Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Gra logiczna na WWW

Zaczęty przez Yoshi, 05 Kwiecień 2007, 22:51

Yoshi

Może już ktoś się w to bawił, a może niektórzy jeszcze nie ;)
http://www.albartus.com/motas/
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Mchl

Kiedyś już w to grałem... dzięki temu wyszedłem z pierwszego pokoju i właśnie hackuję Commodore... nie pamiętam jak daleko wtedy zaszedłem w tej zabawie...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Yoshi

Ja się właśnie powiesiłem w pokoju z zieloną ścianą i z podziemiem z bramami laserowymi :/ Prawdopodobnie trzeba zapalić całą ścianę na zielono, ale mam z tym problem.
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Yoshi

Spróbuję sam. Jak sobie nia dam rady to dam Ci znać :) Wiem, że trzeba zapalić wszystkie klocki, ale minimum dwa  zostają niezapalone :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

PBT_Bulleczek

---------- 21:47 12.04.2007 ----------

No to trafiłem do 4 levelu. Ciekawe pomysły mają ;) Może dziś wieczorkiem dopuszczą mnie na dłużej do kmpa to sprawdzimy moją wytrzymałość i kreatywność w rozwiązywaniu problemików.

---------- 01:22 ----------

No to 5 jest otwarty i teraz muszę zająć się obrazkami kodowymi w panelu. Na którym lev jesteście Wy? (bo informacja że w podziemiach dużo mi nie mówi)
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Yoshi

Podziemia to 12 poziom. Na razie sobie odpuściłem, może za jakiś czas wrócę do tego :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

remix85

Udało mi się wreszcie dojść do końca.
Dawno nie grałem w taką świetną grę. Strasznie mnie wciągnęła. :)

PBT_Bulleczek

o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Mchl

Ja skończyłem na 15. Nie było czasu iść dalej na razie. Jak grałem poprzednim razem, kilka alt temu, to gra kończyła się na 12 poziomie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_Bulleczek

Jestem w 6, faktycznie trochę czasu trzeba poświęcić ale gra się z przyjemnością. Może w niedzielę będę miał trochę wolnego to śmignę do przodu.
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

KrzychuP

Ja jestem na 7 i utknąłem na nim, jeśli ktoś mi może podpowiedzieć, to poproszę PW, to powiem w którym miejscu jestem (no część już tego levelu przeszedłem)

remix85

Cytat: "PBT_Bulleczek"Ile było leveli?
Leveli było 19, ale pewnie za jakiś czas jeszcze parę przybędzie :)

EDIT: Gdyby ktoś naprawdę utknął, mogę dać parę wskazówek.

KrzychuP

Doszedłem już do 13 lvl i mam kolejny zgryz.
Help ;)

Bober

Ja się zatrzymałem na 16.  :(

Ale cóż...może mnie w końcu jakieś oświecenie najdzie :P
Może wyklikam ze ściany jakąś wyrzutnie rakietową i rozwale wszystko :P

PBT_Bulleczek

Dotarłem do 9 :) nie myślałem, że ALIENY wykorzystują najlepsze kompy pod słońcem w postaci Commodore :)
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Yoshi

Widocznie do ich obliczeń większa moc nie jest potrzebna ;) Ludzie potrafią sobie komplikować życie, dlatego coraz większe prędkości, coraz więcej operacji na sekundę, coraz więcej rdzeni itd itp :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Mchl

Cytat: "PBT_Bulleczek"Dotarłem do 9 :) nie myślałem, że ALIENY wykorzystują najlepsze kompy pod słońcem w postaci Commodore :)

A skąd wiesz, że to ALIENY?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

jestem na 16 lvl
Dzięki małej pomocy Remixa Thanx

remix85


KrzychuP

---------- 13:51 18.04.2007 ----------

level 18  :!:  :twisted:
tylko ta elektronika mnie rozwala, jak ten schemat ustawić :P (qrka, nie wiadomo skąd dokąd ten prąd ma płynąć)

---------- 14:24 ----------

uff, rozwiązane :)
tylko co ten alien ode mnie chce  :?:  8O  i co dalej :?:

PBT_Bulleczek

12 level jestem przed drzwiami do 13, mam w ręku tylko "card" z początku levelu, wszystko zrobione brakuje tylko klucza do drzwi, co dalej ratujcie bo już mnie to denerwować zaczęło.
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Bober

Cytat: "KrzychuP"
level 18  :!:  :twisted:
tylko ta elektronika mnie rozwala, jak ten schemat ustawić :P (qrka, nie wiadomo skąd dokąd ten prąd ma płynąć)

Teraz ja się z tym męczę. Ale przynajmniej uporałem się z tą 16. Okazało się, że miałem pecha bo wpisywałem albo nie to co trzeba albo nie tam gdzie trzeba...

EDIT: No wreszcie się od tego uwolniłem :D

PBT_Bulleczek

---------- 18:26 19.04.2007 ----------

Hura level 17, dzięki za podpowiedź, sam bym prędzej wszystkie włosy wyrwał niż to zauważył. KrzychuP i Bober pomocną dłoń wyciągnęli jeszcze raz dzięki.

---------- 18:33 ----------

osiemnastka, nie sądziłem że jeszcze kiedyś ją osiągnę :)
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Yoshi

Ale Was wciągneło :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

KrzychuP

---------- 11:52 19.04.2007 ----------

Cytat: "Yoshi"Ale Was wciągneło :)
Jak widać  :lol:
Ja utknąłem 18, i nie wiem co dalej.  :?

---------- 12:35 20.04.2007 ----------

skończone  :!:
przynajmniej na razie... ;)


p.s.1 Wielkie dzięki dla Remixa za pomoc.
p.s.2 Czy ktoś się orientuje, jak często nowe poziomy się pojawiają?

Mchl

Gra kończyła się na 12. ładnych parę lat temu... Niby wychodzi średnia w okolicach paru nowych poziomów na rok, ale podejrzewam, że jeśli się pojawią kolejne, to od razu większą serią ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyku

Też się dałem w to wciągnąć  8)
  

robos85

---------- 04:25 04.12.2007 ----------

a ja już na początku 2go lvl utknąłem. Wziąłem szpilkę i pudło na dyskietki i koniec.
Jakaś mała podpowiedź na pw ??:)

---------- 04:29 ----------

udało sie znalazłem kodzik:)

---------- 04:43 ----------

i utknąłem na tym, co trzeba poprzestawiać kafle na podłodze:/
razem mi głowa przeszła do tej dziury koło drzwi i koniec ;] nie wiem co dalej ;]