Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Artykuł o BOINC i WCG

Zaczęty przez mrjinks, 21 Grudzień 2015, 18:31

mrjinks

Hello,

Nie wiedziałem w który dział to wrzucić, powiem tylko, że na głównej przydałoby się tłumaczenie artykułu o ile ktoś się pokusi.

https://www.inverse.com/article/6592-the-strongest-supercomputer-on-earth-still-needs-your-laptop-to-cure-cancer?utm_source=facebook.com&utm_medium=on_site&utm_campaign=desktop

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


tito

No fajne, fajne. Ale tłumaczenie tegoż to ewentualnie na wiki.
A Ty powinieneś wrzucić to jako news na głównej. Niech se ludki poczytają. Jak kogoś najdzie ochota to przetłumaczy.

krzyszp

Cytat: tito w 21 Grudzień 2015, 19:40
No fajne, fajne. Ale tłumaczenie tegoż to ewentualnie na wiki.
A Ty powinieneś wrzucić to jako news na głównej. Niech se ludki poczytają. Jak kogoś najdzie ochota to przetłumaczy.
Na tłumaczenie trzeba mieć zgodę autora (tzn, na publikację tłumaczenia), notę natomiast można spokojnie dać wraz z linkiem do oryginału...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Czyli dokładnie to co robię w newsach.
Kto chętny do zamieszczenia tegoż na głównej?

mrjinks

O i sam wcisnąłeś;)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


kva.pl


Troll81

artykuł smutny, ale takie są realia. Młodszych BOINC już nie pociąga. Tak jak wiele innych idei tamtego okresu....

krzyszp

Cytat: Troll81 w 22 Grudzień 2015, 22:24
artykuł smutny, ale takie są realia. Młodszych BOINC już nie pociąga. Tak jak wiele innych idei tamtego okresu....
Czy Wy trochę nie przesadzacie???

Jako admin jednego z projektów powiem Wam, że chłopaki od nauki (czyli ci, którzy dostają wyniki naszej pracy), są... szczęśliwi...
Może i moc jest niższa niż 5 lat temu, ale oni też uczą się optymalizacji pracy... Znacznie mniejsza moc niż kiedyś pozwala osiągnąć te same wyniki...

Dobra, wypowiadam się teraz zamiast chłopaków z UW, a oni są szczęśliwi :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Krzyśku ja raczej pisałem o "naszej stronie" BOINC czyli fanatykach mielenia :D