Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Zarządzanie e-mail`ami z wielu kont pocztowych

Zaczęty przez Krzysiak, 08 Październik 2015, 15:23

Krzysiak

Witam
Mam pytanko czy jest program usługa do zarządzania bazą e-mail`i
to znaczy mam zebraną bazę swoich klientów z allegro i ze sklepu i raz w miesiącu wysyłam im e-mail z jakaś ciekawą promocją
oczywiście tak żeby nie widzieli nawzajem swoich adresów

Taki spam firmowy


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Szopler


krzyszp

Ja mam napisaną dla siebie funkcję do wysyłki spersonalizowanych maili z danymi pobranymi z bazy. Co prawda nie mogę Ci tego przekazać (zaszyte w kodzie większego programu), ale powinieneś jakiegoś gotowca znaleźć na sieci.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Krzysiak

Witam skorzystałem z serwisu internetowego jak na razie na próbę
nożna pobawić się za darmo (500 adresów 2000 e-maili) dość przyjemne statystyki z podziałem co się stało z wiadomością na danym adresie  :)
Rożne kampanie itp



Teraz mam pytanko jeszcze jedno :)
Czy istnieje jakiś sposób -program który potrafi zbierać e-maile nie tylko z nagłówka ale i z treści wiadomości
mam około 2500 tyś e-maili od Allegro gdzie e-mail kupującego zaszyty jest w treści wiadomości :(


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Jak byś to wszystko miał w pliku(ach) tekstowych, to by bodajże sed'em dało radę wyciągnąć po linuksem :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Krzysiak

Problem że jest to każda niepowtarzalna wiadomość na skrzynce :)
10 lat handlu na allegro i się zebrało


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

To ściągnij to jakimś klientem pocztowym i zapisz hurtem do pliku wiadomości...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 10 Październik 2015, 14:00
Każdy list jako osobny plik ?
To nie ma znaczenia...
Zaznaczasz całą grupę i "zapisz jako..." (w Thunderbirdzie) i po kłopocie... potem plik(i) na maszynę linuksową i... "man sed"...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Krzysiak

ale ja na razie chciał bym w jakiś sposób wyciągnąć adresy e-mail


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: