[Akcja][Spotkanie] Impreza warsztatowo integracyjna we Wrocławiu.

Zaczęty przez Tobas, 28 Lipiec 2015, 17:16

Tobas

Witajcie.

Jako, że są wakacje, a po wakacjach będzie jesień - okres wytężonej pracy dla każdego,
to chciałbym zorganizować luźne, ale robocze spotkanie dla aktywnych tego forum.

Co proponuję:
Termin: weekend 21-23 sierpnia 2015r.
Miejsce: u mnie (okolice Wrocławia)
Nocleg: karimata + śpiwór (koc) - miejsca nie zabraknie
Żarcie: coś wspólnie wyrzeźbimy - grill, kuchnia i kreatywność
Napoje: Browar Widawa, Browar Lwówek i Polmos Wratislavia

Fajnie by było jakbyśmy na spotkaniu ustalili wspólną strategię na jesień.
Porozmawiali o BOINC, Fundacji, wskrzesili idee, zmotywowali, a raczej zainspirowali się do efektywnej pracy

To jest pomysł. Co dokładnie zrobimy - myślę, że się wyklaruje. Mamy niecały miesiąc albo raczej aż miesiąc.
Kto żyw i chętny do działania - zapraszam.

Oczywiście impreza nie miałaby odpowiedniej rangi, gdybym już teraz nie zapowiedział specjalnego gościa.
Swoją obecność potwierdził wieczny nieobecny, przez nikogo nie poznany osobiście, niektórzy nawet nie wierzą w jego istnienie -
Ojciec Założyciel - BOINC@POLAND - Mchl

Kto jeszcze? Czekam na zgłoszenia.





Troll81

Postaram sie być przynajmniej na chwile. Mam w tym czasie wizytę baaardzo dawno nie widzianych przyjaciół. Umówiona już od miesiąca.

Mat

Chętnie bym podskoczył - chociażby żeby samego Ojca Założyciela poznać - wszak Wrocław niedaleko, no ale niestety jestem wtedy w Bieszczadach  :bad:

lukaszja

Zgłaszam akces! Oby nic nie wypadło :(
PS Mchl nie istnieje. To Matrix :) ;)

krzyszp

Nie wiem jakim cudem, ale choć na przysłowiowe 5 minut się pojawię, chociażby aby sprawdzić, czy prawdziwy Mchl to nie jest piękna blondynka ;)

Ps. Kto zamieszkuje Opole lub okolice zapraszam do kontaktu na PW.

Ps 2. Mchl to jeden z Facetów W Czerni ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

ryszard.korczyk

Mnie 22 sierpnia czeka wyzwanie, ale może pojawię się na chwilę 23 sierpnia.
http://www.triathlon.mckis.jaw.pl/

kva.pl

Odnosze wrazenie ze termin jest niefortunny, ja wtedy jestem na Ukrainie...

tito


Ufol

Jakby jechał ktoś ze stolicy i zechciałby mnie ze sobą podholować, to upraszam o pw.

Tobas

Termin jest tak samo niefortunny jak każdy inny.
Tylko w ten weekend mogę zapewnić miejsce i możliwości zorganizowania spotkania.
Zjazd, zlot, imprezę możemy zacząć już w czwartek, dla tych co nie mogą lub nie chcą na weekend.

Jak będziecie marudzić to odwołam imprezę i pojadę na ryby / grzyby i dalej nic się nie będzie działo...

AL

Tobas - jak ci się udało namówić ojca założyciela? Btw. on będzie też przez cały weekend - czy tylko w jakimś określonym czasie?

Cyfron

Rozważam czwartek->piątek - ktoś poza mną by tak się zjawił ? :>

Cyfron

Ok - żona mnie puszcza :) , więc ja jadę w czwartek do Wrocławia a w piątek około południa z niego wyjeżdżam. Jeżeli ktoś chce to mogę go zabrać (będę jechał z i wracał do Częstochowy).

AL

Moja żona akurat skutecznie ostudziła zapał do wyjazdu przypominając o weselu które odbędzie się nomen omen w Warszawie - a więc mieście zamieszkania Ojca założyciela...

Cyfron

No ale wesele to pewnie w sobotę :)
Ja w sobotę też nie dam rady, dlatego jadę czwartek/piątek :D

AL


Mchl

Cytat: AL w 31 Lipiec 2015, 23:31
Tobas - jak ci się udało namówić ojca założyciela? Btw. on będzie też przez cały weekend - czy tylko w jakimś określonym czasie?

Wziął za fraki, przydusił kolanem, zagroził że się pogniewa i namówił.

Mam bilet do Wrocławia na sobotę. Jeśli Pendolino nie zawiedzie na dworcu Wrocław Główny wysiądę o 11:50. Wracać zamierzam w niedzielę, jeszcze nie wiem dokładnie jak i kiedy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Cyfron

Tobas - mamy jakiś plan na czwartek/piątek?
Ja bym planował w czwartek przyjechać do Wrocka przez Katowice. Możemy skoczyć do banku załatwić te formalności związane z kontem fundacyjnym.
Jakoś będę musiał podjechać do cp po jednego kompa a potem już nie mam planów.
W piątek byłoby fajnie, jakbym już około 15 był w Częstochowie. Mamy jakieś plany na piątkowy poranek?

Tobas

Cytat: Cyfron w 16 Sierpień 2015, 19:45
Tobas - mamy jakiś plan na czwartek/piątek?
Ja bym planował w czwartek przyjechać do Wrocka przez Katowice. Możemy skoczyć do banku załatwić te formalności związane z kontem fundacyjnym.
Jakoś będę musiał podjechać do cp po jednego kompa a potem już nie mam planów.
W piątek byłoby fajnie, jakbym już około 15 był w Częstochowie. Mamy jakieś plany na piątkowy poranek?
Jak znam życie to wyklaruje się w ostatnim momencie.
Niech każdy kto chce się spotkać, napisze kiedy może się pojawić i o czym chciałby prawić.
Spróbuję zrobić jakiś plan.