulacje  =D>
Myślę, że 50k to bardzo porządna okazja do uczczenia - stanę w Twojej obronie

KrzychuP

Dzięki.
Widzę, że przy okazji nastąpiła mała reorganizacja w nazewnictwie tematów ;)

kret

hm..no to 'tylko' 30 000 mi zostało żeby tu się z wynikiem wpisać..eh

D_T_G

Gratulacje! Spróbuję się jeszcze z Wami pościgać do 100k :P

A do 50k  brakuje mi jakieś 22~23 dni :)


Robert1970

Gratuluje :) no to ja jestem 10000 za Tobą - ale się nie dam - niech mnie kule biją :)

Borsook

temat dla osob ktore osiagnely pewien poziom (tu akurat 50k) a robi sie gdybanie co to ja nie bede mial za jakis czas... taki troche off

D_T_G

Nieeeee.... my tylko gratulujemy :) (i zazdrościmy ;P )


krzyku

A ja też się tutaj wpiszę, bo już 50k stuknęło  :lol:
  

Robert1970


Yoshi

Melduję wykonanie planu ;) I dołączenie do tego szacownego grona :) Teraz kolej na 100k :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

D_T_G

Trochę zwolniłem, ale cały czas do przodu P-) Na dodatek dziś/jutro powinienem przełamać przebić się w rankingu światowym do pierwszej 'stutysięczki' :P


Czerwek

moze sie wreszcie dzisiaj doczlapie do 50k...

cezar

Jestem wśród was. Udało się dobić do 50k. I walczę dalej. 100k coraz bliżej  :lol:





Thomas

I doczłapałem się do 50k, wspinamy się dalej.

PS Oficjalna liczba piędziesięciotysięczników - 275

uszychaha

i ja dostałem się na pokład. Fakt po roku aktywnego liczenia, ale...

powiedziałbym że teraz jest prościej. Liczyłem na początku 4 miesiące na Duronie 1,2 i wynik credytów to 3k, teraz kupiłem byle jakiego celerona  i 2k liczy w tydzień i nie powiem że jakoś dłużej by działał. Ach ta technika. Ale duron to miał swój klimat...

emik

Pierwszy stopień zaliczony, myślę, że do końca roku zostanę stutysięcznikiem

PS Oficjalna liczba piędziesięciotysięczników po reorganizacji na BOINCstats- 203


patyczak

No to po dzisiejszej nocy i ja się mogę wpisać w tym temacie  :)  pięćdziesiąt tysięcy, jak to pięknie brzmi  :D
Skeczu z papugą nie będzie



xer

pochwale sie ze juz tez uzbieralem 50.000 :) zajeło mi to hmmm bo ja wiem chyba ze 3 lata  :oops: .....teraz juz jednak idzie szybciej  :twisted:

kret

hm..no i mi się w końcu udało..heeh ;)

qbaspl

Jest wkońcu, udało się  8)  Tak blisko miałem przez długi czas. Udało się dopiero po wymianie komputera. Teraz już następne rekordy będzie dużo łatwiej osiągnąć.

czajmen

no to 50 tys już zrobione, teraz kolej na więcej :D
er Wille zur Macht


xhpmaks

Ja się tak rozpędziłem że nawet nie wiem kiedy 50 przekroczyłem,
po weekendzie powinno być 100 zrobione :)

Zaprzęgłem do pracy 5 nowych komputerów z 2rdzenoiwymi procesorami,
pobędą u mnie do przyszłego tygodnia :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=8f7f784d9627fcd698c869545e4da333][/url]

SlaM

Postanowilem, ze dolacze do forum jak tylko przekrocze 50 K.

Witam wszystkich :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=28b6273c8fe5f9a82ab67b16d5d43591][/url]

Bober


jaskij

---------- 05:48 18.10.2007 ----------

gratz :D

---------- 20:07 06.11.2007 ----------

Co prawda moja sygnaturka tego nie odzwierciedla, ale teraz powinienem zdobywać przeszło 1k kredytów dziennie... czyli za trochę przeszło 24h powinienem mieć ładne 50k :D BS odnotuje to pewnie za jakieś 2 dni, ale ja wpiszę się już teraz, bo jutro wyjeżdżam, a wrócę w niedzielę...

Pigu

więc gratulujemy już teraz  :twisted:

TJM

Widzę, że według boincstats wpadło mi 50k :D Przy obecnej prędkości 100k na początku lutego, chyba że po drodze kupię w końcu nowego kompa.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ka_ga

mi już też stuknęła 50  :D

a najwięcej punktów oczywiście w Enigmie ;)

emik



mwandas

img]http://www.boincstats.com/signature/user_759789.gif[/img]

kret


PMG

w końcu tu dociągnąłem. Chociaż wymagało to zatrudnienia się w firmie która daje jako służbowe laptopy sprzętz Code 2 Duo :).

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

kret

hahaha :] kazdy sposób jest dobry :) gratulacje  =D>

byq

no i mi w końcu stukneło 50 tyś :) pozdrawiam

kret

hohoho :) bardzo ładnie :)

gratulacje!

byq


kerio


Pigu

z takim racem to faktycznie niedługo  ;D

goadie