Projektor ZTE wielkości smartfona

Zaczęty przez Dario666, 16 Grudzień 2015, 08:10

Dario666

Znalazłem ciekawy sprzęt, którym jest projektor ZTE wyglądający jak smartfon; oparty na Androidzie 4.4:

http://proline.pl/?r=biuletyn&n=zte-spro-juz-dostepny-polsce


tito


c_RaSz

Opis jakiś baaardzo dokładny nie jest, nie wiem więc z czego kol. tito wywnioskował, że:
> Może liczyć! ?? — no ale może ma swoje tajne źródła...  :arrr: 
W prezentacji nie zająknęli się o jego cenie, to nie wiem, czy mam czekać aż pojawi się w moim zasięgu kupna, czy raczej sprawić sobie "twardy" TV?
Aaaa — jest na Allegro, cena ciekawa, tym bardziej że są aż dwie oferty: za 4k zł, i za... 2,5k (sic!) — i przy obu jest opcja "kup teraz" (jak zgaduję: bez licytacji?). Trochę to... niepokojące, i dokonując wyboru warto zadbać o bezpieczeństwo transakcji.
A zaś co do samej idei rzutników jako takiej: widziałem, oglądałem, i aż się oblizywałem! Wielgachny widok, nieosiągalny (w zbliżonej cenie) przez "twarde" ekrany. Ale tu warto dodać, że do ceny rzutnika trzeba jeszcze doliczyć koszt nabycia płachty na której wyświetlać chcemy obrazki. Może to być jakieś prześcieradło, albo nawet świeżo pobielona ściana, ale koneser się tym nie zadowoli, i musi mieć płachtę "dedykowaną", o dużym współczynniku odbijalności, a do tego automatycznie rolowaną.
Pozdrawiam, i leeecę

c_RaSz

Szybko zerknąłem w ceny "zwykłych", nie aż tak zminiaturyzowanych projektorów, i — szok!  :wacko:  Ceny, od chwili, gdy je oglądałem onegdaj — spadły... 10-krotnie! Są już maszynki za 199 zeta. Są też i sporo droższe, a ja nawet nie wiem, czym istotnym one się różnią? Może mi ktoś, kto się zna — podpowie. Na co zwrócić uwagę przy kupnie? Dodam, że preferuję niską cenę, no ale też każdy ma inny zestaw "cech najistotniejszych", więc inaczej wyliczy podstawową proporcję jakość / cena...
Pozdrawiam, i leeecę

tito

Ma androida - stąd mój wniosek o możliwości liczenia.

krzyszp

Cytat: tito w 16 Grudzień 2015, 09:04
Może liczyć!  ;D
Niedługo wydajność będziemy w lumenach podawać?  XD


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Cyfron

Proponuje patrzyc na rozdzielczosc, jasnosc i sposob wyswietlania (dlp / lcd). Mniej wazne to gniazda i stosunek odleglosci do przekatnej. Sorry za brak polskich znakow...

Troll81

bede z takim po górach chodził zamiast czołówki :D

c_RaSz

Nawet jak Ci się to-to zmieści Trollu na  :wacko:  czole, to "dla towarzystwa" będziesz musiał wszak zabrać baterie — więc przybędzie Ci spory... plecaczek!
No ale dzięki snopowi światła wszędzie znajdziesz drogę. Wszędzie, bo nawet tam, gdzie żadnej drogi... nie będzie!
Ale ją sobie na jakiejś ścianie po prostu wyświetlisz!  ;D
Pozdrawiam, i leeecę

Troll81

do kasku przypnę :D w 0,5kg w plecaku tak bardzo nie zawadzi :D