manager 5.9.3

Zaczęty przez KrzychuP, 11 Kwiecień 2007, 12:33

KrzychuP

czy ktoś używa ostatniej wersji managera - 5.9.3
jakieś problemy?
u mnie szwankuje sortowanie kolumn, które podobno miało funkcjonować od którejś z wersji 5.9.x

Yoshi

Potwierdzam, zawiesza się przy sortowaniu kolumn. Innych przypadłości nie zauważyłem.
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

emik

oprócz sortowania zawiesza mi się gdy przechodzę w simple view


Nietoperek

mi rowniez sie wiesza przy sortowaniu - wczesniej pisalem ze dziala moj blad - i to ja pisalem ze dziala sortowanie jak i imple view - odnosilo sie to jednak do wersji 5.9.2 (debug) kompilowanej z CVS'a starszego o jakies 2 tygodnie od 5.9.3

Simek

Używam od czasu jak sie ukazał, nie zawiesza mi się ani przy sortowaniu, ani przy zmianie  simple ->advanced ;)

KrzychuP

Cytat: "Simek"Używam od czasu jak sie ukazał, nie zawiesza mi się ani przy sortowaniu, ani przy zmianie  simple ->advanced ;)
Szczęściarz ;)

Yoshi

To ja się mieszczę gdzieś po środku :D Zawiesza przy sortowaniu, nie zawiesza przy zmianie widoku :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Nietoperek

byc moze z klientem 5.9.3 dziala ladnie a z innymi juz sie cos krzaczy - przynajmniej ja nie uzywalem tamtego klienta tylko 5.9.2 cvs z menadzerem 5.9.3

MarekZ

U mnie działa bez zarzutu 5.9.3 windziana. I sortowanie, i przełączanie pomiędzy widokami.

marekz

D_T_G

Wielu ludziom sypie się to sortowanie. Mi też, zgłoszone ;)


PanStaszek

Kurcze a mi po instalce 5.9.3.  wyszło w statystykach Client error     Compute error , w ten sposób powialił mi 60 próbek wiec czekam do jutra na nowe próbki i rac maleje ;(
Wróciłem do 5.8.15


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

NarciarzR

Nie będę oryginalny.
Wiesza się przy sortowaniu :{
img]http://www.boincstats.com/signature/user_149291_banner.gif[/img]

AdNet

gdzie się stracił post w którym ktoś pisał, że żeby poprawić wadę z sortowaniem trzeba odinstalować jakąś poprawkę w M$ zainstalować klienta , a potem znów pobrać tą poprawkę ?
widziałem to w osobnym temacie jeszcze kilka dni temu, na głównym temacie "BOINC Menager" a teraz tego nie ma :(

Nietoperek

[link nie aktualny]mysle ze o to chodzi ;)

KrzychuP

Tak obserwuję działanie tego klienta i odnoszę nieodparte wrażenie, że nie działają pod nim checkpointy.

Ciekawy jestem, czy ktoś tak ma?

Nietoperek

a od kiedy klient boinc ma cokolwiek do gadania z chekpoint'ami ? ;) skoro to jest specyficzna funkcja aplikacji liczacej - mozesz ustawic odpowiednia flage w pliku cc_config.xml czy jakos tak wtedy bedziesz mial w okienku messages odpowiedni wpis przy kazdym punkcie kontrolnym