Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Jak zresetować info. o kompie w BAM

Zaczęty przez Dario666, 31 Sierpień 2015, 09:52

Dario666

Problem:
Miałem wcześniej maszynkę o nazwie dajmy "ABCD", nie był przez pewien czas używany i nazwałem tak samo inną maszynkę. BAM uznał, że to ten sam komp (mimo, że ma zupełnie inną konfigurację) i teraz nie ściąga żadnego projektu, nawet WUPropa.

Szukałem na forum, ale nie znalazłem niczego "ciekawego". Próbowałem odłączyć się od BAM i ponownie przyłączyć się, ale nic to nie dało. Myślę, że trzeba by zresetować CPID lub nr hosta BAM. Może ktoś podpowie jak to szybko zrobić.

PS: mam też kompa, który automatycznie (chyba jakiś błąd programu), co kilka dni resetuje CPID i jest widziany jako nowy.

PanStaszek

Cytat: Dario666 w 31 Sierpień 2015, 09:52
Problem:


PS: mam też kompa, który automatycznie (chyba jakiś błąd programu), co kilka dni resetuje CPID i jest widziany jako nowy.

Ja mam kilka takich maszyn i też chętnie dowiedziałbym się co je boli. Musiałem odłączyć je od BAM bo robił się syf na host list.

P.S. ... odnoszę wrażenie że Twój P.S. wyklucza Problem , ale może mi się coś miesza z gorąca. Mi zdarza się instalować boinc na różnych maszynach z jednego obrazu (ta sama nazwa)  i w BAM pojawiają się niezależnie.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"