Punktacja

Zaczęty przez Troll81, 15 Listopad 2015, 13:26

Troll81

temat punktacji moze nawet zaszkodzić nie tylko projektowi ale i zespołowi i Polsce... :( znów się posypią komentarze że Polacy to oszuści :(

goofyx

I znowu wracam do pytania. Ile pkt byłoby uczciwe?
10 pkt/WU czyli za godzinę pracy NCI ustawiłem odruchowo <- 1pkt zdawało się za mało to dodałem zero i puściłem pierwsze testowe serie.
Jeśli ktoś ma propozycje to walcie prosto z mostu to od jutra pierwszą nei testową serię WU puszczę z nową punktacją <- szczególnie że ta seria będzie obejmowała do 2,5mln WU co oznacza że statystyki zostaną powiększone o w sumie max.25 mln punktów w 4-5 miesięcy (zakładając aktualny przerób).

Ja proponuję obniżenie punktacji o połowę i puszczenie WU za 5pkt za godzinę czyli 120pkt/dobę za komputer.

pawg

proponuję 150% punktacji WUprop



Hani

Według mnie 10 pkt/h jest ok.


goofyx

każdy ma inne zdanie :)

necavi

Skoro pytasz to te 10 pkt/h to max. a może lepiej 5/h?

PS Pierwsze małpa zabłądziła po ok. 2 min., następna grzecznie liczy ;) 

tito

Bez wyższej punktacji ciężko będzie przyciągnąć liczących. Przy zbyt dużej będzie halo o darmowe pkt. 10 za godzinę brzmi rozsądnie. Gdyby ktoś miał pretensje to raczej w formie "lekkiej".

goofyx

Cytat: tito w 15 Listopad 2015, 19:32
Bez wyższej punktacji ciężko będzie przyciągnąć liczących. Przy zbyt dużej będzie halo o darmowe pkt. 10 za godzinę brzmi rozsądnie. Gdyby ktoś miał pretensje to raczej w formie "lekkiej".
teoretycznie na razie nie ma większych pretensji co do punktacji <- większy problem miałem na razie z 3 userami których ostrzegałem po 2-3 razy i zbanowałem za wirtualki.
Jeden już mnie prosił o odblokowanie i zaprzestanie sztucznej wirtualizacji.

ok, niech się dzieje wola liczydłowych, za 3 godziny puszczam milionową serię WU, a jak się uda to i od razu 2,5 mln z 10pkt/WU czili 10pkt/1h. To są emocje :)