natychmiastowe odsylanie skonczonych probek

Zaczęty przez xer, 14 Kwiecień 2007, 21:42

xer

Witam !

Mam taki problemik, chcialbym "zmusić" mojego klijenta BOINC aby odrazu po przeliczeniu probki odsyłał ja ( licze w programie SETI@home). Potrzebne mi to bo dzis miałem przykra sytuacje, że przez mały problem z komputerem straciłem 3 juz przeliczone probki :/

Czy takie coś jest możliwe i jak to moge ustawić ?

Tak przy okazji, to moj pierwszy post jakos nie bylo okazi sie z Wami przywitac wiec w tym miejscu witam wszystkich :)

Pozdrawiam
Xer

bartsob5

chyba byla taka opcja w boincstudio, albo w optymalce boinca od truxta, ale nie jestem pewien.

mysle ze cos takiego powinno byc tez mozliwe za pomoca cc_config, ale nie znalazlem odpowiedniej specyfikacji..

xer

hmm poszukam jeszcze, a do tego czasu pozostaje miec nadzieje ze mi sie znowu taki blad nie przytrafi ;/

Nietoperek

tak jak mowil @bartsob5 te 2 klienty mialy ta opcje po odpowiednim ustawieniu - jako ze ta opcja byla wynikiem bledu programistow czy cos takkiego ;) nie ma mozliwosci wlaczenia jej domyslnie - chyba ze po przekompilowaniu wlasnego kodu z odpowiednia zmiana w zrodle - ostatecznie klient Crunch3r'a 5.5.0 i chyba 5.9.0 mialy ta opcje aktywna rowniez

Yoshi

Nie wiem czy pomogę... U mnie odsyła od razu wszystkie przeliczone próbki. Obojetnie w jakim projekcie. Testowane na BOINC 5.8.15 i 5.9.3. W Activity mam ustawione: Sieć zawsze dostępna. Może tu leży pies pogrzebany? Mimo, że w ustawieniach projektów i w BAMie mam ustawione żeby z siecią się łączył co 0.1 dnia.
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

bartsob5

Cytat: "Yoshi"Nie wiem czy pomogę... U mnie odsyła od razu wszystkie przeliczone próbki. Obojetnie w jakim projekcie. Testowane na BOINC 5.8.15 i 5.9.3. W Activity mam ustawione: Sieć zawsze dostępna. Może tu leży pies pogrzebany? Mimo, że w ustawieniach projektów i w BAMie mam ustawione żeby z siecią się łączył co 0.1 dnia.

nie, bo mam identyczne ustawienia :P jak pisalem wczesniej to kwestia odpowiedniego oprogramowania (np truxsoft)

Yoshi

Hmmm... To nie wiem. Nie używam żadnego dodatkowego oprogramowania. Goły BOINC. Ustawienia jak wyżej i od razu jak skończy liczyć to przesyła na serwer.
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

bartsob5

istnieje kilka czynnikow, ktore sprawiaja, ze probki sa raportowane prawie ze odrazu...

jest to miedzy innymi:

deadline zbliza sie na odleglosc wartosci wpisanej w 'connect every xx days'
brakuje probek
i jeszcze cos tam bylo, co mozna wygooglac, bo w tym momencie z pamieci jade...

xer

Cytat: "Yoshi"Nie wiem czy pomogę... U mnie odsyła od razu wszystkie przeliczone próbki. Obojetnie w jakim projekcie. Testowane na BOINC 5.8.15 i 5.9.3. W Activity mam ustawione: Sieć zawsze dostępna. Może tu leży pies pogrzebany? Mimo, że w ustawieniach projektów i w BAMie mam ustawione żeby z siecią się łączył co 0.1 dnia.


Mam wersje 5.8.16 ale ustawiłem jak napisaleś i zobacze co z tego wyjdzie, tylko jednego nie rozumiem co to jest "BAM"?

AL

Cytat: "xer"
Mam wersje 5.8.16 ale ustawiłem jak napisaleś i zobacze co z tego wyjdzie, tylko jednego nie rozumiem co to jest "BAM"?

BAM - Boinc Account Menager
http://pl.boincstats.com/bam/