[2015-09-10 - 2015-09-15] Reign Record Challenge

Zaczęty przez Ufol, 08 Wrzesień 2015, 13:03

Ufol

Start:
2015-09-10 18:00 UTC
Meta:
2015-09-15 18:00 UTC
Wątek do zawodów na primegridowym forum:
http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=6414
Liczymy podprojekt Cullen Prime Search LLR (CUL) a więc należy odwiedzić zakładkę z preferencjami i dokonać ich modyfikacji.
Obecny czas obowiązujący w Polsce, zwany letnim, jest przyspieszony względem uniwersalnego o dwie godziny. Zatem podpinamy maszyny po dwudziestej w najbliższy czwartek. Próbki pobrane wcześniej nie zaliczają się do punktacji. Apeluję o uczestnictwo do wszystkich boincowników temat ten czytających.

Ufol

No to ruszyliśmy, szable w dłoń.  :attack:

Krzysiak

Mało który CPU będzie w stanie przeliczyć próbki w określonym czasie  :wth:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Ufol

Deko się obawiam, że nie wyrobię się w terminie. Szykuje się tydzień z dreszczykiem.

stiven

Ja odpuszczam. Mimo przesiadki na intela komp musiałby pracować 24/7 by się wyrobić. I to przy założeniu 100% mocy dla PG. Załoga tego projektu od dawna żyje w świecie wydajności niedostępnych dla przeciętnego liczydłowego.

_Aleksander_

Z małym poślizgiem, ale już wystarowałem maszyny  :attack:

Ufol

Czas potrzebny do przeliczenia najkrótszej próbki wynosił, rzecz jasna w moim przypadku, 135:04:39. Dla formalności dodam, że wyścig był pięciodobowy a moją maszynę zaliczam do niezłych. Administratorzy Primegrida postradali rozum zupełnie. Skrajnie wygórowanymi wymaganiami zniechęcają do mielenia tych, którzy mają jeszcze cierpliwość do częstego startowania w ichnich regatach. Dzięki wszystkim za uczestnictwo i gratulacje dla tych, co w terminie się zmieścili.